Skocz do zawartości

Przez Bałtyk do sławy


Abruś

Rekomendowane odpowiedzi

Zawodnik Eneby BK, Piyo, zaliczył kolejny występ, a właściwie występy (został powołany także na spotkania z Libią) w swojej reprezentacji. W przegranym przez Kenię spotkaniu z RPA 1:4 zagrał bardzo dobrze, zaliczając asystę przy bramce dla swojej reprezentacji. W dwóch kolejnych spotkaniach, obydwa z Libią, zagrał bardzo poprawnie, jednakże oba spotkania reprezentanci Kenii przegrali. Mecze rozgrywane były w ramach Kwalifikacji do MŚ.

 

 

Podsumowania indywidualne, czyli "Na dywanik marsz!"

 

Bramkarze:

1. Jonathan Ferm [22 lata, SZW 0A/0, BR, 7(1)/4/7/0/7,38*] - Początkowo był numerem dwa na bramce, jednak gdy dostawał swoją szansę, grał tak znakomicie, że wywalczył sobie miano "numeru jeden" w przyszłym sezonie. Aż siedmiokrotnie niepokonany w ośmiu spotkaniach!

50. Jorgen Bengtsson [30 lat, SZW 0A/0, BR, 15/14/6/0/6,73*] - Gdy on grał dobrze, drużyna wygrywała, gdy grał źle, drużyna przegrywała. Nie mogę pozwolić na to, aby wynik spotkania zależał tylko od jednego piłkarza. Jednak patrząc na całokształt, mogę powiedzieć, że jestem zadowolony z jego postawy podczas sezonu.

 

Obrońcy:

3. Ove Andersson [33 lata, SZW 0A/0, O PLŚ, 21(1)/0/1/1/6,77**] - Trudno mi cokolwiek napisać o nim. W prawdzie nie grał źle, ale liczyłem na coś więcej. Czasami na boisku przerastał samego siebie, jednak zdarzały się mecze bardzo żałosne.

2. Peter Jonsson [25 lat, SZW 0A/0, O PL, 9(10)/0/0/0/6,42**] - Najchętniej wywaliłbym go na zbity pysk, jednakże z powodu małej ilości zawodników, muszę zostawić go w składzie. Żal...

14. Henrik Hultberg [19 lat, SZW 0A/0, O P, 9(6)/2/1/1/6,60**] - Miał być w klubie gwiazdą, jednak grał miało. Trochę kontuzje, trochę jego postawa na treningach i podczas spotkań ligowych. Jest jeszcze młody i liczę na to, że w przyszłości stanie się podstawowym graczem na prawej obronie Eneby BK. Mimo słabej postawy w ciągu sezonu, jestem z niego zadowolony.

6. Cristoffer Jonsson [20 lat, SZW 0A/0, OP / P PŚ, 20(1)/3/3/1/7,00**] - Jeden z ważniejszych punktów w mojej drużynie. Zarówno dobrze grał w obronie, gdy się do niej miał cofać, jak i w linii pomocy. Człowiek, w którego trzeba inwestować i inwestować warto.

15. Piyo [22 lata, KEN 8A/0, O L, 22/0/2/1/7,14**] - Gwiazda drużyny, bo inaczej nazwać się tego piłkarza nie da. Niezastąpiony na lewej stronie obrony w klubie i, co potwierdził dobrymi występami, w reprezentacji swojego kraju. Zastanawia mnie jedna rzecz - czy pierwszy się ktoś po niego zgłosi, czy sam będzie chciał odejść z klubu? Bo podejrzewam, że długo go nie utrzymamy.

4. Joakim Reithe [26 lat, SZW 0A/0, O Ś, 18(4)/0/0/0/6,68**] - Bardzo nierówny zawodnik, który pokazał mi, jakie bramki mamy na środku obrony. Trzeba szukać zmiennika lub czekać na przyzwoitych juniorów.

5. Fredrik Jansson [32 lata, SZW 0A/0, O Ś, 13(7)/0/0/1/6,50**] - j.w.

 

----------

* mecze/wpuszczone bramki//czyste konto/gracz meczu/średnia

** mecze/bramki/asysty/gracz meczu/średnia

zdziarson - Finanse? Kasa świeci pustki. W tej chwili 2,38 miliona szwedzkich koron w plecy, budżet płacowy przekroczony o prawie 6,5 tysiąca szwedzkich koron, a z miesiąca na miesiąc co raz mniej. Dlaczego nie chciałem awansować? Z bardzo prostej przyczyny - nie mam wystarczająco dobrego składu na Div. 1. Po co miałbym awansować teraz? Żeby od razu spaść? Bez sensu. Bez nowych zawodników nie mamy czego tam szukać, dlatego mogę trochę jeszcze pokisić się w Div. 2.

Odnośnik do komentarza

Pomocnicy:

12. Daniel Pintaric [28 lat, SZW 0A/0, P PLŚ, 20(1)/1/5/0/7,05*] - Człowiek na którego zawsze mogłem liczyć, jeżeli chodzi o linię pomocy w moim zespole. Nie dość, że grał dość równo w każdym spotkaniu, to jeszcze dobrze spisywał się na każdej ze stron. Dodatkowo został zwycięzcą klasyfikacji asystentów w moim zespole.

7. Gabriel Valda [20 lat, SZW 0A/0, OP PL / N, 9(6)/0/1/0/6,46*] - Sensacja poprzedniego sezonu, natomiast w tym nie mógł się wbić do podstawowej jedenastki. Wszystko przez długotrwałą kontuzję, jakiej się nabawił. Zobaczymy czy wróci do formy w nowym roku.

11. Ninos Thore [27 lat, SZW 0A/0, OP L, 13(5)/4/4/3/7,17*] - Ten to mnie zaskoczył chyba najbardziej. Był już prawie skreślony na mojej liście, a potrafił ładnie się wybić ponad wszystkich. Swoimi zagraniami radował kolegów z drużyny, mnie, a przede wszystkim kibiców Eneby. Oby taka forma utrzymała się i w przyszłym sezonie!

8. Robert Andersson [36 lat, SZW 1A/0, OP / N, 21(1)/8/1/2/6,91*] - Tylko jeden sezon w klubie, a szkoda. Przechodząc do klubu, wraz ze swoim bagażem doświadczeń, nadał drużynie trochę świeżości i pomysłu na grę. Najlepszy strzelec w tym sezonie. Trudno go będzie zastąpić kimkolwiek.

