Skocz do zawartości

Turystyka


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Jakos tak wyszlo, ze przypomnialem sobie, ze istnieje Ojcowski Park Narodowy - polecicie jakis rozsadny nocleg i trasy? Wiem, ze to takie juz nieco przebrzmiale miejsce, ale moze Wasi rodzice tam byli i cos podpowiedza.

 

Jestem tam co dwa trzy tygodnie, ale to raczej miejsce na niedzielny spacer a nie na dłuższe wyprawy :)

chyba, że połączysz wyprawę ze zwiedzaniem Krakowa, kopalni w Wieliczce, Bochni.. wtedy jest sens :)

Odnośnik do komentarza

O ile masz czas czekać parę godzin w kolejce w Wieliczce ;)

byłem ze 3-4 lata temu i bez kolejki

 

wyjazd na morze ogarniety, pytanie mam czy na tym booking.com moge sobie spokojnie probowac ogarniac hotel w Pradze/Bukareszcie/Wiedniu ?

może ktoś z Was był w którymś z tych trzech miast i może coś polecić ?

Odnośnik do komentarza

 

O ile masz czas czekać parę godzin w kolejce w Wieliczce ;)

byłem ze 3-4 lata temu i bez kolejki

 

wyjazd na morze ogarniety, pytanie mam czy na tym booking.com moge sobie spokojnie probowac ogarniac hotel w Pradze/Bukareszcie/Wiedniu ?

może ktoś z Was był w którymś z tych trzech miast i może coś polecić ?

 

Korzystaliśmy z żoną z booking już dwukrotnie, jadąc do Pragi. Ostatnio w maju tego roku Hotel Penzion (Praha 9, Vysocany) ze względu na bliskość O2 Arena (10 minut spacerem) i stacji metra Vysocany (5 minut). Spokojna okolica, bez problemu można zaparkować samochód pod samym budynkiem, łatwo się dostać do hotelu jadąc zarówno z kierunku Hradec Kralove jak i Mlada Boleslav. Z zewnątrz budynek szału nie robi, ale standard pokoi całkiem niezły. Do tego w cenie przyzwoite śniadania w formie bufetu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...