Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jakiś sposób by "zmusić" aby Sebastian Boenisch chciał grać dla reprezentacji Polski (np. edytorem lub czym innym) ?

 

Jeśli korzystam z podpowiedzi asystenta odnośnie składu i on mi go ustala, to jeśli wezmę urlop to czemu on korzysta wtedy i tak z innych grajków, niż tych których mi polecił ?

Odnośnik do komentarza

cześć, mam pytanie czy PA zawodnika może się zmienić w czasie gry ...?? (podrosnąć)

 

 

PS: a tak drugie czy jak wgram łatkę 1.2 to bd musiał zaczynać karierę od nowa? (mam 1.0)

Pa- potencial ability- potencjał grajk nie zmienia się. CA się zmienia.

jeśli masz 10,0 i chcesz grać bez bugów zalecana jest nowa gra.

 

 

a teraz moje pytanie: czy w tej odsłonie występuje coś takiego jak "syndrom drugiego sezonu" w taktyce?

Odnośnik do komentarza

cześć, mam pytanie czy PA zawodnika może się zmienić w czasie gry ...?? (podrosnąć)

 

 

PS: a tak drugie czy jak wgram łatkę 1.2 to bd musiał zaczynać karierę od nowa? (mam 1.0)

Pa- potencial ability- potencjał grajk nie zmienia się. CA się zmienia.

jeśli masz 10,0 i chcesz grać bez bugów zalecana jest nowa gra.

 

 

a teraz moje pytanie: czy w tej odsłonie występuje coś takiego jak "syndrom drugiego sezonu" w taktyce?

U mnie wystapil niestety. Ale jakos przetrwalem i w trzecim juz jest wszystko cacy :D

Odnośnik do komentarza
Ciekawi mnie jedna rzecz, jest moze jakas strona, na której sa wypisani wszyscy zawodnicy , którym kontrakt wygasł i można ich pozyskać za darmo ???

można włączyć filtr w wyszukiwaniu i już.

albo w wyszukiwaniu wpisać NO CLUB - wszyscy bez klubu grajkowie

Odnośnik do komentarza

Witam,zainstalowałem fma i odrazu patch 10.2 weszłem w grę i jak zaczynam grać mecz w trybie 3d jest czarny ekran a jak przełaczam na 2 d to też dopiero klasyczne 2d działa a później po meczu dzien po meczu gdy chce kliknac np zawodnicy to cała gra sie scina i musze do menedzera zadan kliknac zakoncz a pisze ze uruchomiony gram tez na polska liga update ale nawed bez tego z patchem 10.2 są problemy.. niewiem co zrobić mam ustawienia potrzebne na gre

 

AMD Athlon 3500+

Ram 2 gb

Dyski 150 gb..

windows xp

 

jeśli pomożecie będe wdzięczny

Odnośnik do komentarza

Ja proponuje:

1. Odinstalować grę oraz wszystkie uaktualnienia.

2. Zainstalować grę

3. Zainstalować patcha

4. Wrzucić dodatek

5. Rozpocząć nową grę.

 

Jeśli nie pomorze to zaktualizować stery do karty graficznej. Chociaż jak juz zauważył makAA wygląda to na problem z grafiką. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...