 

Napastnicy:

9. Martin Jacobsson [22 lata, SZW 0A/0, N, 12(8)/5/2/0/6,80*] - Sezon bardzo podobny co do poprzedniego. Widać, że Martin trzyma jakiś wcześniej wyrobiony poziom i nic nie wskazuje na to, żeby go miał zmienić. Jak dla mnie poziom zadowalający i tak powinno zostać.

10. Simon Vardin [28 lat, SZW 0A/0, N, 16(3)/5/1/1/6,74*] - W poprzednim sezonie jeden z lepszy, w tych dość przeciętnie. Nie wiem dlaczego tak spadła jego forma, ale mam nadzieję, że się poprawi, gdyż nie mam nikogo lepszego na tą pozycję...

17. Oskar Werner [17 lat, SZW 0A/0, N, 1/0/1/1/9,00*] - Zagrał raz, a porządnie. Nie ma co już go trzymać w drużynie U-18, bo się marnuje (???).

 

----------

* mecze/bramki/asysty/gracz meczu/średnia

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie ligi, czyli "Div 2 Västra Götaland w pigułce".

 

|-----------------------------------------------------------------------------------------------------|
| Poz   | Inf   | Zespół      |       | M     | Z     | R     | P     | ZdG   | StG   | R.B.  | Pkt   | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 1.    | M     | Floda       |       | 22    | 15    | 5     | 2     | 52    | 25    | +27   | 50    | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 2.    |       | Sandared    |       | 22    | 15    | 3     | 4     | 39    | 14    | +25   | 48    | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 3.    |       | Ölme        |       | 22    | 14    | 6     | 2     | 42    | 18    | +24   | 48    | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 4.    |       | Eneby       |       | 22    | 11    | 6     | 5     | 32    | 18    | +14   | 39    | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 5.    |       | Skärhamn    |       | 22    | 11    | 4     | 7     | 39    | 26    | +13   | 37    | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 6.    |       | Oskarshamn  |       | 22    | 9     | 4     | 9     | 36    | 41    | -5    | 31    | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 7.    |       | Skene       |       | 22    | 9     | 2     | 11    | 31    | 35    | -4    | 29    | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 8.    |       | Avesta      |       | 22    | 8     | 4     | 10    | 43    | 42    | +1    | 28    | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 9.    |       | Mellerud    |       | 22    | 6     | 6     | 10    | 26    | 31    | -5    | 24    | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 10.   | S     | Färjestaden |       | 22    | 4     | 2     | 16    | 22    | 56    | -34   | 14    | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 11.   | S     | Strömtorp   |       | 22    | 3     | 4     | 15    | 16    | 40    | -24   | 13    | 
| ----------------------------------------------------------------------------------------------------| 
| 12.   | S     | Korsnäs     |       | 22    | 3     | 2     | 17    | 16    | 48    | -32   | 11    | 
|-----------------------------------------------------------------------------------------------------|

 

 

Najlepsi strzelcy ligi:

1. Bjorn Lanno [22 lata, SZW 0A/0, N] - Floda - dwadzieścia trzy bramki

2. Niklas Lofgren [28 lat, SZW 0A/0, N] - Skarhamn - osiemnaście bramek

3. Martin Hansson [26 lat, SZW 0A/0, N Ś] - Sandared - siedemnaście bramek

...

11. Robert Andersson [36 lat, SZW 1A/0, OP / N] - Eneby - jedenaście bramek

 

Najlepsi asystenci ligi:

1. Amara Kailie [24 lata, SLE 0A/0, P L] - Olme - dwanaście asyst

2. Bjorn Lanno [22 lata, SZW 0A/0, N] - Floda - osiem asyst

3. Ludwig Freden-Klenfelt [24 lata, SZW 0A/0, O / BDP P] - Skarhamn - siedem asyst

...

8. Daniel Pintaric [28 lat, SZW 0A/0, P PLŚ] - Eneby - pięć asyst

 

Piłkarze z najwyższą średnią:

1. Henrik Nikkila [24 lata, SZW 0A/0, O P] - Floda - 7,67

2. Bjorn Lanno [22 lata, SZW 0A/0, N] - Floda - 7,59

3. Sethen Hill [21 lat, SZW 0A/0, OP / N Ś] - Floda - 7,56

...

24. Ninos Thore [27 lat, SZW 0A/0, OP L] - Eneby - 7,17

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie października 2007

 

Sytuacja w klubie:

Bilans - -

Bramki - -

Div 2 Västra Götaland - 4. miejsce

Najlepszy strzelec - Robert Andersson - osiem bramek

Najlepszy asystent - Daniel Pintaric - pięć asyst

 

 

Transfery na świecie:

1. Kristapas Grebis [26 lat, ŁOT 0A/0, N], Metalurg Lipawa -> Skonto Ryga - 2 mln szwedzkich koron

2. Ahmed Mamdouh [19 lat, EGI 0A/0, N], Al-Ahly -> Zamalek - 1,1 mln szwedzkich koron

3. Samuel [22 lata, BRA 0A/0, O / DBP PL], Itabuna -> Al-Arabi (QAT) - 800 tys. szwedzkich koron

4. Samir Aliev [27 lat, AZE 23A/0, OP PL / N], Dynamo Bukareszt -> Al-Ryyan (QAT) - 750 tys. szwedzkich koron

5. Julio Alexander Castro [26 lat, SAL 5A/0, O / DBP P], Luis Angel Firpo -> CS Sfaxien - 500 tys. szwedzkich koron

 

Transfery w Polsce:

1. Tomasz Walukiewicz [22 lata, POL 0A/0, OP / NŚ], - -> Ruch Radzionków - wolny transfer

2. Mariusz Piotrowski [25 lat, POL 0A/0, O LŚ], - -> Szczakowianka Jaworzno - wolny transfer

3. Paweł Nowak [17 lat, POL 0A/0, N], - -> Ruch Radzionków - wolny transfer

4. Łukasz Morawski [24 lata, POL 0A/0, O / DBP P], - -> KP Police - wolny transfer

5. Andrzej Mazurek [24 lata, POL 0A/0, P L], - -> Ruch Radzionków - wolny transfer

 

Ligi w Europie:

Dania - FC Kopenhaga [+1]

