Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz pewnie mi się oberwie (nie jedziesz, nie pij, tfu nie pisz), ale na pewno chcecie 10 zupełnie Wam nieznanych osób z łapanki na tym zjeździe? Za których nie możecie nawet w minimalnym stopniu zagwarantować, że nie narobią gnoju?

Na pewno jesteś przekonany, że lepsze jest X osób, co do których można zagwarantować, że narobią gnoju? :P

 

 

(nie mam nikogo personalnie na myśli, jak by co. naprawdę.)

Odnośnik do komentarza

Popieram Qcza (nie bedzie z siebie idioty robil i odkrecal) oraz barmana (jak ktos zaplacil, a nie jedzie, to jego strata). Nie popieram De Rapha, pieprzenia o zenadach i calkowitego braku proby zrozumienia ludzi, ktorzy a) wplacili, bo chcieli pojechac i do ostatniego momentu robili wszystko, zeby byc b) nie maja wolnych zawodow, zeby juz na kilka miesiecy wczesniej wiedziec, co beda robic w srodku wakacji c) zostali zatrzymani przez zdarzenia, ktorych nie da sie przewidziec ani zaplanowac d) nie traktuja z nabozna czcia i szacunkiem corocznej nadjeziornej popijawy, do ktorej co poniektorzy maja chorobliwych rozmiarow sentyment.

Odnośnik do komentarza

Z powodu problemow zdrowotnych Dapsz praktycznie na 100% nie przyjedzie na zjazd

Fajnie to współgra z jego obecnym opisem na GG :roll:

Opis jak opis, jak wroci to sam powie w czym rzecz, nie czuje sie kompetentny zeby bez czyjejs wiedzy mowic o jego prywatnych sprawach.

De Raph moglby sobie darowac pierdolenie bzdur o zenadach, ktos traci pieniadze to jego sprawa.

Odnośnik do komentarza

Nikt nie zrozumiał, tego o co mi chodziło, skupiając sie na "stracił kasę, jego strata". A to, co chciałem przede wszystkim ując, to fakt, ze ktos nie będąc pewnym, blokuje miejsce komuś, kto może by przyjechał. Gdyby nie to, że deadline na zapisy padł bardzo szybko, a rezygnacje zaczeły się "za 5 dwunasta" po prostu nie skorzystał ktoś, kto być może mógłby.

 

i tyle.

 

To, że SZk stawia sobie za cel życiowy być zawsze w opozycji do mnie, traktuję już bez większego emocjonowania się.

 

Popieram to co napisał Fikander - skoro i tak wiemy, że są wśród nas osoby, które mają potencjał na jakąś siarę, to co z tego, że przyjadą tacy, których nie znamy?

 

SZU - GO Poznań to burżuje, wszyscy jakimiś furami będą jechać, więc jaki pociąg, chłopie... organizuj się z którymś z poznaniaków i tyle.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, włascicielowi raczej to już ryba, bo raczej na "last minute" to nikt mu domku nie weźmie, ale Qcz - możesz spróbować negocjować.

 

PJM - sytuacja jest żenująca, tak czy siak, wpłacanie na "zaś" blokowało miejsca osobom, które mogłyby w czasie, gdy Qcz rzucał deadline'ami i lista była bardzo szybko kompletna, chcieć się dopisać. Lista rezerwowa była krótka, a - ponieważ aż do lipca w zasadzie nie było żadnych rezygnacji, nikt jej nie dopełnił, a potem to już sobie ludzie poplanowali ten czas inaczej. Dlatego rezygnacje w ostatniej chwili powoduja takie coś, ze nie ma chętnych na wolne miejsca. Co innego jedna-dwie rezygnacje, ale nie tyle, ile ma miejsce w tym roku. Masakra. To, że Cię Qcz nakręcił na niepewny wyjazd, jest jego winą, nie Twoją. Ale żenada jest nadal żenadą, niezaleznie od powodow.

 

Nie no, sorry nie obarczajmy winą teraz Qcza. Ok, chciał mieć kumpla w domku, to mi zaproponował. Mogłem odmówić. Byłem na paru zjazdach i mi się wybitnie podobało, więc chciałem i w tym roku pojechać. Ale wyszło, że zamiast zalewać pałę z Wami miśki, muszę napierdalać jak szalony w knajpianej kuchni i robić obiady. Dlatego zrezygnowałem, co nie było żadną niespodzianką. Za resztę rezygnacji nie odpowiadam.

Życzę Wam kochani świetnej imprezy i się nawzajem nie denerwujmy.

 

Bo ja np. jestem na maksa wkurwiony, że Was drugi rok z rzędu nie zobaczę. Ale co zrobić?

