Skocz do zawartości

IX zjazd forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

A ten znowu swoje...

 

Jak na razie to nie wiadomo, ktore piatki dopuszczaja dzielenie (procz Waszej). Dajcie Qczowi doprowadzic te sprawe do konca, on zbiera stanowiska wszystkich i jak juz je bedzie mial, to pewnie zadecyduje, czy jest wystarczajaco duzo chetnych do podzialu, czy trzeba cos losowac.

Odnośnik do komentarza
losowanie sie odbylo, prosze o podzial na trojki domki nr 2, 3, oraz 5. Domek nr 8 musial sie dzielic i tak. Sklady mozna na priva podeslac :-)

odwolan od losowania nie przyjmuje :D

http://forumcm.net/index.php?s=&showto...st&p=624982

 

Marynia się skasuje i nie będzie widać tego losowania :>

A po co ma być widać? Jest wystarczająco świadków, nikt nie kwestionuje wyników, więc nie jest konieczne utrzymywanie tego :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Na zjazd wybieram się autem na gaz i jest możliwość zabrania jednej lub dwóch osób z Lublina i jego okolic ewentualnie persony mieszkającej na trasie Lublin- Gołuchów (prawdopodobnie: Lublin-Radom-Bełchatów-Kalisz-Gołuchów).

Jeśli znajdą się chętne osoby, proszę o kontakt na PW.

 

Edyta mówi, że oferta jest nieaktualna, bo mamy komplet.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
Można wiedzieć co to za cuda w temacie organizacyjnym? Czemu 5 osób jest innym kolorem (niewidocznym na subblacku!)?

hmm te 5 osob w swoim czasie bylo innym kolorem czcionki napisane (wplacili a kasa nie doszla jeszcze) jak kasa doszla kolor zmienilem na ...nie wiem czarny (taki jak inny wyglada) i na tradycyjnej forumowej skorce widac normalnie.

Nie wiem jaki kolor czcionki jest widoczny na "czarnym diable", jak mozesz prosze edytuj posta i zmien na ustawienia fabryczne (ja wybralem kolor z lewego gornego naroznika.Ktory z tego "kwadratu" jest prawidlowy?)

btw tak bylo od ponad 2 miesiecy i nikt z subblacka tego nie zglaszal :D

Odnośnik do komentarza
na tradycyjnej forumowej skorce widac normalnie.

Tradycyjna forumowa skórka to właśnie subblack. Na przyszłość racz bardziej zwracać uwagę na takie szczegóły.

tradycyjna to taka jakie barwy byly w 2001 roku na 1 forum...czarne czy niebieskie? :P To ze ustawiles subblacka jako glowna nie znaczy ze jest "kolebką" ;):keke:

Mam przegladac posty na wszystkich skorkach czy widac? :rotfl: Ktory kolor czcionki z kwadratu ukrytego pod literka "A" jest kolorem standardowym na przyszlosc?

Odnośnik do komentarza
Mam przegladac posty na wszystkich skorkach czy widac?

Nie. Po prostu trzymaj się regulaminu, który zakazuje używania kolorów zwykłym użytkownikom.

Ktory kolor czcionki z kwadratu ukrytego pod literka "A" jest kolorem standardowym na przyszlosc?

Żaden. Regulamin zabrania używania kolorów. Ciesz się, że zauważyłem to dopiero teraz bo zdajesz sobie sprawę, że można za to wyłapać ostrzeżenie? ;) Standardem jest umieszczanie tekstu bez opatrzenia go tagami koloru. I nie szukaj guza. Zapytałem tylko czemu te osoby są innym kolorem a Ty jak zawsze wyskakujesz z napinką.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...