Skocz do zawartości

Wojsko


Pavel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dostałem się na przeszkolenie wojskowe 6 tygodniowe. Czy był ktoś na takim przeszkoleniu?

Jestes w trakcie studiow, postudiach, czy przed studiami? Jesli to przeszkolenie w trakcie studiow to warto na nie isc - 6 tygodni i od razu masz kaprala. Czasem sie przydaje ;)

 

Mój kumpel był na tym przeszkoleniu. Kolidowało mu z egzaminami poprawkowymi i w efekcie musi powtarzać rok.

Odnośnik do komentarza
Witam.

Dostałem się na przeszkolenie wojskowe 6 tygodniowe. Czy był ktoś na takim przeszkoleniu?

Jestes w trakcie studiow, postudiach, czy przed studiami? Jesli to przeszkolenie w trakcie studiow to warto na nie isc - 6 tygodni i od razu masz kaprala. Czasem sie przydaje ;)

 

Mój kumpel był na tym przeszkoleniu. Kolidowało mu z egzaminami poprawkowymi i w efekcie musi powtarzać rok.

 

Jestem w trakcie studiów. Terminy są dwa i ten pierwszy pasuje (02.07). Ciekawy jestem czy jest cięzko czy podchodzą do tego w formie troche mniej rygorystycznej, z kondycją nie najlepiej i nie wiem czy zacząć już teraz Cwiczyć bieganie itd.

Odnośnik do komentarza

Kumple dwaj byli i mówią że to przedszkole. Testy sprawnościowe są na końcu, więc przez 6 tyg. będziesz miał czas się wyrobić. Ja po 3 tygodniach biegania wyrabiałem już normę niezbędną do przejścia egzaminu biegowego. Niestety mnie na zawodowego nie wezmą bo mam dyskopatię i odpadłem na testach medycznych :(

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie, mam w ksiazeczce wojskowej odroczenie do 30 czerwca tego roku, a wiadomo - wyniki matur sa tego dnia i jasne jest, ze rekrutacja na studia zakonczy sie pewnie gdzies daleko w lipcu, jak nie w sierpniu.

 

Co w takim razie mam z tym poczac, jechac do WKU i prosic o jakies kolejne odroczenie, czy cos? Z gory dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza

Odroczenie dostaje się do terminu, który miało się na świadectwie pobierania nauki w szkole średniej, z tego co wiem. Ja miałem 30 sierpnia, ale niektórzy znajomi 26 kwietnia. Wtedy wystarczy zawieźć świadectwo ukończenia szkoły i ponoć przedłużają do któregoś tam października.

Odnośnik do komentarza

Czy jak dostaje sie odroczenie to przysylaja jakis papier do domu? bo wyslalem juz dawno wszelkie dokumenty i z rozmowy tel. dowiedzialem sie tylko, ze mam odroczenie do czerwca 2010. Pisemnie zadnej informacji nie dostalem. W sumie to wku nic do mnie obecnie nie pisze, wiec na razie nie ma sie czym przejmowac, ale w razie czego jakis dokument by sie przydal.

Odnośnik do komentarza

i tak sie czym przejmowac nie mam, bo wiekszosc roku spedzam za granica i o tym, ze w kraju na czas studiow mnie nie ma wku poinformowalem, wiec watpie by w ogole cos przysylali, a i z odbiorem bylby przeciez problem. A zaswiadczenie jakbyco zawsze mam, wiec w razie czego moge im ponownie przeslac.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...