Skocz do zawartości

Festung Breslau


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Za tydzien wracam do PL, tym razem lece do Wroclawia. Nigdy nie korzystalem z tego portu lotniczego, wiec mam pare pytan odnosnie dojazdu do miasta. Sprawdzilem juz, ze musze jechac busem 406. Wie ktos ile kosztuje bilet, jest jakas ulga dla studentow zagranicznych (mam karte ISIC, dziala w pkp i mpk z Poznaniu)? Mam zablokowana polska karte i tylko pare zlotych w portfelu, ale mam nadzieje, ze na bilet starczy. Poza tyn te bilety gdzies na lotnisku dostane czy u kierowcy/w automacie sie kupuje? Ile trwa przejazd z lotniska do centrum (bede wysiadal na ul.Podwale, bo musze na chwile wpasc do babci ;) ) w sobote? Dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Do korzystania z biletów ulgowych na wszystkich typach linii są uprawnieni:

1) studenci szkół wyŜszych wpisanych do rejestru Ministra Edukacji

Narodowej, a takŜe studenci uczelni zagranicznych oraz uczestnicy

dziennych studiów doktoranckich;

2) uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz

policealnych, a takŜe uczniowie ponadpodstawowych szkół zagranicznych

- nie dłuŜej niŜ do ukończenia 24 roku Ŝycia;

3) dzieci w wieku powyŜej 4 lat do czasu rozpoczęcia nauki w szkole

podstawowej,

4) emeryci i renciści,

5) kombatanci oraz inne osoby będące ofiarami represji wojennych i okresu

powojennego, korzystające z uprawnień określonych w przepisach

powszechnie obowiązujących,

6) rodzice lub opiekunowie prawni rodzin wielodzietnych, które przystąpiły

do programu „dwa plus trzy i jeszcze więcej” w niedziele i święta.

2. Dowodami potwierdzającymi posiadanie uprawnień opisanych w ust. 1 są

dokumenty wydane przez instytucje, urzędy i organy właściwe do

potwierdzania tych uprawnień.

 

 

http://www.wroclaw.pl/rozklady/przystanki/406_16_2.html

 

bilety możesz kupić w kiosku na lotnisku. Ulgowy 1,20 PLN, normalny 2,40 czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

kurde, dżejson, wydzwaniali za mna dzisiaj, czy sie zjawie - widze, ze to grubo zorganizowana akcja :D

 

niestety, to juz potwierdzone, mnie nie bedzie, bo jeszcze siedze u kumpla i pale nargille, a z rana musze dojsc do siebie, nie mowiac juz o piatku :]

przy naszej ostatniej rozmowie sie zarzekałes, ze bedziesz, wiec mi tu nie pitol farmazonów :>

 

A ja niestety obieram kierunek Londek... :/ I przez miecha nie ma mnie dla forumowiska ;)

Jesteś z Londeka? No to trzeba będzie się kiedyś spyknąć na bro, bo niemal codziennie tu bywam. ; )

A zes sie obudzil :lol: Wygrzebac posta sprzed dwoch lat :keke:

W sanatorium tam bylem, na codzien siedze we Wro :>

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Moja dziewczyna szuka pokoju 1os lub miejsca w pokoju 2os we Wroclawiu (w rozsadnej odleglosci i z dobrym dojazdem komunikacja miejska do centrum). Nie jest Polka wiec musi miec do papierow umowe najmu i tymczasowe zameldowanie. Jakby ktos z Wrock slyszal o jakims miejscu lub znal kogos kto chce cos wynajac to prosze o kontakt na PW. Na razie 2 dni polujemy na gumtree i przejezdzamy Wrocek wzdluz i wszerz, ale bez wiekszych rezultatow. Danke :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...