Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno jest latwiejszy dla osob nie grzebiacych w taktyce, teraz wile opcji i polecen indywidualnych/zespolowych jest przypisana domyslnie do roli i podejscia pilkarzy/zespolu...

co do trudnosci, trudno ocenic, gram Wisla a do LM dostaelm sie odprawiajac Olympiakos, ale jakos tak latwo poszlo i 3-1 z CSKA sie udalo wygrac, ale oni o 47' w 10tke grali (1-1)...

Odnośnik do komentarza

To teraz moje pytanie/ problem.

 

Na początek zaznaczę, bo wiadomo że to dosyć podstawowa sprawa.... TAK, mam oryginalnego FM 2010, tak samo jak wszystkie poprzednie edycje od czasów CM2. Więc jeśli ktoś chcę na siłę, że mam pirata, to niech sobie daruje.

 

Sprawa wygląda tak.

Zainstalowałem FM-ika, standardowo. Jak zwykle, bez żadnych kłopotów. Odpalam....no i pograne.

Wyskakuje błęd fm.exe który jest poniżej w linku:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c60dd93e037c3638.html

 

I teraz, co bym nie zrobił, zawsze wyskkuej ten sam błąd. Ani razu nie udało mi się uruchomić gry od zakupu, a kupiłem w preorderze.

Myślałem że to może wina braku patcha... ściągnałem, instaluje... No ale problem wciąż ten sam.

 

O ile mnie pamięć nie zawodzi, w zeszłym roku miałem ten sam problem, ale wtedy ktoś doradził ściągniecie mi .NET framwork czy jakoś tak i faktycznie poszło.

 

Teraz niestety nawet po tym jest cały czas ten sam problem....

Czy ma ktoś jakiś pomysł/ rozwiązanie problemu?

 

podbije, moze ktos ma jakies rozwiazanie ?

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem eksperyment i wiecie, że zarząd nie wyrzuca już za wysyłanie ofert w sprawie pracy do innych klubów? Przynajmniej u mnie się tak dzieje. Wysłałem specjalnie do wielu, dostawałem informację, że zarząd jest niezadowolony, ale nic nie zrobili i stosunek zarządu do mnie się w ogóle nie zmienił. Coś tu nie tak...

Odnośnik do komentarza

Aktualny DX? Nowe sterowniki? Net Framework + SP1 do niego i musi hulać ;)

 

Jezli to mow do mnie... To niestety... Direct X jest 9.0C FINAL, Sterowniki sa najnowsze do moich urzadzen (SB Audigy 7.1 + Ge Force 8500 GT 512 ram).

SP3 jest a nie SP1 i nie dziala :)

To polecam DX 9.0c z sierpnia, z pewnością z nim FM działa, GF mam 8400 i sterowniki z 8/17/2009, SP 1 do net frameworka, a nie do XP. w systemie oczywiście SP3 :)

Odnośnik do komentarza

Hmm... a czy moglbys troche jak dziecku wytluamczyc jak zainstawoc Direxa akurat z sierpnia i skad go pobrac (n stronie microsoftu jest tego milion do wyboru)

 

A ten SP1 zaraz sciagne

Ściagnałem ten SP1 do .NET i wyskoczylo mi cos takiego

http://img694.imageshack.us/img694/2057/69419358.jpg

 

Nie bardz wiem co z tym fantem zrobic bo .NET sciagalem dzisiaj najaktualniesjzego ze strony.

 

Co ciekawe, w FM09, który działał n tym samym direct x co teraz mam (bo teraz mialem format), nie ma problemu, śmiga aż miło.

Odnośnik do komentarza

Witam, kilku moich pilkarzy jest zmartwionych brakiem dyscypliny w zespole, jak temu zapobiec ?

 

Przywrócić dyscyplinę w zespole.

Ale zablysnoles, nie wiem co chciales pokazac ta wypowiedzia.

Chciał pokazać, że nie umiesz logicznie myśleć lub Ci się nie chce :>

Jak zawodnicy grają bardzo słabo lub notorycznie łapią czerwa rób im zjebkę albo odbieraj tygodniówkę.

Myślenie nie boli.

PZDR

Odnośnik do komentarza

Witam, kilku moich pilkarzy jest zmartwionych brakiem dyscypliny w zespole, jak temu zapobiec ?

 

Przywrócić dyscyplinę w zespole.

Ale zablysnoles, nie wiem co chciales pokazac ta wypowiedzia.

 

A co chciałeś usłyszeć? Serio mam Ci radzić, żebyś ostrzej karał, krytykował za słabą grę, a najbardziej marudzących pozbył się z zespołu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...