Finlandia - HJK Helsinki [M]

Niemcy - Bayern Monachium [+3]

Polska - Wisła Kraków [+1]

Rosja - CSKA Moskwa [+6]

Szwecja - Norrkoping [M]

 

 

Mecze reprezentacji Polski:

Kwalifikacje do ME: Węgry 4:1 Polska (Mariusz Lewandowski)

Kwalifikacje do ME: Polska 2:1 Albania (Jakub Błaszczykowski x2)

 

 

Ranking światowy:

1. Brazylia [1057], 2. Anglia [1053], 3. Francja [1041], ..., 24. Polska [699]

Odnośnik do komentarza

Dziennik "Konusa" #40

 

Norrkoping, biuro klubu Eneby BK, 5. listopada 2007

 

Sezon zwycięski, ale jednocześnie słaby jak barszcz. Zwycięski z wiadomych przyczyn - końcowa pozycja jest lepsza niż przed rokiem. Cienki, gdyż najważniejsze punkty z zeszłego sezonu zawiodły prawie na każdej linii. Cóż mogę powiedzieć więcej? Mieliśmy duże szanse na to, aby awansować na Div. 1, jednak tak się nie stało. Może to i lepiej, bo po cóż wchodzić na piętro wyżej, jeżeli można z niego jeszcze szybciej się sturlać?

 

Niestety, straciliśmy dwóch najważniejszych zawodników, od których budowałem ten zespół. Pierwszy to Marek Świerczewski, a zaraz po nim Robert Andersson, który lada moment opuści Norrkoping. Choć mamy kilku naprawdę uzdolnionych zawodników, to jednak trudno będzie zastąpić tą dwójkę. Po pierwsze, nie mam kim, a po drugie, nie mam za co. Na wielkie brawa zasługuje Jonathan Ferm, który w wielkim, jak na tą ligę, stylu zapracował sobie na miejsce w podstawowym składzie w nowym sezonie. Takie miejsce mają zagwarantowane także zawodnicy z lewej strony - Piyo w defensywie, oraz Thore na skrzydle. Dobrze sprawuje się Pintaric, który jest uniwersalnym pomocnikiem, a także C.Jonsson, który świetnie gra zarówno na skrzydle, jak i w środku, a i w defensywie się nie oszczędza. Niestety... to jest wciąż za mało. Średnia gra napastników, beznadziejna gra środkowych obrońców i brak wzmocnienia w środku pomocy, stwarza duże problemy w przyszłym sezonie. Mam nadzieję, że, raz, coś pożytecznego wyrośnie z Werdera, dwa, przyjął nowi juniorzy, rządni gry.

 

Tymczasem czeka mnie długi odpoczynek i walką z zarządem o jakieś konkretne fundusze, bo to co w tej chwili znajduje się w klubowej kasie, to... pustka. Bida z nędzą... Jeżeli nic się nie będzie dało z tym zrobić, to trzeba będzie myśleć o jakichś zmianach...

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie listopada 2007

 

Sytuacja w klubie:

Bilans - -

Bramki - -

Div 2 Västra Götaland - 4. miejsce

Najlepszy strzelec - Robert Andersson - osiem bramek

Najlepszy asystent - Daniel Pintaric - pięć asyst

 

 

Transfery na świecie:

1. Daniel Leites [25 lat, URU 0A/0, O LŚ], Nacional -> Elfsborg Boras - 9 mln szwedzkich koron

2. Fredy William Thompson [25 lat, GWA 18A/7, DP / P LŚ], Comunicaciones -> Orgryte - 4 mln szwedzkich koron

3. Mohamed Miladi [26 lat, TUN 0A/0, O / DBP L], Etoile du Sahel -> Club African - 3,25 mln szwedzkich koron

4. Andreas Tobiasson [23 lata, SZW 0A/0, O PŚ], Elfsborg Boras -> Malmo FF - 3 mln szwedzkich koron

5. Filip Nekmouche [20 lat, SZW 0A/0, P LŚ], Kalmar FF -> Orgryte - 2,75 mln szwedzkich koron

 

Transfery w Polsce:

1. Daniel Lubieniecki [31 lat, POL 0A/0, DP], - -> Zagłębie Sosnowiec - wolny transfer

 

Ligi w Europie:

Dania - FC Kopenhaga [+1]

Finlandia - HJK Helsinki [M]

Niemcy - Borussia Monchengladbach [+1]

Polska - Wisła Kraków [+7]

Rosja - CSKA Moskwa [M]

Szwecja - Norrkoping [M]

 

 

Mecze reprezentacji Polski:

Kwalifikacje do ME: Dania 2:2 Polska (Emmanuel Olisadebe)

 

 

Ranking światowy:

1. Brazylia [1067], 2. Hiszpania [1029], 3. Anglia [1017], ..., 28. Polska [689]

Odnośnik do komentarza

Nadszedł w końcu dzień, gdy do Eneby BK doszło kilku nowych zawodników. Piotr Konusonogi namęczył się, aby sprowadzić kogokolwiek na stadion Fyrbyplan, aż w końcu dogadał się z trójką podstarzałych piłkarzy. Numer jeden to Fredrik Westman [33 lata, SZW 0A/0, OP / N Ś], który w ostatnim sezonie strzelił dziewięć bramek dla klubu Vanersborg. Dwójką został Andreas Freij [32 lata, SZW 0A/0, OP PLŚ / N Ś], który może niczym specjalnym pochwalić się nie może, ale będzie dobrym zmiennikiem dla skrzydłowych. Trzecim, a zarazem najmłodszym, zawodnikiem został Niklas Andersson [27 lat, SZW 0A/0, O PŚ]. Został on sprowadzony w celu wzmocnienia środka obrony. Wszyscy zostali sprowadzeni na zasadzie wolnego transferu i jak jeden mąż zażądali rocznych kontraktów, na które Konusonogi się zgodził. Jednak to nie był koniec "nowości" w Eneby. Ze szkółki juniorskiej przysłany został Christoffer Danielsson [16 lat, SZW 0A/0, OP PŚ / N Ś], który od razu został włączony do pierwszego składu.

