Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem taką sytuację bodajże z Jagiellonią. Za Chiny nie dało się rozbudować stadionu aż w końcu dałem sobie z tym spokój. Coś kojarzę, że gdzieś czytałem o tym że może powstać nowy stadion, który już będzie własnością klubu ale nie dam sobie za to uciąć głowy. Może prof. Szkodi coś o tym wie?

Odnośnik do komentarza

Ja miałem taką sytuację bodajże z Jagiellonią. Za Chiny nie dało się rozbudować stadionu aż w końcu dałem sobie z tym spokój. Coś kojarzę, że gdzieś czytałem o tym że może powstać nowy stadion, który już będzie własnością klubu ale nie dam sobie za to uciąć głowy. Może prof. Szkodi coś o tym wie?

 

Profesor szkodi pyta się o jaki klub Ci chodzi :D Jak pewnie można się domyśleć pijesz do San Marino i jego klubu Olimpico usytuowanego w Serravalle na któym gra też swoje mecze reprezentacja San Marino. Zarzuć skrinem jak odrzucają Ci prośbę, oraz skrin z podstawowej informacji o drużynie gdzie masz wypisany stan budżetu, ośrodków treningowych i właśnie stadionu. Padł mi monitor więc piszę z ipada i niestety nie mogę wiele nasprawdzać na edytorze, choć odpaliłem go na laptopie (który też ZIPIE!!) i chyba wiem o co kaman, ale chcę zobaczyć skriny.

 

Na 99% pamiętam, iż stadion który nie jest własnością klubu nie może zostać rozbudowany, a także nowy nie może zostać postawiony. To nie FM, to ciągle CM 03/04. Czekam na skriny i będę mógł wywnioskować więcej rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi za małą agitację wyborczą. Szkodi został zgłoszony jako kandydat na Użytkownika Roku. Za czynny udział na forum i pracę przy uaktualnieniu należy Mu się głos od Nas, miłośników starego, dobrego CM :) Zapraszam wszystkich do głosowania (link poniżej):

 

 

http://forumcm.net/index.php/topic/6819-glosowanie-uzytkownik-roku/

 

EDIT: Głosowanie trwa do końca stycznia

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od tego jak bardzo spada mu stamina i jaki jest wynik meczu. Jeżeli jest to mój czołowy zawodnik, a gram o pietruszkę wygrywając lub wiem, że istniej wysokie prawdopodobieństwo wygranej to taki zawodnik ląduje szybko na ławce. Jeżeli to mecz bardzo ważny to staram się poczekać 5-10 minut i zobaczyć czy wyżej wspomniany współczynnik idzie w górę. Oznacza to dla mnie małe stłuczenie lub kontuzję na 2-3 dni. Oczywiście można się nieco przeliczyć i dany piłkarz może nie doczekać tych kolejnych minut i złapać większą kontuzję. To taki lekki hazard - nie zaryzykujesz to nie wygrasz ;)

 

Wracając do poprzedniego posta Krzyśka to dziękuję bardzo za nominację, która dla mnie osobiście jest uwiecznieniem tego jak szanujecie wkład w CM Club Update i pomoc jaką staram się tutaj przekazywać. Ogólnie zapraszam wszystkich do udziału w wyborach CMF Awards 2013 we wszystkich kategoriach. Krzysiek został też nominowany do cytatu roku.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak tam u was jest , powoli zaczynają drażnić mnie wybory "European Striker Of The Year", które nie wiedzieć czemu wygrywa ciągle Ewerthon z Borussi Dortmund, nie będąc żadną supergwiazdą. Żadnych dużych ilości bramek ani asyst. Zaczynam twierdzić, że ten czynnik jest zbugowany i twórcom nie wyszedł. Do zastanowienia i przemyślenia :)

 

European Striker of the Year

 

 

am1k.png

 

Edytowane przez SzKoDi
Dodanie spoilera do screena
Odnośnik do komentarza

Hehe. Nie wiesz jak ja staram sie z tym uporac :) W testach CMCU w czolowce najlepsszych obroncow byl jakis pilkarz z Czeskich Budziejowic :) Tak czy inaczej znowu duzo do gadania ma reputacja procz samych wystepow. To nie bug tylko niedopatrzenie w bazie. I widze, ze masz Todorowa :)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z was zna ustawienie rzutów z autu, aby nasi zawodnicy czasami wyrzucali bezmyślnie piłkę w stronę obrony przeciwnika gdzie w ogóle nie znajduje się żaden piłkarz z naszej drużyny? Taka sytuacja strasznie mnie irytuje, szczególnie, że moi zawodnicy robią to na połowie przeciwnika.

 

PS - chciałbym podziękować wszystkim czytelnikom i bywalcom CMF (nawet tym którzy tylko czytają) za aktywność w ostatnim roku. Jeszcze ponad rok temu mieliśmy o 1500 postów mniej, aniżeli teraz więc cieszy to, że ciągle tworzymy społeczność starego dobrego CMa.

Odnośnik do komentarza

Albo zagrania tak zwane "na pałe" mam ustawione kontrataki i spokojnie sobie wychodzą chłopaki np. w 3, a tu nagle wybicie pod bramke przeciwnika i po kontrze :) A czasem tak pięknie to rozegrają... to znaczy, że nie mają siły wyprowadzić kontratak, czy się boją czegoś, czy myślą że przebiegną całe boisko 2 razy szybciej od przeciwników? 0.o

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...