Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle w tej grze są dziwne sytuacje. Ja na przykład teraz rozegrałem ze słabymi drużynami kilka sparingów i wygrywam po 6-0,9-0.Potem przychodzi mecz z amatorskim zespołem z Walii w LM,to już wygrywam tylko 2-1,a potem znowu gram sparing i znowu wygrywam 7-0. To co,na jeden mecz zapomnieli jak się gra w piłkę? Potrafią się zmotywować do sparingu,a do europejskich pucharów już nie?

Uważam ,że ta gra jest kiepska i tyle. To już nie to,co kiedyś.

Odnośnik do komentarza

W ogóle w tej grze są dziwne sytuacje. Ja na przykład teraz rozegrałem ze słabymi drużynami kilka sparingów i wygrywam po 6-0,9-0.Potem przychodzi mecz z amatorskim zespołem z Walii w LM,to już wygrywam tylko 2-1,a potem znowu gram sparing i znowu wygrywam 7-0. To co,na jeden mecz zapomnieli jak się gra w piłkę? Potrafią się zmotywować do sparingu,a do europejskich pucharów już nie?

Uważam ,że ta gra jest kiepska i tyle. To już nie to,co kiedyś.

Skoro to LM, to Ci amatorzy z Walii wcale nie są tacy słabi :P

W RL często słyszy się komentarze trenerów, że te teoretycznie słabsze drużyny na mecze z teoretycznie silniejszymi klubami, w meczach o stawkę, dodatkowo się mobilizują, co sprawia, że mecze niejednokrotnie kończą się niespodziankami, a czasem nawet sensacjami. Być może tak samo jest w FM...

Odnośnik do komentarza

W ogóle w tej grze są dziwne sytuacje. Ja na przykład teraz rozegrałem ze słabymi drużynami kilka sparingów i wygrywam po 6-0,9-0.Potem przychodzi mecz z amatorskim zespołem z Walii w LM,to już wygrywam tylko 2-1,a potem znowu gram sparing i znowu wygrywam 7-0. To co,na jeden mecz zapomnieli jak się gra w piłkę? Potrafią się zmotywować do sparingu,a do europejskich pucharów już nie?

Uważam ,że ta gra jest kiepska i tyle. To już nie to,co kiedyś.

Skoro to LM, to Ci amatorzy z Walii wcale nie są tacy słabi :P

W RL często słyszy się komentarze trenerów, że te teoretycznie słabsze drużyny na mecze z teoretycznie silniejszymi klubami, w meczach o stawkę, dodatkowo się mobilizują, co sprawia, że mecze niejednokrotnie kończą się niespodziankami, a czasem nawet sensacjami. Być może tak samo jest w FM...

 

Szkoda tylko,że sytuacje są zawsze (co sezon) identyczne...

Odnośnik do komentarza

Wiadomo ze im lepiej nam idzie w klubie (awanse, trofea ligowe i europejskie) to lepsi zawodnicy chca do nas przyjsc (zauwazalne np. podczas zaznaczania "pozwol asystentowi odflitrowac nierealistycznych zawodnikow" w menu szukaj zawodnikow).

Czy jest w grze jakis konkretny moment (data) gdy komputer dodaje nam lub odejmuje zawodnikow w wyszukiwarce?

Odnośnik do komentarza

W ogóle w tej grze są dziwne sytuacje. Ja na przykład teraz rozegrałem ze słabymi drużynami kilka sparingów i wygrywam po 6-0,9-0.Potem przychodzi mecz z amatorskim zespołem z Walii w LM,to już wygrywam tylko 2-1,a potem znowu gram sparing i znowu wygrywam 7-0. To co,na jeden mecz zapomnieli jak się gra w piłkę? Potrafią się zmotywować do sparingu,a do europejskich pucharów już nie?

Uważam ,że ta gra jest kiepska i tyle. To już nie to,co kiedyś.

 

Wiec slabo prowadzisz swoj zespol.

W grze zawodnicy nie po to maja atrybuty psychiczne, zeby one sobie byly, tylko maja one duze znaczenie. Nowy zawodnikow, kto jaka ma technike czy szybkosc to nie wszystko. Musisz miec zespol poukladany, z pomyslem na gre. W zespole musza byc podzialy na zawodnikow od czarnej roboty oraz na kreatorow. Gra bez dominujacej gwiazdy, czyli tzw. klasycznej 10 jest malo skuteczna. Jesli grasz schematycznie, to pilkarze na sparingach - bez obciazenia psychicznie beda grac dobrze. Wiekszy problem natomiast tworzy sie, bo dochodzi presja wyniku.

Gra jest slaba? A moze manager, skoro przerasta go gra? Mysle, ze praktyka jest tutaj najbardziej istotna ;] skoro manager sie poddaje, to zawodnicy tez nie maja o co grac.

 

A moze po prostu slabo motywujesz swoj zespol?

Odnośnik do komentarza

Ja mam takie pytanie.

Pokrótce:

 

 

Kupiłem przed sezonem zawodnika do Premiership - nie dostał pozwolenia na pracę.

Kisił się w rezerwach nie grając w żadnym meczu cały sezon 2019/2020.

Czy przed kolejnym sezonem - 2020/2021 - mogę jakoś ponownie starać się o pozwolenie?

