Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie natomiast najbardziej denerwuje fakt strasznie wolnego poruszania się zawodników podczas meczu. Mimo wybrania najszybszej opcji przebiegu meczu, ruszają się jak przysłowiowe muchy. Strasznie to wydłuża rozgrywkę, bowiem każda akcja to około minuty (sic!). Zabiera to przyjemność z rozgrywki. O dziwo, poza meczem leci całkiem sprawnie i spokojnie można pograć.

Odnośnik do komentarza

Pewnie co ciekawego w oglądaniu meczu bez analizowania całych akcji... Do tego ja dużo zmian wprowadzam poprzez analize togo co robią moi zawodnicy na boisku ;)

Przykład kiedy grałem górnikiem, miałem takiego obrońce który jako jedyny umiał powstrzymać gościa z sandecji ;p Zobaczyłem to poprzez oglądanie właśnie całych akcji... zgarniał mu każdą piłę xd Napastnik sandecji nie istniał na boisku, a gdy nie miałem tego swojego obrońcy na boisku to nie mogłem go zatrzymać :)

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie. Mi sie marzy tutorial video tego jak wyglada gra poprzez rozne taktyki. Zrobie to po wydaniu CM Club Update - nie odpuszcze sobie tego. Nie wiem czy kiedys wylapaliscie dziwne zachowanie. Obronca zawalajacy krycie przy np 2 bramkach dostaje ocene 7 lub 8. Kiedys takiego kilka razy sciagnalem I jego zastepca dostawal 5-6, ale bramek nie tracilem. Przypadek? No nie wiem...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich w nowym roku!!! Długo mnie nie było ze względu na awarię kompa nie grałem też w CMa. Ja mam troszkę inne pytanie. Praktycznie w każdym meczu muszę robić zmianę jednego śr obrońcy. Nie chodzi już o samą ocenę jego gry, ale jak widzę gdy puszcza przeciwnika gubiąc krycie jak jr to mnie szlak trafia. I najlepsze jest to, że w następnym meczu dostej 7 lub 8 a drugi stoper gra kaszanę. Dodam tylko, że nie zmieniam graczy po jednym nie udanym meczu. Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza

Współczynnik consistency lub pressure/important matches. Consistency to regularność z jaką gra zawodnik w trakcie sezonu. Pressure to atrybut odpowiedzialny za grę pod presją, a w połączeniu z ważnymi spotkaniami to Twój zawodnik może mieć problemy grając z drużynami o wyższej reputacji.

Odnośnik do komentarza

Chciałem odświeżyć temat wydatków w zakładce "inne" w Widzewie, który prowadzę od klku ładnych lat. Co sezon wydatki są zdecydowanie wyższe od zysków. Na dobrą sprawę, żeby wyjść na zero moi zawodnicy powinni grać za darmo. Aktualny stan konta klubowego to około - 80 mln. Awans do T-ME (wcześniej grałem w 1 lidze) niewiele zmienił. Inne to ciągle 8 mln w plecy, oprocentowanie pożyczki - około 2 mln a zyski klub to około 11 mln. 1 mln nie za bardzo wystarczy na utrzymanie ekipy na miarę T-ME a ciężko jest kogoś sprzedać za sensowną kasę tym bardziej, że za to odpowiada zarząd komisaryczny. Było kilka ciekawych ofert ale nic z tego nie wyszło, np. za zawodnika wartego 2 mln zaśpiewali 5. Za to młodych i zdolnych opychają za 100 tyś. Chyba że ich wysokiej klasy usługi są warte te 8 mln ;)

 

 

Macie jakiś pomysł skąd barią się takie wydatki klubu i jak to zmienić, choć tu się chyba nie da nic zrobić? Mi się kończy inwencja twórcza.

 

EDIT Jest wyjście z tej sytuacji, trzeba co sezona awansować do LM :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W mojej wielosezonowej historii z cm reprezentację Polski zawsze prowadził Polak.

 

A czy komuś z Was zdarzyło się prowadzić naszą reprezentację? Ja mimo wielu sukcesów z Wisłą, Legią czy Podbeskidziem nigdy nie dostąpiłem tego zaszczytu. Za to prowadziłem Argentynę i Brazylię mniej więcej około 2020 roku. Miałem jak zawsze odpaloną tylko polską ligę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...