Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 19m na transfery, 1 sezon po rozpoczeciu gry - gram Sunderlandem. Podpowiedzcie kogo kupic: poczebuje chociaz 1 napadziora (kupilem Cristaldo jak na razie), obronce na srodek i ofensywnego pomocnika. Doradzcie cos :D Byle nie za duzo. Bardziej choci mo o zakup, promocje i sprzedaz po 2-3 sezonach z zyskiem. Dzieki :)

Odnośnik do komentarza

z zyskiem hmmm... polecam Yannicka Boli'ego ;) kupiłem go w środku 2 sezonu i strzelił mi 14 bramek do końca sezonu ;)

na początku 3 sezonu też strzela w miarę regularnie ;P na 6(6) meczy 6 bramek bodaj xD

 

Bordeaux oferuje 13mln. Euro za niego ale na razie nie mam zamiaru się go pozbyć ;) mam nadzieję że zgłosi się ktoś "bogatszy" po niego ;)

 

 

no i Helmes to tez dobra inwestycja na przyszłość, osobiście nie mam go w swojej drużynie bo BL nie chce go sprzedać ;/ ale w klasyfikacji strzelców Bundesligi jest 2 xD

 

 

 

za Boli'ego zapłaciłem około 2,7 mln Euro ;)

Odnośnik do komentarza

A więc tak

1.przeinstalowałem sterowniki itp przeinstalowałem gre nie działa

2.zainstalowałem też update 10.2 nie działa a jak mam 10.1 to działa tryb3d

3.nie wiem co jest ale mam juz dosc jak mam update 10.1 to nie moge zagrać w polskie ligi update ;(

 

prosze pomóżcie mam oryginał... i niewiem co jest.

 

Nadaremno kupowałem tą gre mam wszystko potrzebne i niewiem o co chodzi

Odnośnik do komentarza

nie grzeje się mam nową miesiąc temu kupowałem ;-)

 

jak by się grzała to bym wiedział nic sie nie grzeje.. ludzie już mam dość pójde tą gre oddać to sklepu... albo sprzedam bo to jakieś gówno

 

to co z tego, że masz ją miesiąc? :> sprawdzałeś jakimś programem temperatury? Może trafiła Ci się felerna ta karta :)

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Mianowicie chodzi o to co robicie na początku gry ? Ile ustalacie sparingów, z jakimi zespołami ?.

Chodzi mi o ten okres aż do początku ligi ? Czy macie w zanadrzu kilka taktyk, czy raczej tylko jedna.

Czy co mecz towarzyski zmieniacie taktykę żeby zobaczyć która jest najlepsza. Czy zapisujecie sobie coś na kartce ?

Czy polecenia też zmieniacie co mecz ? Po ilu meczach wiecie mniej więcej czy kogoś potrzebujecie czy nie ?

Czy w przerwie meczu zmieniacie każdego zawodnika czy tylko paru ?

 

Reasumując, chodzi mi o wszystkie aspekty z początku gry bo ja mam zawsze z tym problem.

Towarzyskie niby wygrywam a potem klapa. Nie wiem czy mieć 1 taksę czy parę.

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem, że sporo osób sprowadza do swoich klubów Guillermo Ochoe (bramkarz America (MEX), jak wam się sprawdza ?

Jestem na etapie poszukiwań bramkarza do drugiego sezonu Paris Saint-Germain i zastanawiam się poważnie nad nim, mimo niskiego wzrostu i nie najlepszych statystyk głównych ma fenomenalne atrybuty psychiczne...

 

 

[+]

Przepraszam najmocniej, pomyliły mi się działy, można by to przenieść do fristajlowego ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...