Skocz do zawartości

X zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Vami, mam nadzieję, że nim przelejesz kasę, ustalisz ostatecznie z właścicielką ośrodka, czy na pewno będziemy mogli tam jechać. Jeżeli tak nie będzie, proszę o bezwłoczne raportowanie. 3 dni po zlocie wylatuję do Hiszpanii i nie będę mógł w późniejszym terminie, niż to było ustalone, pojechać na zlot.

Odnośnik do komentarza

Terminu raczej nie bedziemy zmieniec, bo nie tylko Ty maja inne terminy juz oblozone.

Kurde tak to jest jak sie nie zaplaci zaliczki wczesniej. Inne lata wplacalem, baa wykladalem 1k-1.5k w dniu uzgodnienia telefonicznego, by "zaklepac". Teraz to trza liczyc, ze na slowo nas przyjmie, choc jak ma kolonie na 2 tygodnie z pelnym wyzywieniem w tym terminie to watpie w sumie :/ Chuja jej mozemy zrobic.

Odnośnik do komentarza

Inne lata wplacalem, baa wykladalem 1k-1.5k w dniu uzgodnienia telefonicznego, by "zaklepac".

Taaa, bo Ty to w ogóle jesteś najlepszy, da best, super źą, jedyny i niezastąpiony.

Nie potrafimy odżałować, że nie organizujesz zjazdu w tym roku. Ja już 3 miesiąc płaczę z tego powodu. Vami lamus.

Jesteś LEGENDĄ, jutro postawimy Ci pomnik i będziemy klękać codziennie obowiązkowo. A kto nie klęknie ma bana i nie ma zmiłuj się.

 

Litości :roll: jak mnie wkurza takie cwaniakowanie kiedy karty zostały już dawno rozdane. Trzeba było swoje mądrości przekazać Vamiemu w marcu, a nie teraz kiedy jest już po ptokach. Czasem lepiej się po prostu nie odzywać. I zanim zdecydujesz się na jakąś napinkę zastanów się 10 razy czy nie mam racji. Po co piszesz teraz takiego posta? Nie szło się z Vamim skontaktować wtedy, kiedy zaczęły iść wpłaty?

Odnośnik do komentarza

jesli o mnie chodzi to bez paniki - nie wplacalem, ale na 80% sie pojawie razem z Fatem

przywyklem do spania na karimacie pod golym niebem wiec nie widze problemu ;]

z reszta w Soczewce spalem o FYMa i Nigela w chatce na podlodze wiec pewno jak trza bedzie to tyz sie dogadamy ;]

Odnośnik do komentarza

Dobra. Dzwoniłem, jesteśmy w grafiku, dostanę lada moment potwierdzenie rezerwacji na maila. Teraz tak.

 

Brudi dosyła mi 70 zł, bo deklarował się, że jedzie na 4 dni

Czekam na wpłatę od Buffu

 

WSZYSCY dorzucają się mi na miejscu po 2 zł 20 gr, jako że Grepio jedzie na dwa dni i będzie trzeba pokryć koszt tego wolnego łóżka w domku. No chyba że Feno czy Fat da mi 70 zł na miejscu i sobie pójdzie tam kimać ;)

Odnośnik do komentarza

Wiem, że w poprzednim roku był koszulki, a czy w tym roku będą?

 

W sumie to mogę po weekendzie zajść do jednej z zambrowskich firm, która robi takie koszulki i spytać się o to ile taka kosztuje itd., ale najpierw chcę wiedzieć czy w ogóle jest sens to robić :>

Odnośnik do komentarza

Ja podałem swoją propozycję, żeby rozpoczęły się rozmowy na ten temat :)

 

Co do tych "moich" koszulek to właśnie problem jest z jakością i tym jak długo napisy będą trzymać, pytałem znajomych, ale oni nie mają takich koszulek, ja też, a w firmie prawdy mi nie powiedzą, bo będę oczywiście mówili, że są wspaniałe :)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...