Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

De Raph, czy za każdym razem kiedy będziesz się pojawiał na forum będziemy musieli czytać o Twoich pretensjach do całego świata? Co roku robisz jakieś problemy przy okazji zjazdu. To się już robi nudne. Dogadaliście się z Seju, on poinformował tych z którymi miał być w domku, że idzie to Was i koniec tematu. Masz to nawet w temacie z domkami. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

 

A miejsce Beboka na razie zostaje nie ruszone. Skoro przelał kasę to miejsce mu się należy. I tak długo aż sam Bebok nie powie, że ktoś inny przelał na jego konto pieniądze i oddaje miejscówkę Wymiataczowi czy innemu Mitnikowi, tak długo to miejsce powinno być zarezerwowane dla niego. Prawda Qcz?

dokladnie! Na dobra sprawe nikt nie musi na miejsce Beboka jechac i on traci te 60pln. Jak sie Bebok dogada z kolejna osoba z listy rezerwowej to podaje info, ze zwalnia miejsce i wskakuje ta osoba. Moze sie zdazyc, ze nie znajdzie chetnego, wiec wczesniejsze transfery sa jak z Faktu :P

Odnośnik do komentarza
De Raph, czy za każdym razem kiedy będziesz się pojawiał na forum będziemy musieli czytać o Twoich pretensjach do całego świata? Co roku robisz jakieś problemy przy okazji zjazdu. To się już robi nudne. Dogadaliście się z Seju, on poinformował tych z którymi miał być w domku, że idzie to Was i koniec tematu. Masz to nawet w temacie z domkami. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

 

A miejsce Beboka na razie zostaje nie ruszone. Skoro przelał kasę to miejsce mu się należy. I tak długo aż sam Bebok nie powie, że ktoś inny przelał na jego konto pieniądze i oddaje miejscówkę Wymiataczowi czy innemu Mitnikowi, tak długo to miejsce powinno być zarezerwowane dla niego. Prawda Qcz?

dokladnie! Na dobra sprawe nikt nie musi na miejsce Beboka jechac i on traci te 60pln. Jak sie Bebok dogada z kolejna osoba z listy rezerwowej to podaje info, ze zwalnia miejsce i wskakuje ta osoba. Moze sie zdazyc, ze nie znajdzie chetnego, wiec wczesniejsze transfery sa jak z Faktu :P

A ja Cię nie rozumiem. Jeśli Bebok nie dogada sie z nikim, a ktoś przyjedzie na aferę to nie zajmie wolnego łóżka tylko będzie spac na ławce? Chyba nie. Jak się dogadają względem kasy będzie sprawa jasna, jak nie i Bebok nie przyjedzie to niech tam śpi kto chce, nawet ten kto nie dojdzie do domku o własnych siłach tylko Bebokowe łózko będzie miał bliżej :)

Odnośnik do komentarza
De Raph, czy za każdym razem kiedy będziesz się pojawiał na forum będziemy musieli czytać o Twoich pretensjach do całego świata? Co roku robisz jakieś problemy przy okazji zjazdu. To się już robi nudne. Dogadaliście się z Seju, on poinformował tych z którymi miał być w domku, że idzie to Was i koniec tematu. Masz to nawet w temacie z domkami. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

 

A miejsce Beboka na razie zostaje nie ruszone. Skoro przelał kasę to miejsce mu się należy. I tak długo aż sam Bebok nie powie, że ktoś inny przelał na jego konto pieniądze i oddaje miejscówkę Wymiataczowi czy innemu Mitnikowi, tak długo to miejsce powinno być zarezerwowane dla niego. Prawda Qcz?

dokladnie! Na dobra sprawe nikt nie musi na miejsce Beboka jechac i on traci te 60pln. Jak sie Bebok dogada z kolejna osoba z listy rezerwowej to podaje info, ze zwalnia miejsce i wskakuje ta osoba. Moze sie zdazyc, ze nie znajdzie chetnego, wiec wczesniejsze transfery sa jak z Faktu :P

A ja Cię nie rozumiem. Jeśli Bebok nie dogada sie z nikim, a ktoś przyjedzie na aferę to nie zajmie wolnego łóżka tylko będzie spac na ławce? Chyba nie. Jak się dogadają względem kasy będzie sprawa jasna, jak nie i Bebok nie przyjedzie to niech tam śpi kto chce, nawet ten kto nie dojdzie do domku o własnych siłach tylko Bebokowe łózko będzie miał bliżej :)

 

spoko spoko. Chodzilo mi o zwrot kasy Bebokowi/man_iakowi. W sumie jak sie dogadaja rezygnujacy z rezerwowymi to juz ich sprawa. Dla mnie wazne jest ze calosc kasy byla zabrana i nie bedzie jak w Sielpi gdy zbieralem tylko zaliczke i pozniej kilku nie dojechalo i byl zonk z doplatami...

