Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

k***a nie będę mógł być na zlocie od czwartku, przez audyt w firmie i fakt, że muszę robić za tłumacza w piątek od rana...

 

Żyłek, Smętek, wy chyba jedziecie w piątek? O której?

 

Będzie ktoś ewentualnie trzeźwy w piątek, by odebrać mnie z Kalisza, jakbym musiał jechać pociągiem, później niż chłopaki? Na dziś dzień nie wiem dokładnie o której będę jechał. Oddam za paliwko oczywiście...

Odnośnik do komentarza

Sorry ze sie wtrace, ale odradzam. Trasa Sycow - Kepno na dlugosci okolo 10km jest aktualnie w remoncie - sa przewezenia i ruch wahadlowy. Do tego Guli bedzie musial sporo nadrobic. Naprawde Duzo lepszym rozwiazaniem byloby spotkanie sie w Ostrzeszowie. Ale zrobicie jak chcecie.

No i to jest argument żeby tamtędy nie jechać. A nie "bo nadłożymy 10 km" :roll:

Wiesz Jasonx ile ja nadłożę żeby ominąć GOP? Prawie 40 km. A będzie to dla mnie bardziej opłacalne czasowo, bo przepychanie się przez Wodzisław, Rybnik i Gliwice o 10:00 to samobójstwo. Jazda na Opole pustymi drogami jest o wiele bardziej opłacalna. Tak samo jak o wiele bardziej opłacalna jest jazda na kilka aut. Ale tak jak już powiedziałem - Ty jesteś u mnie spalony na starcie. Zobaczymy co Guli wymyśli.

 

Vami, a Ty co?

 

Nie, muszę skopać dupę Szko... wiadomo komu :keke:

Odnośnik do komentarza

Taj jak juz wspominal wczesniej Qcz zmotoryzowane oddzialy GO Poznan rusza pewnie kolo 12 z marketu na Katowicką, wiec do 14 spokojnie bedziemy na miejscu jak sie nie zdarza zadne nieprzewidziane okolicznosci :) Cyu.

 

Ma ktos jakies przenosne radyjko na baterie? w tv lecha chyba nie bedzie to chociaz bedzie mozna posluchac na miejscu relacji, a nie wiadomo jak blisko domku bedzie mozna autem stanac z reszta musze oszczedzac akumulator.

Odnośnik do komentarza

ja tak w kwestii nieformalnej ;)

 

Jak ktos ma alkomat, to moze by wzial ze soba i troche ustników. Osobiście zaplace za ustnik i chyba kazdy kierowca tez w niedziele bedzie dmuchał na zimne ;P hehe Jezeli ktos ma - niech bierze, napewno wszyscy driverzy beda ZA :)

Odnośnik do komentarza

Ma ktos jakies przenosne radyjko na baterie? w tv lecha chyba nie bedzie to chociaz bedzie mozna posluchac na miejscu relacji, a nie wiadomo jak blisko domku bedzie mozna autem stanac z reszta musze oszczedzac akumulator.

 

Ja mam w fonie radio. Można włączyć na głośnik i będzie działać :D Tak sądzę ;)

Odnośnik do komentarza

ja tak w kwestii nieformalnej ;)

 

Jak ktos ma alkomat, to moze by wzial ze soba i troche ustników. Osobiście zaplace za ustnik i chyba kazdy kierowca tez w niedziele bedzie dmuchał na zimne ;P hehe Jezeli ktos ma - niech bierze, napewno wszyscy driverzy beda ZA :)

 

w rezerwie może sie przydać :D

Odnośnik do komentarza

Wlasnie do nich dzwonilem i ....sa male zmiany ;-)

Mielismy rezerwacje nastepujacych domkow:

1x8

4x5

7x3

lacznie 49 osob i za te domki zaplacilem 100% juz.

 

Pani przez telefon poinformowala mnie, iz czekaja na nas:

1x8

1x4

3x5

7x3

lacznie 48 miejsc czyli jedna 5 zamienili sobie na 4.

Oni sa totalnie rozbici jak tam dzwonie, chyba zawsze z inna osoba rozmawiam.

Pani poprosila czy mozemy cos zwolnic, bo maja chetnych na przedluzenie obecnych turnusow. Z bólem serca sie zgodzilem i jedna trojke puscilem ;)

Czyli zostajemy na ukladzie:

1x8

1x4

3x5

6x3

czyli 45 miejsc.

domek nr 6 zostaje wiec zlikwidowany, a smetek przechodzi do 8 do Ziutka.

Jedna osoba z jednej piatki musi przeniesc sie albo do 8 gdzie sa 2 wolne miejca, albo do domku nr 8, bo caly czas nie mam potwierdzenia od Hyda czy jedzie. Na privy nie odpisuje, zlot jutro, wiec slabo go widze.

 

W zwiazku z tym zwalniamy 4 miejsca w stosunku do pierwotnego i zaplaconego zamowienia. Pani mowila, ze dostaniemy jakis zwrot, ale nie potrafila powiedziec czy 100% czy ile. W zwiazku z tym, ze 5 osob (stan na dzis godz 10.50) nie przyjezdza mozna zrobic tak: oddana kase podzielic na 5 i im odesle lub ja bym byl zeby to co nam oddadza przekazac na serwer cmf. Moze sie zdarzyc, ze z roznych wzgledow nie dojedzie jeszcze kilka osob a zwrotow za nich juz nie bedzie. Podzial zwroconej kasy bedzie ciezszy. Jakie sa Wasze opinie?

 

Przypominam, ze domki przy wymeldowaniu beda pokrywac jeszcze rachunki za zużyta energie elektryczna.

 

Zapytalem o czajniki: w domkach 3 i 5 osobowych sa elektryczne. w 4 i 8 sa tradycyjne. czyli 9/11 ma wiec damy rade, bo z tego co pamietam zdarzalo sie ze mielismy w innych latach 2 czajniki na caly zlot i jedna lodowke, ktora charlee rano wykradał :D

Odnośnik do komentarza

Wlasnie do nich dzwonilem i ....sa male zmiany ;-)

 

Pani poprosila czy mozemy cos zwolnic, bo maja chatnych na przedluzenie obecnych turnusow.

 

Popełnili wielki błąd (ci co sobie przedłużyli turnusy of kors :D )

 

Znaczy będą laski :keke:

Odnośnik do komentarza
Przypominam, ze domki przy wymeldowaniu beda pokrywac jeszcze rachunki za zużyta energie elektryczna.

 

Pojebało ich? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam.

A za wodę nie musimy oddzielnie przypadkiem zapłacić?

W takim razie pierniczę mycie i chłodzenie soków. Będę pił ciepłe napoje, jadł suche jedzenie i sikał po ciemku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...