 

 

Podsumowanie grudnia 2007

 

Sytuacja w klubie:

Bilans - -

Bramki - -

Div 2 Västra Götaland - -

Najlepszy strzelec - -

Najlepszy asystent - -

 

 

Transfery na świecie:

1. Luis Gabriel Rey [27 lat, KOL 2A/1, N], Morelia -> Atlas - 39 mln szwedzkich koron

2. Marcelo [19 lat, BRA 0A/0, O / DBP L], Santos -> Tigres - 31 mln szwedzkich koron

3. Vladimir Kulagin [17 lat, ROS 0A/0, N], Ałania -> Rubin Kazań - 25 mln szwedzkich koron

4. Luis Angel Landin [22 lata, MEK 0A/0, N], Pachuca -> Atlas - 22 mln szwedzkich koron

5. Mario Perez [25 lat, MEK 5A/0, O L], Veracruz -> Cruz Azul - 22 mln szwedzkich koron

 

Transfery w Polsce:

1. Alex Serdyuk [20 lat, UKR 0A/0, O LŚ], Cracovia Kraków -> Tom Tomsk - 1,3 mln szwedzkich koron

2. Mikhail Kulik [17 lat, ROS 0A/0, P P], Pogoń Szczecin -> Arsenal Tuła - 600 tys. szwedzkich koron

3. Jakub Grzegorzewski [25 lat, POL 0A/0, N], Groclin Grodzisk Wlkp. -> Happy Valley - 80 tys. szwedzkich koron

4. Michal Kovar [21 lat, CZE 0A/0, OP LŚ], - -> Wisła Płock - wolny transfer

5. Michał Aksamit [28 lat, POL 0A/0, O LŚ], - -> Kotwica Kołobrzeg - wolny transfer

 

Ligi w Europie:

Dania - Brondby IF [+1]

Finlandia - HJK Helsinki [M]

Niemcy - Bayern Monachium [+0]

Polska - Wisła Kraków [+7]

Rosja - -

Szwecja - -

 

 

Mecze reprezentacji Polski:

-

 

 

Ranking światowy:

1. Brazylia [1097], 2. Francja [992], 3. Hiszpania [983], ..., 26. Polska [687]

Odnośnik do komentarza

UEFA Bramkarz roku:

1. Petr Cech [25 lat, CZE 56A/0, BR] - Arsenal Londyn

2. Iker Casillas [26 lat, HIS 75A/0, BR] - Real Madryt

3. Victor Valdes [25 lat, HIS 3A/0, BR] - FC Barcelona

 

UEFA Obrońca roku:

1. John Terry [27 lat, ANG 43A/0, O Ś] - Chelsea Londyn

2. Lucio [29 lat, BRA 67A/3, O Ś] - Bayern Monachium

3. Ashley Cole [27 lat, ANG 68A/0, O / DBP L] - Arsenal Londyn

 

UEFA Pomocnik roku:

1. Tim Cahill [28 lat, AUS 25A/0, OP Ś] - Everton FC

2. Arjen Robben [23 lata, HOL 38A/11, OP PL] - Chelsea Londyn

3. Xavi [27 lat, HIS 51A/8, OP Ś] - FC Barcelona

 

UEFA Napastnik roku:

1. Adriano [25 lat, BRA 57A/33, N] - Inter Mediolan

2. Ivan Klasnic [27 lat, CHO 33A/13, N] - Werder Brema

3. Javier Saviola [26 lat, ARG 49A/7, OP / N Ś] - FC Barcelona

 

UEFA Piłkarz roku:

1. Adriano [25 lat, BRA 57A/33, N] - Inter Mediolan

2. Tim Cahill [28 lat, AUS 25A/0, OP Ś] - Everton FC

3. Arjen Robben [23 lata, HOL 38A/11, OP PL] - Chelsea Londyn

 

Złota Piłka France Football:

1. Pascal Feindouno [26 lat, GWI 20A/11, OP PŚ / N Ś] - St.Etienne

2. Patrick Vieira [31 lat, FRA 108A/5, DP] - Juventus Turyn

3. John Terry [27 lat, ANG 43A/0, O Ś] - Chelsea Londyn

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie stycznia 2008

 

Sytuacja w klubie:

Bilans - -

Bramki - -

Div 2 Västra Götaland - -

Najlepszy strzelec - -

Najlepszy asystent - -

 

 

Transfery na świecie:

1. Wesley Sneijder [23 lata, HOL 32A/5, OP PLŚ], Ajax Amsterdam -> Bayern Monachium - 157 mln szwedzkich koron

2. Carlos Idriss Kameni [23 lata, KAM 34A/0, BR], Espanyol Barcelona -> Valencia CF - 120 mln szwedzkich koron

3. Luis Garcia [29 lat, HIS 8A/3, OP PLŚ / N Ś], Arsenal Londyn -> Valencia CF - 112 mln szwedzkich koron

4. Pereira [19 lat, BRA 0A/0, DP], Corinthians -> Juventus Turyn - 100 mln szwedzkich koron

5. London Donovan [25 lat, USA 83A/30, OP / N Ś], VfB Stuttgart -> Auxerre - 82,5 mln szwedzkich koron

 

Transfery w Polsce:

1. Bartosz Ślusarski [26 lat, POL 0A/0, N], Lech Poznań -> Dynamo Zagrzeb - 1,9 mln szwedzkich koron

2. Bartłomiej Grzelak [26 lat, POL 0A/0, N], Groclin Grodzisk Wlkp. -> Goteborgs AIS - 400 tys. szwedzkich koron

3. Wagner Almeida [34 lata, BRA 0A/0, N], Pogoń Szczecin -> Columbus Crew - 300 tys. szwedzkich koron

4. Jacek Chańko [34 lata, POL 2A/0, O / OP LŚ], Legia Warszawa -> Kayserispor - 90 tys. szwedzkich koron

5. Marcin Wachowicz [26 lat, POL 0A/0, OP L / N], Lech Poznań -> Happy Valley - 10 tys. szwedzkich koron

 

Ligi w Europie:

Dania - Brondby IF [+1]

Finlandia - -

Niemcy - Bayern Monachium [+0]

Polska - Wisła Kraków [+7]

Rosja - -

Szwecja - -

 

 

Mecze reprezentacji Polski:

-

 

 

Ranking światowy:

1. Brazylia [1320], 2. Francja [1024], 3. Holandia [1019], ..., 28. Polska [665]

Odnośnik do komentarza

Cały marzec i początek kwietnia klub Eneby BK będzie miało zajęty sparingami (Forward (H) - 07.03, Valsta Syrianska (H) - 13.03, Visby (A) - 17.03, Arameiska/Syrianska - 20.03, Vastra Frolunda (H) - 01.04, Eneby II (H) - 03.04), które mają przygotować ich do sezonu 2008. W pierwszym spotkaniu, oficjalnym, wyjadą na spotkanie z Lundens AIS - beniaminkiem w lidze, który powrócił do niej po dwóch latach nieobecności. Jednak być może Piotr Konusonogi będzie miał też kolejny problem na głowie. Po Ninosa Thore rękę wyciągnęła Svenljunga IK. Nieoficjalnie mówi się o trzydziestu tysiącach szwedzkich koron, jednak nic nie jest pewnego. Pytanie tylko, czy popularny "Konus" będzie chciał sprzedać swojego skrzydłowego?

