Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gry z PSXa działają na PS3 po emulacji, ale to naprawdę jest katorga dla oczu. Jeśli już to można w to pograć na PSP bo nie wygląda aż tak źle, ale wtedy chyba trzeba już grę kupić na PSS, bo z płytki przerzucić się nie da. Co do gier z PS2 to wyszła jedna wersja PS3, która miała kilka dodatkowych bajerów (czytnik kart, chyba port USB czy 2 więcej) i właśnie emulację gier z PS2. Nie działało to jednak we wszystkich grach jednakowo. Jedne wypadały znośnie, inne bardzo źle. Jednak tutaj jest mowa o starych modelach, obecnie w sklepie takiej nie dostaniesz, a nawet jeśli przypadkowo to nie opłaca się. Czy Sony wrzuci taką opcję? Nie sądzę, zwłaszcza, że zaczęto wydawać zremasterowane edycje starych tytułów. Z podciągniętą grafą, czasami zamienionymi teksturami, z dodaną oczywiście obsługą trofeów. Co więcej inni już idą w ślady Sony i tak np. Ubi planuje kilka takich wydań. Oczywiście w taki skład wchodzi kilka części, często cała trylogia, czy 2 wcześniejsze wersje jak w przypadku God of War no i po dużo niższej cenie. Coś ponad 100 zł.

Odnośnik do komentarza

Bawił się ktoś PS Move? Jak wrażenia, warte tych 200pln?

 

Świetne :) . Bardzo przypomina to zabawę w WII. Podczas jednej z imprez u kolegi Perez graliśmy w Sports Champins kilka godzin. Bule i ping pong wymiatają. Bardzo przyjemnie gra się także w Heavy Rain. Czekam na jakiegoś FPS-a z obsługą Move'a. Podobno wyszedł patch do Resident evil 5, ale tylko do wersji Gold.

Czy warto wydać te 200 zł? Trudno powiedzieć. Zabawa towarzyska jest przednia, w pojedynkę także można fajnie pograć.

Nie ma problemów z konfiguracją sprzętu. Wystarczy być odsuniętym od kamerki 1,5 metra.

Lagi są niewielkie, choć według mojego brata lepiej działa WII.

Odnośnik do komentarza

Lepiej działą Wii? Pod jakim względem? Może faktycznie ma nieco mniejsze lagi (chociaż tych w PS3 nie da się praktycznie odczuć) ale jeśli chodzi o najważniejszy element czyli odwzorowanie ruchów to Move bije Wii na głowę a potem jeszcze doprawia to siarczystym kopem... Zresztą zobaczcie sobie sami na jednym z wielu filmików poruwnawczych -

. Poza tym nie można nawet porównywać poziomu wizualnego gier na obu platformach. Wii to jeśli chodzi o grafikę poziom PS2...
Odnośnik do komentarza

Lepiej działą Wii? Pod jakim względem? Może faktycznie ma nieco mniejsze lagi (chociaż tych w PS3 nie da się praktycznie odczuć) ale jeśli chodzi o najważniejszy element czyli odwzorowanie ruchów to Move bije Wii na głowę a potem jeszcze doprawia to siarczystym kopem... Zresztą zobaczcie sobie sami na jednym z wielu filmików poruwnawczych -

. Poza tym nie można nawet porównywać poziomu wizualnego gier na obu platformach. Wii to jeśli chodzi o grafikę poziom PS2...

 

Grałeś?

Co ma grafika do Move'a? Pisanie o tym, że PS3 ma lepszą grafikę do WII to truizm.

Według mnie gra Movem i WIImotem sprawia podobną przyjemność.

BTW, "porównawczych" :].

Odnośnik do komentarza

Ściągnąlem dema dwóćh gier: Vanquish i PES 2011.

 

Vanquish to typowa strzelanka bez większych emocji. Gra jest ładna i bardzo szybka. Można w nią poograć dla relaksu.

 

PES-a 2011 ściągnąłem z ciekawości. Jest ok, ale FIFA chyba bardziej mi się podoba. W PES-ie zawodnicy jakoś dziwnie biegają, mniej naturalnie niż w FIFIE. Graficznie także FIFA wydaje się ładniejsza, chociaż twarze w PES-ie są chyba lepiej wykonane. Coś czuję, ze w tym roku wybór między tymi grami będzie trudny.

FIFĘ 11 już mam i jest super. Demo PES-a jakoś mnie nie przekonało do tej gry. Zobaczymy jak bedzie z pełną wersją. Czekam na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza

Grałeś?

Co ma grafika do Move'a? Pisanie o tym, że PS3 ma lepszą grafikę do WII to truizm.

Według mnie gra Movem i WIImotem sprawia podobną przyjemność.

BTW, "porównawczych" :].

 

Yep, grałem. Bez porównania jak dla mnie. W przypadku PS3 wszystko jest 5x lepsze. Na Wii odwzorowanie ruchu jest tylko pozorne, możemy machać bez ładu i składu, byleby tylko ruch był. W przypadku Move ważna jest precyzja. I nie mówię tego jako jakiś fanboy Sony, wręcz przeciwnie. W domu mam konsolę Microsoftu a Move bawiłem się u kolegi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...