Skocz do zawartości

Kącik Dyskusyjny


Kest

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście potrzebuje jednego scouta,który dzień przed meczem będzie mi sprawozdawał raport z rywala. Nie dla tego,że mnie to interesuje,jak gra rywal tylko po to bym wiedział,że mecz się zbliża. :D

Sam raczej wolę decydować o przydatności zawodnika. ;)

 

W CM 03/04 nie ma opcji raportów. A co do skautów gdybym chciał kupować graczy po tym co mi o nim powiedzą, to z tych których mam w kadrze pewnie żadnego bym nie miał ( mowa tu o skautach z oceną potencjału i umiejętności w granicach min po 17), Ale np jeżeli skaut ma OP i OU załóżmy po 20 ale renome ma np słaby lub liczy bądź nieznany to on gorzej oceni gracza od skauta z renomą znakomity ale OP i OU powiedzmy po 15?

Odnośnik do komentarza

Mam taką dziwną sytuacje (nigdy czegoś takiego nie widziałem), obaj gracze są dla mnie bardzo wartościowi, dlatego obawiam się żeby z tego nie było jakiś większych problemów:

http://img266.images...6/8716/ilic.png

http://img839.images.../waclawczyk.png

 

Patrzcie na antypatie u obu...

 

EDIT:

Znalazłem innego gracza, który zgadza się z Ilicem

http://img171.imageshack.us/img171/1448/basics.png

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wrzuć patche i powinno być ok. tu są dostępne.

jak to wrzucasz plik exe v.4.0.0??

 

cm4.exe ten oryginalny po zainstalowaniu ma 8,78 MB i jest to wersja 4.0.8

ściągnąłem z sieci inną CM4 i tam jest plik cm4.exe 9,21 MB w wersji 4.0.1, na nim działa bez kłopotu tylko gra jest wtedy właśnie w wersji 4.0.1, i blokuje wyżeh wymienione ligi, a na oryginalnym .exe nie mogę zmieniać ustawień treningowych.

 

Po zainstalowaniu patcha tradycyjny z CD i potrzeba wrzucenie pliku .exe, tylko co zrobić żeby zachować lige Słowacką i Węgierską, przy okazji poprawiając błąd z treningami, dziwne jest to że w grze pokazuje wersje 4.0.8 a przy instalowaniu v.4.0.8 No Data - Enhancement Pack 5 pokazuje że obecna wersja to 4.0.4

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie, gram w CM03/04 na oryg bazie Błękitnymi. Początkowa liczba miejsc na stadionie to 6tys. Teraz mam 12225 i próbowałem kolejny raz rozbudowac stadion. Złożyłem prośbę do zarządu, którą zarząd zaakceptował. Lecz chyba 30 czerwca już po końcu sezonu otrzymałem wiadomość: rozbudowa stadionu została wstrzymana ponieważ na rozbudowę nie zgadza się rada gminy. Czy to oznacz, że już stadionu nie mogę rozbudować bardziej? Budżet mam 123 mln, więc na pewno nie jest to brak gotówki

Odnośnik do komentarza

Mimo iż sezon wcześniej otrzymałem brak zgody na rozbudowę stadionu ponieważ nie zgodziła się na nią rada gminy, złożyłem ją po raz drugi i o dziwo otrzymałem info po zakończeniu sezonu, że planowana jest rozbudowa o 3000 tys miejsc :) więc stadion się powiększa mimo tamtego komunikatu

Odnośnik do komentarza

A ja miałem dzisiaj ciekawą akcję w CM. Grałem dwumecz barażowy o utrzymanie w I Lidze z GKS Bełchatów, który wygrałem. Za jakiś czas patrzę na tabelę ligową przed rozpoczęciem sezonu i okazuję się że GKS jednak gra w I lidze. Ja nie słyszałem o barażach po barażach....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...