 

 

Podsumowanie lutego 2008

 

Sytuacja w klubie:

Bilans - -

Bramki - -

Div 2 Västra Götaland - -

Najlepszy strzelec - -

Najlepszy asystent - -

 

 

Transfery na świecie:

1. Carlao [20 lat, BRA 0A/0, P Ś], Coritiba -> Lokomotiw Moskwa - 50 mln szwedzkich koron

2. Mohamed Zidan [26 lat, EGI 10A/3, OP PLŚ / N Ś], Austria Wiedeń -> Rosenborg BK - 32 mln szwedzkich koron

3. Alexandre [19 lat, BRA 0A/0, O / DBP L], Ponte Preta -> CSKA Moskwa - 20 mln szwedzkich koron

4. Anton Tedeev [17 lat, ROS 0A/0, N], Lokomotiw Moskwa -> Zenit Sankt-Petersburg - 19 mln szwedzkich koron

5. Indio [21 lat, BRA 0A/0, O / DBP / P P], Al-Sadd -> Sao Caetano - 19 mln szwedzkich koron

 

Transfery w Polsce:

1. Sebastian Madera [22 lata, POL 0A/0, O Ś], Wisła Kraków -> Los Angeles Galaxy - 11 mln szwedzkich koron

2. Dariusz Zjawiński [21 lat, POL 0A/0, N], Cracovia Kraków -> Groclin Grodzisk Wlkp. - 8,25 mln szwedzkich koron

3. Marcin Kuś [26 lat, POL 2A/0, O PŚ], Groclin Grodzisk Wlkp. -> Korona Kielce - 3 mln szwedzkich koron

4. Krzysztof Gajtkowski [27 lat, POL 0A/0, N], Amica Wronki -> Górnik Zabrze - 2,4 mln szwedzkich koron

5. Tadeusz Kaczor [24 lata, POL 0A/0, P PŚ], Widzew Łódź -> Lech Poznań - 2,2 mln szwedzkich koron

 

Ligi w Europie:

Dania - Brondby IF [+1]

Finlandia - -

Niemcy - Bayern Monachium [+0]

Polska - Wisła Kraków [+10]

Rosja - -

Szwecja - -

 

 

Mecze reprezentacji Polski:

-

 

 

Ranking światowy:

1. Brazylia [1262], 2. Francja [1034], 3. Holandia [1024], ..., 34. Polska [665]

 

----------

lokiec1212 - Pascal Feindouno w tym sezonie ma piętnaście bramek i brak asyst (w trzydziestu siedmiu meczach), ze średnią 7,27. Co do St.Etienne, to nie wybiło się z niczym specjalnym ostatnimi czasy.

Odnośnik do komentarza

Dziennik "Konusa" #41

 

Norrkoping, biuro klubu Eneby BK, 31. marca 2008

 

W pierwszym spotkaniu towarzyskim, zamiast dobrej, zwartej gry, pokazaliśmy bezsilność i całkowite marnotrawstwo praktycznie stuprocentowych akcji. Zawodnicy drużyny Forward pokazali klasę, a ich napastnik, Henrik Torstensson, cieszył się ze zdobycia dwóch bramek. W podstawowej jedenastce wyszli także nowi zawodnicy i... nie zaprezentowali się zbyt dobrze. Z podkreśleniem podam tutaj nazwisko Westmana, który choć wypracował rzut karny, to jednak chwilę później fatalnie uderzył (piłka poleciała w trybuny), a w następnej akcji straciliśmy gola... Przegraliśmy tylko 0:2, tylko dzięki znakomitej postawie Ferma.

 

Eneby 0:2 Forward

 

 

Zdecydowanie inną drużynę można było ujrzeć w drugim spotkaniu, gdzie naszym przeciwnikiem była Valsta Syrianska. Graliśmy ostrożniej, a zagrania były mniej czytelne i bardziej przemyślane. Jednak w pierwszej połowie wszystko skupiało się w około Ferma, dzięki któremu nie straciliśmy bramki. Druga połowa była już bardziej ofensywna, co zaowocowało strzeleniem bramki. Jej autorem został Simon Vardin, który popisał się znakomitym strzałem. Jednak nasza radość nie trwała długo, gdyż kilka minut później goście wykorzystali nasze zawahanie i wyrównali wynik. Dopiero pod sam koniec gry, wschodząca gwiazda klubu, Werner wyjaśnił wszystko, strzelając do pustej bramki prawie z ponad pięćdziesięciu metrów, jednocześnie dając nam zwycięstwo w całym spotkaniu.

 

Eneby 2:1 Valsta Syrianska

 

 

Jeżeli tak będziemy przeplatać mecze, raz dobry, raz zły, to nie mamy prawa myśleć o powtórzeniu naszego sukcesu sprzed roku. Visby w prawdzie grało przed własną publicznością, jednak nie oznacza to, że byli lepszą drużyną. Gorszy dzień miał mój golkiper, a i zawiodła skuteczność zawodników z ofensywy. Poprawnie spisali się obrońcy i pomocnicy, jednak i im zdarzały się kiksy. Jedyną bramkę dla Eneby strzelił Christoffer Jonsson, który zaskoczył wszystkich wręcz perfekcyjnym strzałem z dystansu. Jednak całe spotkanie przegraliśmy 1:2, bo bardzo wyrównanej walce, z lekką przewagą w naszą stronę. No cóż - raz się wygrywa, raz się przegrywa.

