Skocz do zawartości

IX zjazd - koszulki


Rekomendowane odpowiedzi

Duza prosba - zanim dopiszecie numer, sprawdzcie w pierwszym poscie, czy go nikt wczesniej nie zaklepal. Vetr/Vul musi ustapic numeru Parovie/Piotrowi M., bo ten juz 27 zarezerwowal.

 

Skoro sa problemy z PW, to prosze zamowienia skladac tutaj. Swoja droga, cos wolno splywaja - ufam, ze to tylko problemy z wyborem kolorow.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytania dwa :). Czy mógłbym przelać kasę we wtorek np? bo rodzice wyjechali, a ja wyczyściłem swoje konto :/ więc do poniedziałku nie dam rady. A drugie bardziej związane z koszulkami :P jak wygląda złoty metalik (napis)? :P

Odnośnik do komentarza

Z kasa we wtorek nie bedzie problemu, to bedzie najprawdopodobniej dzien skladania zamowienia do firmy.

 

Zloty metalik wyglada jak zloty metalik. Moze ktos ma pod reka zdjecia z poprzednich zlotow z tym kolorem nadruku? Nawet nie pamietam obecnie, czy ktos taka bral (srebrny metalik byl na pewno).

Odnośnik do komentarza

Tylko jesli nie zdazy zamowic.

 

a granatowy to ciemny granatowy? :P powinien być podobny spis do nadruków jak w przypadku kolorów podstawowych

A moze frytki do tego? Dac im palec, to cala reke chwyca... Przez dwa lata dostepne byly tylko tekstowe nazwy kolorow nadrukow i koszulek i jakos nikt nie robil problemow. Od producenta dostalem akurat ladny obrazek z paleta kolorow koszulek oraz informacje, ze kolor nadrukow jak w zeszlym roku.

 

Akurat granatowy (NAV) jest widoczny na modelu, w wersji z pomaranczowym nadrukiem.

Odnośnik do komentarza

Hm, strasznie szeroka, zwykle te logosy były jakoś takie "zwarte" bardziej, poza tym ten font taki jakiś... Jakby ten "IX Zjazd" dać nad CeeManiaków tak do prawej przyklejone do tego logo SI, byłoby bardziej zwarte IMO. No i fonta może jakiegoś jednak innego?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...