Skocz do zawartości

Nowy skrypt - problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Jako, że system zabezpieczeń reCAPTCHA od pewnego czasu się nie wyrabia i mamy coraz więcej rejestrujących się na CMF botów postanowiłem dodać podczas rejestracji dodatkowy formularz z jednym prostym pytaniem. Boty go nie przeskoczą. Przynajmniej nie powinny.

 

Prosiłbym jeżeli ktoś ma więcej wolnego czasu o małą przysługę. Wylogowanie się z forum i podjęcie próby rejestracji, ale bez rejestrowania się. Chodzi mi jedynie o to by sprawdzić czy skrypt prawidłowo miksuje pytania zawarte w formularzu. Prosiłbym o wpisanie tu jakie pytanie Wam się wyświetliło. Ułatwi mi to optymalizację.

Odnośnik do komentarza

Ok, widzę że wszystko się fajnie miksuje, pytania się nie powtarzają.

 

Co do samych pytań - wymyślałem na szybko, bo ilość robotów rejestrujących się na forum była przerażająca i dalsze czekanie jeszcze bardziej skomplikowałoby sytuację. Jeżeli ktoś ma fajne pomysły na naprawdę prościutkie pytania to niech je poda, dorzucę je do zestawu :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

możecie gdzieś zgłosić "wyżej", że skrypt czasami sam z siebie przy kopiowaniu z innych stron dorzuca tagi z kolorem? na ciemnych skinach potem nic nie widać, a zaznaczanie tekstu w celu zobaczenia go jest dosyć uciążliwe :roll:

 

chyba, że to wina przeglądarek - ale nie wiem, nie znam się ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...