Odnośnik do komentarza

witam mam problem taki ze gdy wchodze do gry to za 1 razem gra mi sie elegancko ładuje wsyztsko pieknie chodzi,natomiast gdy chce ją wczytac za 2 razem to pasek staje na 1/3 długosci i muszeee baardzooo długo czekać asz gra sie właduje.Przed gram dosc długo i wszytsko było wporzadku zaczelo sie tak dziac wczoraj,mam pach 10.2 reinstalowalem juz FM... i nic....... błagam pomóżcie

Odnośnik do komentarza

witam mam problem taki ze gdy wchodze do gry to za 1 razem gra mi sie elegancko ładuje wsyztsko pieknie chodzi,natomiast gdy chce ją wczytac za 2 razem to pasek staje na 1/3 długosci i muszeee baardzooo długo czekać asz gra sie właduje.Przed gram dosc długo i wszytsko było wporzadku zaczelo sie tak dziac wczoraj,mam pach 10.2 reinstalowalem juz FM... i nic....... błagam pomóżcie

Możesz mieć mało miejsca na dysku C. Usuń niepotrzebne save'y. Powyłączaj niepotrzebne programy. Odciąż kompa jak tylko się da, niech nie pracują niepotrzebne Ci programy i funkcje w trakcie gry w FM'a.

Odnośnik do komentarza

witam mam problem taki ze gdy wchodze do gry to za 1 razem gra mi sie elegancko ładuje wsyztsko pieknie chodzi,natomiast gdy chce ją wczytac za 2 razem to pasek staje na 1/3 długosci i muszeee baardzooo długo czekać asz gra sie właduje.Przed gram dosc długo i wszytsko było wporzadku zaczelo sie tak dziac wczoraj,mam pach 10.2 reinstalowalem juz FM... i nic....... błagam pomóżcie

Możesz mieć mało miejsca na dysku C. Usuń niepotrzebne save'y. Powyłączaj niepotrzebne programy. Odciąż kompa jak tylko się da, niech nie pracują niepotrzebne Ci programy i funkcje w trakcie gry w FM'a.

 

Dzieki zrobilem tak jak mówiłeś jestem bo pracuje zaledwie 39 programów a użycie procka jest 87-91% i niestety dalej nic......... prosze o dalsza pomoc

Odnośnik do komentarza

witam mam problem taki ze gdy wchodze do gry to za 1 razem gra mi sie elegancko ładuje wsyztsko pieknie chodzi,natomiast gdy chce ją wczytac za 2 razem to pasek staje na 1/3 długosci i muszeee baardzooo długo czekać asz gra sie właduje.Przed gram dosc długo i wszytsko było wporzadku zaczelo sie tak dziac wczoraj,mam pach 10.2 reinstalowalem juz FM... i nic....... błagam pomóżcie

Możesz mieć mało miejsca na dysku C. Usuń niepotrzebne save'y. Powyłączaj niepotrzebne programy. Odciąż kompa jak tylko się da, niech nie pracują niepotrzebne Ci programy i funkcje w trakcie gry w FM'a.

 

Dzieki zrobilem tak jak mówiłeś jestem bo pracuje zaledwie 39 programów a użycie procka jest 87-91% i niestety dalej nic......... prosze o dalsza pomoc

Masz uruchomionych 39 programów i procek jest w 91% wykorzystywany?? Dziwne, że Ci jeszcze nie stanął w płomieniach :P

Wyłącz te 39 programów o ile nie są one wymagane do działania komputera.

Odnośnik do komentarza

ok zrobiłem tak jak mówilem zostalo mi 34 programy powyłączałem wszytsko co moje zostawiłem chyba 4 procesy uzycie procka 76-82% a z gra jak było tak jest chciałbym tylko tylko pow ze FM ma uzycie przy wczytywaniu poprzedniej gry 560K... co robić?

Spróbuj ponownie uruchomić komputer, albo daj mu trochę odpocząć.

Na jakiej bazie danych grasz i ile lig ustawionych?

Odnośnik do komentarza

Zaproponuj mu kontrakt, powinna się powtórzyć cała procedura.

Ewentualnie wyślij go do Belgii, jeśli dobrze pamiętam w 2 lata dostanie obywatelstwo.

O, nie pomyślałem o tym żeby zaproponować mu nowy kontrakt.

A w Belgii trzy lata trzeba czekać - mam tam klub filialny. ;)

Odnośnik do komentarza

nie grałem na małej i na sredniej,moje pytanie jak spr tem i wiatrak??

 

chyba byla to wina sava bo zaczołem nowa gre na tych samych parametrach po re-instalacji wszytsko wgralem tak jak było i narazie gra śmiga.. ale jesli nie jest to naprowaźcie mnie na rozwoazanie poprzedniego problemu

Odnośnik do komentarza

Co do temperatury to są do tego programy jak np. motherboard monitor, speed fan, ite smart guardian. Temperature można też sprawdzić w biosie, niestety nie wiem jak, ale google pewnie pomoże. Oczywiście możesz też sprawdzić... palcem lub dłonią.

Co do wiatraka to posłuchaj jak chodzi. Może być zakurzony przez co nie będzie pracował jak należy, czyli będzie warczał, buczał, wył lub wydawał inne podejrzane dźwięki. W każdym razie powinien chodzić cicho, nie włączać się zbyt często, itp.

Podejrzewam jednak, że Twój komputer po prostu jest za słaby na dużą bazę danych i jeśli brak Ci cierpliwości, to lepiej grać na małej bazie danych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...