 

Visby 2:1 Eneby

 

 

Spotkanie z Arameiska/Syrianska można nazwać najnudniejszym spotkaniem, jak dotąd, podczas okresu przytowawczego. Być może było sporo strzałów, gra się jakoś toczyła, ale... Gospodarze oddali aż jedenaście strzałów, jednak w żaden sposób nie mogli trafić w światło bramki. My oddaliśmy tylko jeden strzał, jednak nie dość, że był za lekki, to jeszcze prosto w bramkarza. Najlepszy zawodnikiem Eneby na boisku był Piyo, który latał za piłką jak szalony, a w dodatku grał naprawdę z głową na karku. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

 

Arameiska/Syrianska 0:0 Eneby

Odnośnik do komentarza

Stało się - Ninos Thore odszedł z Eneby BK. Svenljunga IK przelała na konto klubu z Norrkoping pięćdziesiąt tysięcy szwedzkich koron, a nie jak wcześniej przewidywano trzydzieści. Lewy skrzydłowy grał w Eneby przez dwa sezony, rozgrywając trzydzieści siedem spotkań i strzelając sześć bramek. Piotr Konusonogi i jego zawodnicy poznali także przeciwnika w pierwszej rundzie Svenska Cupen. Przeciwnik z typu "do przejścia", gdyż jest to IFK Hasseleholm. Spotkanie odbędzie się szesnastego kwietnia na stadionie przeciwników Eneby. Jednocześnie zostało przesunięte spotkanie z Lunden na późniejszy termin.

 

 

Podsumowanie marca 2008

 

Sytuacja w klubie:

Bilans - -

Bramki - -

Div 2 Västra Götaland - -

Najlepszy strzelec - -

Najlepszy asystent - -

 

 

Transfery na świecie:

1. Laionel [21 lat, BRA 0A/0, N], Al-Rayyan (QAT) -> Al-Sadd - 25 mln szwedzkich koron

2. Roman Wallner [26 lat, AUT 23A/5, N], Al-Sadd -> Rosenborg BK - 18 mln szwedzkich koron

3. Maicon [22 lata, BRA 0A/0, OP Ś], Al-Rayyan (QAT) -> Al-Sadd - 17 mln szwedzkich koron

4. Alvedin Nezirovac [20 lat, BOS 0A/0, N], Orgryte -> Djurgarden Sztokholm - 11 mln szwedzkich koron

5. Hossam Ossama [22 lata, EGI 0A/0, N], Zamalek -> Al-Ahly - 11 mln szwedzkich koron

 

Transfery w Polsce:

1. Krzysztof Bąk [25 lat, POL 0A/0, OP P], Polonia Warszawa -> FK Homel - 40 tys. szwedzkich koron

2. Łukasz Borkowski [17 lat, POL 0A/0, O PŚ], Jagiellonia Białystok -> Pirin - 10 tys. szwedzkich koron

3. Paweł Sygnat [21 lat, POL 0A/0, O PŚ], - -> Kotwica Kołobrzeg - wolny transfer

4. Marcin Mądrochowski [23 lata, POL 0A/0, O P], - -> Chrobry Głogów - wolny transfer

5. David Dolgov [16 lat, ROS 0A/0, LB], - -> Zagłębie Lubin - wolny transfer

 

Ligi w Europie:

Dania - FC Kopenhaga [+2]

Finlandia - -

Niemcy - Bayern Monachium [+2]

Polska - Wisła Kraków [+10]

Rosja - CSKA Moskwa [+4]

Szwecja - -

 

 

Mecze reprezentacji Polski:

-

 

 

Ranking światowy:

1. Brazylia [1235], 2. Francja [1030], 3. Holandia [1014], ..., 34. Polska [656]

Odnośnik do komentarza

Dziennik "Konusa" #42

 

Norrkoping, biuro klubu Eneby BK, 10. kwietnia 2008

 

W kolejnym spotkaniu towarzyskim, tym razem przeciwko Vastra Frolunda, wreszcie ujrzałem dobrą grę środkowych obrońców Eneby. Zarówno Jansson, jak i Reithe oraz N.Andersson, znakomicie współpracowali nie tylko ze sobą, ale również ze swoimi kolegami z drużyny. Grali dość pewnie i odważnie, a co najważniejsze - nie popełnili jakiejś strasznej ilości błędów. Spotkanie było bardzo wyrównane, co przed, zbliżającym się wielkimi krokami, nowym sezonem mnie bardzo cieszyło. Jednakże, ostatecznie przegraliśmy je 1:2, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. Tutaj błąd popełnił Ferm, który niepewnie interweniował przy uderzeniu Arasha Barata.

 

Eneby 1:2 Vastra Frolunda

 

 

Spotkanie z rezerwami miało być ostatecznym rozbieganiem się. Okazało się jednak, że nasze "szare" rezerwy nie są takie słabe, jak można by było przypuszczać. Wielkim zaskoczeniem była forma Niklasa Lindstroma, który znakomicie bronił wszystkie strzały moich zawodników, przynajmniej w pierwszej części spotkania. Zawiódł duet Jacobsson - Vardin, który w drugiej połowie został wymieniony na duet Valda - Werner. Gra się polepszyła, jednak to nadal nie było to, na co oczekiwałem. Mieliśmy zmieść rezerwy z boiska, a ledwo wygraliśmy 2:0. Bramki Westmana, w siedemdziesiątej pierwszej minucie oraz Wernera dziewięć minut przez zakończeniem regulaminowego czasu gry.

 

Eneby 2:0 Eneby II

 

 

Okres przygotowywaczy mogę uznać za skończony. I dobrze było i było źle. Były zagrania ładne, zdarzały się i fatalne kiksy. Czego więc mogę oczekiwać w przyszłym sezonie? Nie mam zielonego pojęcia... Na razie trzeba przygotować się do spotkania z IFK Hasseleholm, w ramach pierwszej rundy Svenska Cupen.