Odnośnik do komentarza

Karkolomne dywagacje na temat tego, co by bylo gdyby oraz a gdyby tu bylo przedszkole w przyszlosci, kto moze moglby etc. zostawiam bez komentarza - kto ma byc, ten i tak bedzie. Ci, ktorzy moze mogliby, ale nie mieli miejsc, dostali szanse w postaci dodatkowego, osmioosobowego (!) domku, zalatwionego przez Qcza.

Odnośnik do komentarza

Nie ma się co frustrować i na pewno nie ma co próbować na siłę zapełniać miejsca pisząc newsy. Czemu aż tak Wam zależy na tej ilości? A niech będzie sobie pusty domek, ważne, że ludzie którzy zapłacili będą mieli gdzie spać, reszta nas nie powinna obchodzić. Ludzie, którzy zapłacili, a nie jadą, wiedzieli jakie podejmują ryzyko zapisując się w marcu i jestem pewien, że wliczyli w koszta sytuację, w której nikt od nich miejsca nie odkupi. A miejsc chyba nie blokowali, bo lista rezerwowa nie była wcale tak długa, poza tym chyba kilka osób z niej i tak jedzie, więc nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza

Wiem już niemalże wszystko. Planowany wyjazd z Warszawy godzina 11:00. Miejsce i godzina zbiórki do ustalenia. Krótki postój w Grodzisku Mazowieckim, a następnie, trasa do miejsca przeznaczenia będzie biec przez Sochaczew i Łowicz, później zjazd na A2 Stryków – Konin. Zjazd na trasę do Kalisza i nie wjeżdżając do Kalisza odbijamy w prawo prosto do Alkohollandu.

Póki co miejsce w mojej „szczale” ma zaklepane shqvarny. Jeśli ktoś jest zainteresowany …. Wie co ma zrobić.

Odnośnik do komentarza

Z powodu problemow zdrowotnych Dapsz praktycznie na 100% nie przyjedzie na zjazd

Fajnie to współgra z jego obecnym opisem na GG :roll:

Uwierz mi, że gdybym był zdrowy, to chętnie bym się tam pojawił. A gdybym nie chciał jechać, to bym powiedział, że nie chcę - bo chciałbym odzyskać pieniądze. Miałem zaklepany wyjazd w góry, kiedy przed wyjazdem pojawił się problem z nerką (dość poważny, nie chcę się wdawać w szczegóły). W każdym razie lekarz skierował mnie do innego szpitala na badania, ale termin jest dopiero w połowie przyszłego tygodnia i powiedział, że mogę jechać w góry i wypisał mi leki. Zatem w góry pojechałem, ale po powrocie czeka mnie rajd po szpitalach i pewnie operacja. Czujesz się usatysfakcjonowany?

Odnośnik do komentarza
Zjazd na trasę do Kalisza i nie wjeżdżając do Kalisza odbijamy w prawo prosto

hyhy, ze mną przez tela się umawiałeś :P Ale w sumie dobrze, bo byscie musieli niepotrzebnie nadkładac drogi.

 

Btw, uzupełniając sprzęt sportowy - biorę piłkę do footballu amerykańskiego, połapiemy z Charleem "do koszyczka" :lol:

Tylko pompkę z igłą bym potrzebował...

Odnośnik do komentarza
Zjazd na trasę do Kalisza i nie wjeżdżając do Kalisza odbijamy w prawo prosto

hyhy, ze mną przez tela się umawiałeś :P Ale w sumie dobrze, bo byscie musieli niepotrzebnie nadkładac drogi.

 

Btw, uzupełniając sprzęt sportowy - biorę piłkę do footballu amerykańskiego, połapiemy z Charleem "do koszyczka" :lol:

Tylko pompkę z igłą bym potrzebował...

Misiek, wiem. Miałem dzwonić i powiedziec o tym. Wiem jak gadaliśmy, jednak dziś przeanalizowałem trasę i tak chyba będzie lepiej, lepiej dla mnie :)

Mam GPS, CB Radio i do Kalisza raczej nie będę wjeżdzał ... ale to we wtorek zadzwonie i powiem dokładnie

Odnośnik do komentarza

Spoko, myślałem, że Ci Szk dał mapkę, którą mu nakresliłem jakies dwa tygodnie temu. Bo Wy jadąc od Konina jedziecie obwodnica i zium, przy Carreforze/Szpitalu na Poznań a do mnie to z 10 km byście dołozyli.

Spokojnie, do Gołuchowa nie zabłądzicie, a ja już sobie dam radę, droge znam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...