Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, panowie mam ogromną prośbę otóż poszukuje skina do FM 2010 z FM 2009 Wiem że takowe istnieje bo takiego miałem a musiałem przeinstalować system i zapomniałem go zapisać. z góry dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam.

 

Przecież jest od początku do wyboru.

 

przepraszam ale źle sprecyzowałem pytanie, chodziło mi o układ skina Lewostronny identyczny jak w FM 2009.

Odnośnik do komentarza

To chyba najlepsze miejsce na zadanie takiego pytania. Moze mi ktos polecic jakas lige? Kilka juz probowalem, wiekszosc mi sie nie spodobala niestety, a chcialbym zagrac w koncu jakas dluzsza kariere. Kilka wymagan - ~30 spotkan w sezonie, brak limitu obcokrajowcow, no i kraj rozwiniety, chyba ze to niewiele daje.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

Mam dosyć głupie, zdawałoby się, pytanie - gram w LM, ale chciałbym otrzymywać też wyniki z Ligi Europejskiej - w poprzednich fm'ach robiło się to automatycznie, a teraz?

To samo jest z Mistrzostwami Świata i każdą inną większą imprezą - nie dostaję żadnych raportów :|

Odnośnik do komentarza

P.S - Earl, mógłbyś wrzucić zdjęcie z tego meczu :) ??

 

 

Nie z 2 powodów nie mam save 2 gram na Macu i nie mam bladego pojęcia jak sie na nim robi screeny, Jeśli ogarne robienie screenów to mogę podesłać inny screen z cudów FM tym razem na moją korzyść z słabym zespołem w pucharze Euro ( z ligi portugalskiej ) do 1 połowy przegrywam 1-0 następnie dostaje 2 czerwone i wygrwam 1-3 ;]

Odnośnik do komentarza

Jeszcze Jedno Pytanie, Czy podczas tworzenia nowego menadżera tzreba zaznaczać jakąś opcję aby później można było trenować reprezentacje? Pytam ponieważ gram 3 sezon i już miałem wiele informacji że np Dana reprezentacja poszukuje nowego menedżera, nastepnie wchodzę w posady i jej tam nie ma :( ???

Odnośnik do komentarza

@up musisz wejść w profil dani i tam złożyć podanie o pracę.

 

Jakiego mam cwaniaka w zespole...

Everton zaoferował za niego 28mln zł i się zgodziłem, ale on nie przyjął kontraktu z ich strony

http://img517.imageshack.us/img517/7200/buahha.png

To zaproponował mi przed odrzuceniem kontraktu, a po tym jak go wyśmiałem to odrzucił kontrakt Evertonu i 28mln zł poszło w las....

Odnośnik do komentarza

Pytanko :) Gram SC Heerenveen i idzie mi dość słabo jak narazie i większośc moich piłkarzy ma pomniejszy problem " stracił wiarę w umiejętności managera ". Co zrobić żebym powrócił w ich łaski ? Wystarczy żebym zaczął wygrywać ??

Odnośnik do komentarza

No okej dzięki wielkie, a odpowie mi ktoś na moje poprzednie pytanie które jest dla mnie ważne, mianowicie :

 

Wgrałem sobie dodatki do football managera 2010 ( kitspacki, logopacki, facepacki ) i wszystko dobrze działało. Jednakże 2 dni temu wszedłem w edytor i zmieniłem 2 rzeczy. Wysłałem Sola Campbela do Arsenalu i Ruda Van Nisterloya do HSV. Gdy nagle po tym wszedłem w Football Managera to wszystkie dodatki przestały działać. Wziąłem ponownie w ustawieniach odświeżaj skórkę po zatwierdzeniu, ale nadal nic. Wszystkie dodatki ściągnąłem jeszcze raz, ale to też nie pomogło. Nie wiem czy to wina tego edytora czy nie i prosze o pomoc. Co zrobić żeby dodatki znowu działały ??

 

To dla mnie ważne bo bez tego gra wizualnie nie wygląda zachęcająco :P

Odnośnik do komentarza

Fakt, że FM trochę zawyża ceny, ale chyba nie myślisz, że takiej klasy zawodników kupisz za 30 baniek. Tym bardziej, że mają oni podpisane długoterminowe kontrakty. To są zawodnicy z bardzo dobrego klubu i ze ścisłeś światowej czołówki na swojej pozycji. Za takich graczy płaci się krocie (patrz C. Ronaldo, Kaka, Ibra) :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...