Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2010]


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ktoś Bundeslige? Chciałbym się dowiedzieć czy u każdego w grze jest tak fatalny terminarz jak u mnie. Większość spotkań danej kolejki odbywa się w piątek, w niedziele nie ma meczów... Chyba coś jest nie tak :sciana: Na początku zaznaczyłem że chce grać z oryginalnym terminarzem.

Odnośnik do komentarza

Witam

Chciałbym wypróbować moja taktykę z FM09 niestety nie mogę jej zaimportować. Próbowałem już kilka razy i zawsze wyskakuje okienko z napisem "Plik nie został zaimportowany". Wie ktoś może czemu tak jest ?

A pomyślałeś, że taktyki z 09 nie działają w 10?

 

btw: coś gram.pl dał chyba ciała, bo do jakiś 4 dni gra jest niedostapna.

Odnośnik do komentarza

Witam

Chciałbym wypróbować moja taktykę z FM09 niestety nie mogę jej zaimportować. Próbowałem już kilka razy i zawsze wyskakuje okienko z napisem "Plik nie został zaimportowany". Wie ktoś może czemu tak jest ?

A pomyślałeś, że taktyki z 09 nie działają w 10?

 

btw: coś gram.pl dał chyba ciała, bo do jakiś 4 dni gra jest niedostapna.

 

 

Trzeba bylo zamowic pre-order :]. Ja tak zrobilem i odebralem sobie w czwartek przed premiera :P

Odnośnik do komentarza

Witam, mam problem z zapisaniem gry.

 

Otóż gdy chcę zapisać grę wyskakuje mi komunikat "nie znaleziono płyty, sprawdz czy znajduje sie w napedzie" i występują dwie możliwości. Przycisk "ponów" oraz "wyjdz". Gdy klikne w pierwszy, komunikat pojawia się ciągle na nowo. A gdy kliknę na "wyjdz" to nie trudno sie domyslic, gra sie wyłącza... W tej chwili również gdy chcę włączyc i wczytać gre ten komunikat też się pojawia !

 

Czy ktoś miał podobny problem !? Szukałem na forum lecz nie nie znalazłem.

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam

Mam pytanie, otóż przez przypadek w trakcie rozpoczynania gry pominąłem bazę danych i mam ją ustawioną jako małą. Właśnie skończyłem 2 sezon i było by mi szkoda rozpoczynać grę od nowa.

Moje pytanie brzmi:

Czy jest jakiś sposób żeby powiększyć bazę danych bez zaczynania gry od nowa? Np. poprzez zainstalowanie moda z ogromną bazą danych?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że dostaliśmy w tym roku najmniej zbugowanego Football Managera ;). Animacje są poprawione i w tym roku całkiem przyzwoicie to wygląda. Silnik meczowy jest już zbliżony do perfekcji.

Jedyne do czego mogę się czepić to chyba to, że w tym roku jest on troszeczkę zbyt łatwy. O ile w zeszłym roku było zbyt ciężko wygrać to teraz wydaje mi się że, poziom trudności jest zbyt niski, lecz to zobaczy się z upływem czasu.

 

Oł szit- nie ten temat:D Proszę jakoś "zabłąkanego" moda o przeniesienie postu do Fristajlowego kąciku dyskusyjnego / lub usunięcie go;)

Odnośnik do komentarza

Witam. Zauważyłem bardzo fajną rzecz, przynajmniej dla mnie, że starsi zawodnicy w FM10 chcą grać jak najdłużej, a nie tak jak to było w poprzedniej wersji, zawodnik 33,34 lata ogłasza przejście na emeryturę. Również atrybuty tych grajków nie spadają tak gwałtownie. Wielki plus dla twórców gry. Teraz wygląda to dużo bardziej realnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

witam,

mam problem z koszulkami nie wuswietla mi koszulek niektorych klubow chodzi o koszulki domowe pozostale wyjazdowe i trzeci komplet sa ... oczywiscie koszulki sa w odpowiednim folderze mimo to fm ich nie widzi

 

przeszukaj dokladnie ten temat, lub temat dodatkow, bylo juz rozwiazanie tego problemu, musisz cos dopisac do plikow config ale niestety nie pamietac co dokladnie.

Odnośnik do komentarza

Witam!

Dzisiaj zdobyłem wkońcu mojego wyczekanego Fm'a 2010 nawet szybciej ze szkoły wróciłem niż zwykle:) wszysytko elegancko zainstalowałem ale pojawił sie pewien wałek i nie wiem czym on moze byc spowodowany...Niestety dysponuje aktualnie laptopem 2gb RAM karta ATI RADEON XPRESS 1100 ale z tego co wiem powinno na tym poleciec, oczywiscie system operacyjny Vista:/ po wgraniu nowych sterow do mojego video cart tez nic. i to dlatego pewnie mam error bo w viscie jest ten error czesty.

Oto co mi wyskakuje po uruchomieniu gry :

Darmowy hosting plików

 

wiec pytanie brzmi: Czy ktos z was mial podobny problem i go rozwiazał?:> z góry dziex

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...