Skocz do zawartości

X zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja wygląda tak, że sprzedaż biletów zaczęła się w czwartek, ale póki co wejściówki mogą nabywać tylko karnetowcy. Sprzedaż dla wszystkich zacznie się we wtorek, ale zapewne do dyspozycji nie będzie oszałamiającej liczby i trzeba się będzie liczyć z kolejkami. Ja się o bilet nie martwię, ale np. Vami nie jest pewny tego czy się załapie bo będzie mógł zakupić wejściówkę właśnie dopiero we wtorek. Jeżeli są osoby chętne zobaczyć ten mecz na żywo to powinny się zgłosić do Vamiego, podać mu dane osobowe (w tym PESEL) i modlić się żeby starczyło biletów. Żadna karta kibica nie jest w tej chwili potrzebna.

 

P.S.

Ceny biletów to 50,100 i 150 złotych. Te najtańsze to miejscówki na łuku i tych osobom postronnym nie polecam ;)

Odnośnik do komentarza

GO Ściana Zachodnia jadąc pociągami w Sarnakach planowo ma być 16:35, więc powstaje prośba, żeby tą grupę stamtąd odebrać i dostarczyć na miejsce.

podbijam.

Pojedzie nas 11 + połączenie z lakim+brat (?) =13 osób. Z Sarnaków jest wg zumi jakieś 9km do ośrodka.

Jest szansa by auta, które już będą na miejscu wyjechały po nas?

Tak przeglądam listę i chyba tylko 4 auta będą w ogóle? :o Wujek, Adr, Icon, Misiek? Śląsk pisał, że bedzię ok 17, ale De Raph i Wujek pisali, że wcześniej. Misiek nie wiem. Dało by radę podjechać po nas?

Oczywiście będzie składka na paliwo i fatygę.

Jeśli nikt nie będzie chciał nam pomóc - mamy jakaś alternatywę PKS/PKP?

Odnośnik do komentarza

mam problem techniczny z samochodem- mam nadzieję,ze do piątku wszystko będzie ok

natomiast zmieniły mi sie plany rodzinne , a przez to moja trasa- na 95% będzie to droga przez Warszawę- czyli w pt z Warszawy - ktoś pytał- Meyde?- oraz w niedzielę powrót również przez Warszawę - do stolicy mogę podwieźć

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...