Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Olek, ja wstepnie jestem z nim umowiony w Pszennie na 10-11, wiec pewnie 11 wyjedziemy, do Wrocka na wylot o tej porze dojade na 12:20 gdzies. Mozemy sie spotkac na Lukoilu (wylot na Wawke niedaleko zjazdu na Zakrzów).

Odnośnik do komentarza

Z kim sie w koncu dogadał SZU? Bo najpierw pisal mi, ze gada z Brachem, potem ze z Parova a zaden nie potwierdzil..

Już poszedł haracz do Mewha za Paróva. Jego miejsce odkupiłem ;)

Jak już będzie wszystko załatwione to do Qcza mam wysłać swoje dane?

Odnośnik do komentarza

Po jakiej nawierzchni będziemy biegać za futbolówką (deklarować się kto bierze) ?

 

Piłke do nogi pewnie bierze De Raph, przynajmniej z tego co pamiętam się do tego deklarował (ja biorę do kosza, ktoś tam jeszcze do siatki więc troche tego będzie). Myślę , że boisko będzie trawiaste (nie podobno by nie było) :)

Odnośnik do komentarza

Chyba jakieś warszawskie składy będą gdzieś w okolicach, bo inaczej chyba się nie da dojechać :) A tam chyba dwie bryki są, SZk i Barman. Ale to już spróbuj z którymś z nich moze na privie ustalić.

 

Jako, że nie mogę wysłać PW, prosiłbym w miarę możliwości o jakąś odpowiedź w temacie.

Odnośnik do komentarza
GOP w 2 auta planuje przed 12:00 wyruszyc. Nie wiem ile sie jedzie me_who z Poznania? do 2h?

Zależy jak wygląda budowa obwodnicy w Kórniku, bo tam jak były przewężenia, to była masakra. No i przez Jarocin przejechać to jest zonk. Ale jak pójdzie wszystko normalnym tempem, to myślę, że w okolicach 1,5h powinniście się zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...