Odnośnik do komentarza

Dziennik "Konusa" #43

 

Hassleholm, stadion Osteras IP, 16. kwietnia 2008

 

Pierwsze, oficjalne spotkanie w tym sezonie i od razu mecz "do wygrania". W pierwszej rundzie Svenska Cupen zmierzyliśmy się z Hassleholm, którego wręcz rozgnietliśmy na wyjeździe.Wszystko zaczęło się ładnie układać od pierwszych minut spotkania. Tuż po rozpoczęciu mogliśmy objąć prowadzenie, jednak strzał Danielssona został wybroniony przez golkipera gospodarzy. Paulsson, bramkarz drużyny Hassleholm, dużo do powiedzenia nie miał w piątej minucie. Znakomity, jak się później okazało nie do obrony, strzał oddał Jacobsson, który dał mojej drużynie prowadzenie. Gospodarze byli bardzo zaskoczeni takim rozpoczęciem meczu, jednak praktycznie nic z tym faktem nie zrobili. Ich gra była wręcz beznadziejna, a przede wszystkim przewidywalna. Akurat to wykorzystaliśmy przy strzelaniu kolejnych bramek. Drugi gol wpadł w trzydziestej szóstej minucie. Tylko dwóch, oficjalnych, spotkań potrzebował Oskar Werner, aby wpisać się na listę strzelców Eneby BK. Wychowanek klubu został świetnie dostrzeżony przez Valdę, a swoim uderzeniem, z główki, uszczęśliwił całą drużynę. Swoim nie małym, daj Boże (!!!) - tfu, żeby nie zapeszyć (!!!), talentem do wykorzystywania "stuprocentówek", popisał się jeszcze w doliczonym czasie pierwszej połowy. Wykorzystał wtedy świetne podanie Westmana i wystarczyło tylko, że dołożył nogę do piłki, aby ta wpadła do siatki. W drugiej połowie zagraliśmy troszkę spokojniej, jednak przez praktycznie cały czas kontrolowaliśmy rozwój wydarzeń na boisku. Można było to łatwo zauważyć, patrząc na statystyki - piłkarze gospodarze oddali tylko jeden strzał i w dodatku niecelny. Było więc wiadomo, że nie są w stanie odebrać nam zwycięstwa, a co za tym idzie - awansu do kolejnej rundy. Hattricka ustrzelić mógł Werner, jednak po jego strzale piłka odbiła się Perssona i dopiero wpadła do siatki. Wygrywamy 4:0 i awansujemy do kolejnej rundy!

 

[1/1] Svenska Cupen, pierwsza runda

 

[Div. 3] Hassleholm 0:4 Eneby BK [Div. 2]

 

J.Bengtsson - Piyo, N.Andersson, J.Reithe, C.Johnsson (H.Hultberg 68') - G.Valda, F.Westman, C.Danielsson, D.Pintaric (A.Freij 83') - O.Werner (S.Vardin 59'), M.Jacobsson

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziennik "Konusa" #44

 

Goteborg, stadion Overasvallen, 19. kwietnia 2008

 

Ostatnie spotkanie, choć było tylko przedsmakiem tego, co miało nas dopiero czekać, bardzo mocno podbudowało zespół. W sumie, to nie tylko podbudowało, ale również w jakiś sposób zjednoczyło, dając mi nadzieje, na dobry wynik w nadchodzącym sezonie. Najważniejsza była dla mnie liga, gdyż czułem, że z Pucharem pożegnamy się dość szybko. W następnej rundzie czekało na nas FC Trollhattan, grające na co dzień w Superettan. Jednak najpierw zajęliśmy się Lunden, z którym graliśmy na wyjeździe.

 

Jednak okazało się, że "zajęliśmy się", to były za mocne słowa. Może nie zagraliśmy złego spotkania, jednak na pewno nie tak dobrego, żeby marzyć o choć jednym punkciku. Zaczęło się od dobrej gry gospodarzy, którzy najwyraźniej chcieli rozpocząć ten sezon z wysokiego "c". Już po czterech minutach spotkania objęli prowadzenie, wykorzystując błędne ustawienie moich defensorów. Pewnego rodzaju katem, dla mojego zespołu, okazał się Danijel Mijatovic. W prawdzie nie strzelił bramki na początku spotkania, jednak popisał się znakomitym podaniem. Znajdując się w świetnej pozycji do zdobycia bramki, ujrzał Thomasa Johanssona, który wysuwa się na jeszcze lepszą pozycję. Nie grając "na sępa", dograł piłkę do swojego kolegi, a ten nie miał problemów z pokonaniem Ferma. Szwedzki napastnik znakomicie spisywał się przez całe spotkanie, ale już w dwudziestej szóstej minucie ukoronował to zdobyciem bramki. Bezproblemowo odebrał wtedy piłkę Janssonowi i popędził w stronę naszej bramki. Ominął tam przeszkodę zwaną Ferm i umieścił piłkę w naszej siatce, wysuwając swoją drużynę na dwubramkowe prowadzenie. Przewagę drużyny Lunden zmniejszyliśmy dziesięć minut po stracie drugiej bramki. Wtedy to Oskar Werner, po raz kolejny, udowodnił mi, że jego miejsce znajduje się w pierwszej jedenastce. Wszystko zaczęło się od niesamowitego wślizgu Piyo, który chwilę później posłał piłkę do Pintarica. Ten posłał ją w stronę Jacobssena, który w ostatniej fazie przekazał ją Wernerowi. Młody napastnik nie dał szans golkiperowi gospodarzy, zmniejszając przewagę bramkową drużyny gospodarzy. Niestety, los chyba chciał abyśmy przegrali. Tuż przed końcem pierwszej części spotkania, zostałem zmuszony do zmiany dwóch zawodników, którzy załapali drobne kontuzje. Pierwszym był Gabriel Valda, za którego wszedł Andreas Freij, a chwilę później Pintarc, zmieniony przez Vardina. Być może dlatego w drugiej połowie nie zdołaliśmy odrobić strat. Czyżby piłkarze zbytnio uwierzyli we własne możliwości? Nie wiem, ale mam niecały tydzień na rozwiązanie tej zagadki...

