Skocz do zawartości

Odra Wodzisław Śląski


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Z cyklu "Jednababa drugiejbabie..."

 

"Chodzą słuchy, że zawinięci kibice Odry dostali 3 lata zakazu stadionowego i po 2500 zł. na głowę do zapłaty. Sprawa ponoć jest rozwojowa i policja szuka jeszcze 19 osób, które na zdjęciach trzymały ten transparent"

 

Prawda-li to?

Ja wiem, że dwóch już złapali i mają wyroki. Klub wydał też zakazy stadionowe i współpracuje z policją. Generalnie to u nas policja nigdy się nie pieprzyła z kibicami - za szmaty i do suki ;]

 

Rocky już prawie na pewno w Odrze. W ostatnim wywiadzie kolejny raz udowodnił, że obok Janka Wosia jest Odrzańskim z krwi i kości :)

- Łezka zakręcała się w oku, gdy Odra przegrywała. Nigdy nie zagrałbym przeciwko Odrze, gdyby była bardzo zagrożona spadkiem z ligi. Nigdy! Do Grodziska wracałem trzy razy w dobrym stylu, oby z Wodzisławiem było podobnie.

 

Wiele wskazuje też na to, że Micański jednak zostanie wykupiony z Lecha bo tam nie chce go Smuda.

Odnośnik do komentarza

Rockiego najlepiej pamiętam właśnie z Odry za jego cieszynki. W Dyskobolii nam podpadł za pozdrawianie poznańskiej publiczności środkowym palcem, więc nie przepadam za nim. Nie za bardzo się starzejecie aby? Woś, Dudek, Rocki?

 

Z Poznania info jest takie, że Odry na Micańskiego nie stać, ale szukamy dla niego klubu. W Lechu już na pewno nie jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio nauczyłem się żeby nie spoglądać zawodnikowi w metryczkę, bo ta bywa myląca. Mam na myśli to że 34-letni Jan Woś w każdym meczu na boisku zostawiał tyle serca, walki, ambicji której brakowało reszcie zawodników którzy nie skończyli nawet 30. O czymś to świadczy. To samo jest z Rockim. Pomimo 34 lat robił naszą obronę jak chciał, i śmiem twierdzić że jeszcze długo pogra bo on się rusza jakby miał góra 27 lat :).

Odnośnik do komentarza
Komisja Ligi zapoznała się z materiałem dowodowym dotyczącym incydentu do jakiego doszło podczas meczu 30. kolejki Orange Ekstraklasy Odra Wodzisław Śląski - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (w 55. minucie meczu w sektorze kibiców gospodarzy wywieszono transparent zawierający treści obraźliwe wobec zawodnika Legii Warszawa Rogera) i postanowiła odstąpić od wymierzania kary. Komisja Ligi podkreśliła, iż zgodnie z poleceniem delegata PZPN, po błyskawicznej interwencji służb ochrony, transparent został usunięty. Dodatkowo, dzięki sprawnej pracy organizatora spotkania, sprawcy incydentu zostali zidentyfikowani i osądzeni w trybie przyspieszonym przez Sąd Grodzki w Wodzisławiu Śląskim oraz ukarani zakazem stadionowym na okres 3 lat i grzywną.

 

Także nie będzie żadnego odejmowania ani kary pieniężnej, bo nie ma za co. Dla mnie to i zakazy są tutaj śmieszną sprawą.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Z Poznania info jest takie, że Odry na Micańskiego nie stać, ale szukamy dla niego klubu. W Lechu już na pewno nie jest potrzebny.

I wszystko w tym temacie:

Bułgarski napastnik Iljan Micanski w nowym sezonie będzie grał w drużynie Zagłębia Lubin.

W zasadzie wszystko jest już przesądzone - obydwa kluby, Lech Poznań i Zagłębie, uzgodniły warunki transakcji, a zawodnik doszedł do porozumienia w sprawie swojej indywidualnej umowy. Piłkarz ma podpisać z Zagłębiem trzyletni kontrakt.

 

Ostatnio Micanski występował w Odrze Wodzisław, do której był wypożyczony z Lecha. Bułgarski snajper przegrał w Poznaniu rywalizację z Reissem, Rengifo i Pitrym, dlatego w rundzie rewanżowej zdecydował się na wypożyczenie. Poza tym Bułgar nigdy nie był ulubieńcem trenera Franciszka Smudy, który nie miał do niego przekonania i najczęściej widział go tylko na ławce rezerwowych. Wcześniej - zanim został wypożyczony do Wodzisławia - na podobnych zasadach transferowano go do Korony Kielce.

Odnośnik do komentarza

W dzisiejszym Sporcie wyczytałem, że Marcin Dymkowski ma wrócić z wypożyczenia w Lechu bo Franz już nie widzi dla niego miejsca w Kolejorzu a poza tym wskutek zakupu przez Lecha Arboledy i tak byłby tylko rezerwowym. Do tego dochodzi jeszcze ta nieszczęsna kontuzja.

Prof, coś tam w Pyrlandii na ten temat piszą?

Odnośnik do komentarza

Za oficjalną stroną Odry:

W dniu dzisiejszym odbyło się Walne Zebranie Członków MKS Odra Wodzisław Śląski. Głównym punktem programu było przedstawienie sprawozdania finansowego za 2007 rok a także podjęcie uchwały o jego zatwierdzeniu.

Po wyborze komisji (mandatowej oraz uchwał i wniosków) Główny księgowy Pan Roman Sambor przedstawił sprawozdanie finansowe, które następnie zostało jednogłośnie przyjęte przez zgromadzonych członków klubu. Oprócz tego głosowania przyjęto uchwałę dotyczącą przyznawania odznaczenia: "Zasłużony dla Mks Odra Wodzisław Śl."

Na zebraniu przekazano również informacje na temat działalności Sportowej Spółki Akcyjnej, które przedstawił p.o. Prezesa Zarządu Ryszard Nowak. Spore zainteresowanie wzbudziła również informacja przekazana przez Pana Ryszarda Nowaka, iż prowadzone są obecnie rozmowy na temat przejęcia pakietu większościowego akcji klubu przez poważnego inwestora. Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu powinno dojść do finalizacji rozmów w tej sprawie.

Jeżeli byłaby to prawda to byłbym bardzo szczęśliwy. Skoro z ust prezesa padło takie oświadczenie i zostało to podane na stronę oficjalną to chyba w końcu doczekaliśmy się w Wodzisławiu normalnego inwestora :)

Odnośnik do komentarza

Jak co roku praktycznie ;)

 

Odra wzmocniła się Gierczakiem... Z drużyną trenuje także Dymkowski, który powinien być faktycznym wzmocnieniem. Nadal nierozwiązana jest kwestia Juszczyka. Pomocnik GKS Jastrzębie Maciej Małkowsk jest bliski podpisania kontraktu. Może on będzie tym, kim swego czasu był Radzewicz :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...