Odnośnik do komentarza

Porozumiałem się ze shqvarnym, który wpłacił na moje konto pieniądze. Teraz muszę poczekać aż one dojdą, ale ufam koledze po szalu na słowo. Od teraz na liście zjazdowej zamiast mojego nicka, powinien widnieć nick shqvarnego.

 

Ja mam tylko nadzieję, że będę w stanie przyjechać na zlot, ale to okaże się pewnie na dzień/dwa przed nim. Jakaś przytulna podłoga może się znajdzie :D

Odnośnik do komentarza

Z powodu problemow zdrowotnych Dapsz praktycznie na 100% nie przyjedzie na zjazd, ja rezygnuje rowniez. Mam nadzieje ze znajda sie chetni na nasze miejsca, ale jesli nie, no to trudno.

Odnośnik do komentarza

Byłem pewny, że sporo osób się powyrkusza, ale teraz to się robi plagą trochę :). Może, aby było okej zabierajmy ze sobą braci, kumpli i dziewczyny ;)

 

ja tak jak pisałem w Marynii - moge miec przeprowadzkę, ale swojego miejsca nikomu nie oddaje, ponieważ nawet jak coś to wpadam na 2 dni czy jakoś tak :)

Odnośnik do komentarza

Jesli nie bedzie nikogo chetnego na moje miejsce to niewykluczone ze przyjade, chociaz dziwnie tak, bo nikogo nie znam jakby nie patrzec : D

 

jak ja jechałem to znałem Smętka i alkusa.

 

A się w końcu okazało, że z nimi tylko (albo aż :keke: ) spałem ;). Brudi się o Ciebie zatroszczy :) ;P

Odnośnik do komentarza

Byłem pewny, że sporo osób się powyrkusza, ale teraz to się robi plagą trochę :) . Może, aby było okej zabierajmy ze sobą braci, kumpli i dziewczyny ;)

 

Wiesz, ja mam 2 osoby chętnie na przyjazd. Nie są związani ze sceną, ale jedna osoba z forum je zna i kazała mi ich ze sobą zabrać ;)

Odnośnik do komentarza

Byłem pewny, że sporo osób się powyrkusza, ale teraz to się robi plagą trochę :) . Może, aby było okej zabierajmy ze sobą braci, kumpli i dziewczyny ;)

 

Wiesz, ja mam 2 osoby chętnie na przyjazd. Nie są związani ze sceną, ale jedna osoba z forum je zna i kazała mi ich ze sobą zabrać ;)

 

To pewnie jakieś kibicowskie bandyty :P .

 

Hyde, nie przejmuj się. Na początku nikt cię nie będzie kojarzył. Jeżeli okażesz się w porządku gościem wszyscy cię zaakceptują, a Brudi nawet popieści :D .

 

Ja do tej pory czuję się obco na spotkaniach warszawskich i Zlotach :D .

Odnośnik do komentarza

Jesli nie bedzie nikogo chetnego na moje miejsce to niewykluczone ze przyjade, chociaz dziwnie tak, bo nikogo nie znam jakby nie patrzec : D

No i co z tego? Każdy z nas był kiedyś pierwszy raz na zjeździe i prawie każdy jechał tam nie znając nikogo.

Wiesz, ja mam 2 osoby chętnie na przyjazd. Nie są związani ze sceną, ale jedna osoba z forum je zna i kazała mi ich ze sobą zabrać ;)

Oj kazała :> i to pod groźbą zbanowania :keke:

Odnośnik do komentarza

Skoro PJM nie jedzie (choć PW od niego jeszcze nie dostałem, że rezygnuje z dojazdu), to mam w aucie wolną miejscówkę na trasie Lublin-Radom-Częstochowa-Kalisz (jeśli się nie mylę). Chętnych na podwózkę proszę na PW.

Właśnie chciałem Ci napisać, ale pokazuje mi się komunikat, że nie mogę do Ciebie wysłać prywatnej wiadomości. Dziwne to, przyjąłem, że pewnie to nowa skórka forum miała coś z tym wspólnego. W każdym razie bo ciągle mam ten sam problem, piszę tutaj. Dzięki za chęć zabrania mnie, ale niestety nie dam rady w tym roku być na zjeździe. Sorry za kłopot.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...