Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Mr_David jedzie, najprawdopodobniej z Gulim :)

dojeżdżasz do Wro?

Tak, mam pociag o 11:20 na glowny, chyba, ze jakos inaczej Wam pasuje bardziej, to sie dostosuje.

z Vetrem sie ugadaj, zeby jeden z Was za dlugo nie czakal :>

 

Ja jestem punkt 12 we Wro, chyba że będzie jakaś masakra przy budowie AOW. Bo późniejszym autobusem byłbym dopiero za piętnaście 13.

Odnośnik do komentarza

z Vetrem sie ugadaj, zeby jeden z Was za dlugo nie czakal :>

 

Ja jestem punkt 12 we Wro, chyba że będzie jakaś masakra przy budowie AOW. Bo późniejszym autobusem byłbym dopiero za piętnaście 13.

Moj pociag jest we Wrocku o 11:20, tak wiec, jesli masz mozliwosc przyjedz wczesniej, ewentualnie ja moge sie zjawic o 12:20, ale to juz chyba troche za pozno.

Odnośnik do komentarza
Sam jesteś chiński. Choćbyś nie wiem jak chciał wykombinować to prędzej czy później wpadniecie na moją trasę Wodzisław - Kluczbork - Kępno - Ostrzeszów. Jestem z Gulim ugadany, że odbija na Kępno i podłączacie się do mnie.

Strasznie nadkładają drogi przez to odbicie, nawet PKSy chyba nie jeżdżą już przez Kępno :-k

 

beda tez inne atrakcje, ale to dopiero na miejscu

Bagażnik Komandosów? :D :D

Odnośnik do komentarza
Sam jesteś chiński. Choćbyś nie wiem jak chciał wykombinować to prędzej czy później wpadniecie na moją trasę Wodzisław - Kluczbork - Kępno - Ostrzeszów. Jestem z Gulim ugadany, że odbija na Kępno i podłączacie się do mnie.

Strasznie nadkładają drogi przez to odbicie, nawet PKSy chyba nie jeżdżą już przez Kępno :-k

No tez sie zastanawiam, po co odbijac z 25-tki w jakies polne drogi :-k

Odnośnik do komentarza

Strasznie nadkładają drogi przez to odbicie, nawet PKSy chyba nie jeżdżą już przez Kępno :-k

Jak nie w Kępne to w Ostrzeszowie już muszą wbić na moją trasę. Poza tym interesuje mnie jedna rzecz - czemu znów ktoś wpieprza się w nasze ustalenia z Gulim?

Odnośnik do komentarza

W nic się wie wpieprzam, możecie sobie jechać przez Rzeszów, tylko nie opowiadaj bajek, że z Wrocławia do Kalisza istnieje jedna droga przez Kępno i Ostrzeszów, bo tak po prostu nie jest. A co zrobicie to Wasza sprawa. A drogi by Wam się przecięły w Antoninie :)

I się nie spinaj, bo nie ma o co :]

Odnośnik do komentarza

Moj pociag jest we Wrocku o 11:20, tak wiec, jesli masz mozliwosc przyjedz wczesniej, ewentualnie ja moge sie zjawic o 12:20, ale to juz chyba troche za pozno.

 

Trzeba było tak od razu! Bo po tym:

 

Tak, mam pociag o 11:20 na glowny

 

wywnioskowałem, że dopiero o 11:20 wyjeżdżasz _^_

 

Tia, w takim razie coś czuję, że podczas wieczorka integracyjnego to ja będę spał _^_

Odnośnik do komentarza

W nic się wie wpieprzam, możecie sobie jechać przez Rzeszów, tylko nie opowiadaj bajek, że z Wrocławia do Kalisza istnieje jedna droga przez Kępno i Ostrzeszów, bo tak po prostu nie jest. A co zrobicie to Wasza sprawa.

I się nie spinaj, bo nie ma o co :]

Jak na razie to spina się Jasonx, któremu jak zwykle coś nie pasuje. Dziwnym trafem rozmawiałem o tym, w którym miejscu mogą nasze trasy się przeciąć z Gulim i Fenomenem i żaden z nich nie widział problemu aby razem przyjechać. Wiesz gdzie mam Ciebie jasonx? No właśnie tam. Nie zbliżaj się do mnie na zjeździe. Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...