Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego jest potrzebna jednak strona i "spolecznosc" na niej zawarta. Kryteriami do opublikowania takiej gry byla petycja i kilka innych, o ktorych tak naprawdę nie mogę mowic jako ich byly pracownik. Ktos chcialby więc pomoc w tworzeniu strony? ;) jak nikogo nie znajde to jednak wykupie ten sam skrypt co ChampMan i ruszymy z latwiejszego kopyta :)

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś czy jest jakieś ograniczenie co do rozbudowy stadionu? Gram Błękitnymi na starej bazie (CM 03/04 oczywiście). Początkowa ilość miejsc 6tys. Teraz robię już 2 rozbudowę i będę miał 10780 i zastanawiam się do ilu da się powiększyć. Czy np mogę rozbudować do rozmiarów Santiago Bernabeu :D

Odnośnik do komentarza

Ja nawet nie wiedziałem, że Champman robił jakieś petycje :-k

 

W tamtym czasie pracowalem dla BGS i z tego co pamietam to to zrobili. Plusem byla tez ilosc ludzi na forum ktora uderzyla z kopyta na forum i poparla cala mysl darmowego CMa.

 

@mike

 

Mysle ze tam wchodzi kilka czynnikow. Po pierwsze atrybuty prezesa, po drugie czy jestes w stanie zapelniac swoj stadion, po trzecie sukcesy (choc to pomniejszy powod), po czwartek to czas ktory spedzisz w klubie proszzac o rozbudowe stadionu :)

Odnośnik do komentarza

@mike

 

Mysle ze tam wchodzi kilka czynnikow. Po pierwsze atrybuty prezesa, po drugie czy jestes w stanie zapelniac swoj stadion, po trzecie sukcesy (choc to pomniejszy powod), po czwartek to czas ktory spedzisz w klubie proszzac o rozbudowe stadionu :)

 

A czy parametr maximum attendance nie ogranicza nam maksymalnej liczby kibiców?

Odnośnik do komentarza

Co do zapełnienia stadionów to w tej grze spotkałem się z ciekawą akcją. Jak grałem Legią (oryginalna baza danych) na meczach LM z Realem, Barceloną czy innymi uznanym na świecie zespołem stadion zapełnia się w mniej jak połowie (14/15 tys kibiców na 32 tys stadionie) bez względu na to czy to był półfinał czy rozgrywki grupowe. A kiedy dochodziło do meczu finałowego w Pucharze Polski to okazało się że stadion pęka w szwach i bite są rekordy przychodów ze sprzedaży biletów.

 

Też tak mieliście? Dla mnie jest to co najmniej dziwne...

Odnośnik do komentarza

Co do zapełnienia stadionów to w tej grze spotkałem się z ciekawą akcją. Jak grałem Legią (oryginalna baza danych) na meczach LM z Realem, Barceloną czy innymi uznanym na świecie zespołem stadion zapełnia się w mniej jak połowie (14/15 tys kibiców na 32 tys stadionie) bez względu na to czy to był półfinał czy rozgrywki grupowe. A kiedy dochodziło do meczu finałowego w Pucharze Polski to okazało się że stadion pęka w szwach i bite są rekordy przychodów ze sprzedaży biletów.

 

Też tak mieliście? Dla mnie jest to co najmniej dziwne...

Jest to dziwne zjawisko, ale ja tez miałem coś takiego i nieważne było, czy w PP gram z Plarem Wrocław czy z Legią :)

Odnośnik do komentarza

@mike

 

Mysle ze tam wchodzi kilka czynnikow. Po pierwsze atrybuty prezesa, po drugie czy jestes w stanie zapelniac swoj stadion, po trzecie sukcesy (choc to pomniejszy powod), po czwartek to czas ktory spedzisz w klubie proszzac o rozbudowe stadionu :)

 

A czy parametr maximum attendance nie ogranicza nam maksymalnej liczby kibiców?

 

 

Maximum attendance sprawdzić można chyba tylko w edytorze? Mi niestety edytor nie działa

Odnośnik do komentarza

Tak jak mowilem maksymalna rozbudowa na tej bazie pokazuje na 99% ilosc siedlisk do ktorych mozna rozbudowac stadion na poczatku gry. Oczywiscie wraz z wzrostem reputacji klubu i zapelnianiu się stadionu ta liczba wzrasta. Nie jestem pewien, ale mozliwe ze mozesz to sprawdzic na swoim sejwie uzywajac CM Scouta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...