Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty kombinujesz? Jak jedziesz - wracamy do punktu wyjscia, jesli nie, to prosze nie rob dalszego zamieszania. I nikt Twoim miejscem nie handluje - jesli stwierdzisz, ze nie jedziesz, wskoczy w Twoje miejsce ktos z listy rezerwowej (po cos zostala ona stworzona)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, nie hamletyzuj. Jak piszesz, że rezygnujesz, to jest to traktowane jako konkretna deklaracja. Więc, ustal ostatecznie, czy jedziesz czy nie. Jak jedziesz, to nie ma tematu przeprowadzek, a jak nie jedziesz, to pozwól, że miejscem zajmą się ci co jadą.

Odnośnik do komentarza

Dobra. To jeżeli kontynuujemy temat transferów to może dodam coś do zamieszanego domku. Nikt nas nie uprzedził, ani nie zapytał o to czy Strange może być z nami, albo czy chcemy go. Byliśmy w trakcie ściągania do 11-tki zibiego i jego też do siebie bierzemy.

Odnośnik do komentarza

Zasada jest prosta - nie ma zadnych transferow bez uzgodnienia ich ze wszystkimi zainteresowanymi stronami. Jesli sytuacja nie zostanie wyjasniona, to powrocimy do ukladu: rezerwowy za Beboka w domku 11, Strange w 7, Seju w 3.

Odnośnik do komentarza

SZk, przestań mieszać. Rozmawiałem z Seju przed transferem i on zapewnił mnie, że domek nr 11 zgadza się na jego przejście do domku numer 3. Co w związku z jakimiś perturbacjami związanymi z Strange i domkiem numer 7, to już nie jest moja sprawa. Ale nie mieszaj do tych perturbacji już zaklepanych przenosin.

Odnośnik do komentarza
SZk, przestań mieszać. Rozmawiałem z Seju przed transferem i on zapewnił mnie, że domek nr 11 zgadza się na jego przejście do domku numer 3. Co w związku z jakimiś perturbacjami związanymi z Strange i domkiem numer 7, to już nie jest moja sprawa. Ale nie mieszaj do tych perturbacji już zaklepanych przenosin.

Spokojnie, przecież SZk jasno napisał, że Seju jest u was w trójce, karta Beboka w 11 a Strange w 7 w razie braku konsultacji z nami. A takich nie było.

Odnośnik do komentarza

De Raph, czy za każdym razem kiedy będziesz się pojawiał na forum będziemy musieli czytać o Twoich pretensjach do całego świata? Co roku robisz jakieś problemy przy okazji zjazdu. To się już robi nudne. Dogadaliście się z Seju, on poinformował tych z którymi miał być w domku, że idzie to Was i koniec tematu. Masz to nawet w temacie z domkami. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

 

A miejsce Beboka na razie zostaje nie ruszone. Skoro przelał kasę to miejsce mu się należy. I tak długo aż sam Bebok nie powie, że ktoś inny przelał na jego konto pieniądze i oddaje miejscówkę Wymiataczowi czy innemu Mitnikowi, tak długo to miejsce powinno być zarezerwowane dla niego. Prawda Qcz?

Odnośnik do komentarza

Bebok nie jedzie na 100%. Miejsce jest opłacone. Do tej pory sprawy przelewów były rozwiązywane między zainteresowanymi. Nie widzę więc powodu, aby traktować Beboka inaczej, niż robiło się to z podobnymi sytuacjami w przeszłości. Wcześniej wystarczała ustna deklaracja o zwolnieniu miejsca i już było jasne, kto na to miejsce wchodzi.

 

A co do niedoczytania, moja wina, zinterpretowalem to opacznie, bo wydawało mi się, że SZk chodziło o to, że dopiero jak się wszyscy z 7/11 dogadają, to wtedy deal 3/7/11 dojdzie do skutku. Chciałem tylko zaznaczyć, że deal 3/11 nie ma nic wspólnego z dealem 7/11. A w temacie z domkami już też widnieje transfer 7/11, który jest przedmiotem kontrowersji, więc akurat argument, że Seju już widnieje u nas w domku nie był dla mnie w tej sytuacji stuprocentowo wyjaśniający sprawę. No offence. W biegu człowiek czyta co się tu odbywa i stąd nieporozumienia. Wszystko już OK z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza

Najnowsze informacje ze świata donoszą, że również ja nie mogę być pewny wyjazdu na zlot. Możliwe, że w domu zatrzymają mnie obowiązki rodzinne. Wszystko wyjaśni się zapewne na kilka dni przed zlotem. Gotów jestem odsprzedać swoje miejsce, a ewentualnie na zlot dojechać i spać gdzieś na ziemi. Boję się, że na kilka dni przed zlotem okaże się, że nie mogę jechać i kasa mi przepadnie.

 

Chętnych na moje miejsce, zapraszam na PW.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...