 

 

[1/22] Div 2 Västra Götaland

[-] Lunden 2:1 Eneby [-]

 

J.Ferm - Piyo, F.Jansson (O.Andersson 71'), J.Reithe, C.Jonsson - G.Valda (A.Freij 45'), F.Westman, C.Danielsson, D.Pintaric (S.Vardin 45') - O.Werner, M.Jacobsson

Odnośnik do komentarza

Dziennik "Konusa" #45

 

Norrkoping, stadion Fyrbyplan, 24. kwietnia 2008

 

W pierwszym spotkaniu przed własną publicznością, w sezonie 2008, podejmowaliśmy Sandared. Zespół, z którym powinniśmy sobie spokojnie poradzić, przysporzył nam znacznie więcej kłopotów, niż się spodziewaliśmy. Już po rozpoczęciu spotkania, piłkarze w białych strojach cieszyli się ze zdobycia bramki. Wszystko zaczęło się od przepięknej wrzutki Kristera Ucara, który posłał piłkę prawie w pole karne. Większych problemów z jej przyjęciem nie miał Moberg-Lunden, przy którym nie było moich defensorów. Napastnik drużyny gości podbiegł sobie w pewniejsze miejsce i świetnym strzałem nie dał szans Fermowi. Brawa i pokłony dla mojej obrony, której nie było. Golkiper był bez szans... Z minuty na minutę graliśmy gorzej i to piłkarze drużyny gości coraz pewniej zachowywali się na boisku. A założenia i prognozy fachowców były zupełnie inne... Żałosna gra mojego zespołu sięgnęła zenitu w dwudziestej trzeciej minucie spotkania. Żółty kartonik ujrzał Niklas Andersson, szczerze mówiąc, powinien się cieszyć, że nie był to inny kolor, za faul na Mobergu-Lundenie. Na domiar złego, arbiter odgwizdał "jedenastkę" dla rywali, gdyż całość miała miejsce na polu karnym... Do wykonania jedenastki podszedł Kristoffer Nordstrom. Jego intencje zostały jednak wyczute przez Ferma, który rzucił się w odpowiednią stronę i wybił piłkę po strzale skrzydłowego Sandaredu. Obrona dodała trochę pewności mojemu zespołowi. Zaczęliśmy grać trochę lepiej, jednak to ciągle było za mało, na bramkową zdobycz. Cieszyłem się jednak, że z tonu spuścili trochę goście, którzy nie przeprowadzali już tak szaleńczych ataków. W drugiej połowie, na boisku pojawili się O.Andersson, A.Freij oraz P.Jonsson, którzy mieli wnieść do gry trochę świeżości. No, ale jak to zwykle bywa, nie stało się tak, jak powinno się stać. Dalej graliśmy zaledwie poprawnie, przez co szykowałem się na kolejną porażkę mojej drużyny. Jednak w osiemdziesiątej drugiej minucie udało się doprowadzić do wyrównania. Uczynił to Freij, który grał od początku drugiej części spotkania. Jego radość nie trwała długo, gdyż kilka minut później doznał kontuzji i mecz kończyliśmy w dziesiątkę. Wynik końcowy - 1:1. Tragedia...

 

[2/22] Div 2 Västra Götaland

[10] Eneby 1:1 Sandared [7]

 

J.Ferm - Piyo, N.Andersson (O.Andersson 58'), J.Reithe, H.Hultberg (P.Jonsson 75') - D.Pintaric, F.Westman (A.Freij 45'), C.Danielsson, C.Jonsson - O.Werner, M.Jacobsson

Odnośnik do komentarza

Dziennik "Konusa" #46

 

Norrkoping, stadion Fyrbyplan, 30. kwietnia 2008

 

Eneby przed niewykonalnym zadaniem – taki tytuł nosił artykuł w lokalnej gazecie. Tym zadaniem był „przejście” FC Trollhattan w Svenska Cupen, mimo tego, że graliśmy przed własną publicznością. Zresztą, nie dziwiłem się redaktorowi, który stworzył ten artykuł, gdyż sam nie liczyłem na wynik inny, niż porażka. Jak się skończyło? Tak jak spekulowano – pożegnaliśmy się z tymi rozgrywkami, przegrywając z drużyną z Trollhattan 0:2.

 

Pierwszą bramkę „oddaliśmy” bez walki już po dwudziestu sekundach gry. Szybka strata piłki, jeszcze szybsze rozegranie przez zawodników drużyny gości i Arsim Gashi, strzelec bramki, wraz ze swoimi kolegami cieszyli się z objęcia prowadzenia. W prawdzie Bengtsson był bez szans i nie mam do niego większych pretensji, jednak defensywa spisała się gorzej niż fatalnie. Zresztą, tak było przez całą pierwszą część tego spotkania. Faworyci, oczywiście mowa tutaj o naszych rywalach, atakowali, a my broniliśmy się wszystkimi parami nóg i rąk jakie mieliśmy. Piłkarze faulowali, wybijali często na oślep, byleby tylko oddalić piłkę od własnego pola karnego, nieczysto zagrywali, a akcji ofensywnych widać na horyzoncie nie było. Kibice, w liczbie prawie dziewięćset pięćdziesięciu, chyba również nie spodziewali się czegoś innego. Jedyną szansę, na zdobycz bramkową, zmarnował Oskar Werner. Po jego strzale piłka poleciała wprost w bramkarza, więc Gorcanac nie miał problemów z jej złapaniem. Pocieszałem się tym, że ten strzał był oddany w światło bramki. Swojej szansy nie zmarnowali natomiast piłkarze FC Trollhattan, którzy, na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy, podwyższyli swoją przewagę do dwóch bramek. Autorem drugiego gola został Sebastian Wanstrand-Bjork. Tutaj winę, za utratę bramki, ponosi nikt inny, jak Jorgen Bengtsson, któremu piłka wręcz przeleciała przez ręce. Druga połowa nie różniła się od pierwszej praktycznie niczym, prócz tego, że nie straciliśmy w niej bramki/bramek. Troszkę lepiej zagrali moi defensorzy, którzy byli uważniejsi i chyba, w jakiś dziwny i niezrozumiały sposób, rozgryźli swoich rywali. Z drugiej strony, to goście mogli sobie odpuścić już to spotkanie, widząc bezradność moich zawodników. Nie ważne – zagraliśmy kiepsko i nie zaskoczyliśmy naszą postawą nikogo, kto choć trochę zna się na piłce nożnej.

 

[1/1] Svenska Cupen, druga runda

[Div.2] Eneby 0:2 FC Trollhattan

 

J.Bengtsson - Piyo (P.Jonsson 45'), N.Andersson (J.Reichte 68'), F.Jansson, O.Andersson - D.Pintaric, F.Westman, C.Danielsson, C.Jonsson - O.Werner, S.Vardin (M.Jacobsson 68')

 

----------

Didek - Powiem Ci szczerze, że nie mam zielonego pojęcia :/ A najgorsze jest to, że inne kluby jakoś zdołały się wzmocnić, a my nadal znajdujemy się w głębokiej dupie :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...