Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to przeszkadza, bo potem obitą mordę będzie leczył za moje pieniądze.

Argument tak z dupska, ze dziwie się że w ogóle odpowiadam, ale niech będzie. CO wobec tego z tymi, którzy np. hobbystycznie zapisują się na sztuki walki i w trakcie treningów/sparingów łapią kontuzje, które leczą później za twoje pieniądze? Do piachu, czy już nie pasuje do tezy?

Odnośnik do komentarza

Mi to przeszkadza, bo potem obitą mordę będzie leczył za moje pieniądze.

Argument tak z dupska, ze dziwie się że w ogóle odpowiadam, ale niech będzie. CO wobec tego z tymi, którzy np. hobbystycznie zapisują się na sztuki walki i w trakcie treningów/sparingów łapią kontuzje, które leczą później za twoje pieniądze? Do piachu, czy już nie pasuje do tezy?

Różnica między sportem a "sportem". Mniej więcej tak sama, jak między kierowcami rajdowymi a kierowcami nielegalnych wyścigów ulicznych.

Odnośnik do komentarza

AKceptacja społeczna - no lol potworny. Akceptowane przez większość są też oszustwa podatkowe - w nadmorskich miejsciowościach np. niemal wszyscy zaniżają ilość miejsc noclegowych w pensjonatach byleby tylko wpasować się w próg niższego podatku. Nie wspominając już o komputerowym piractwie - ale sam sprowadziłeś tę dyskusję do absurdu :)

 

PS SKoro tak wsłuchujesz się w głos społeczeństwa - wzywam Cię, w imię ludu, do zrobienia czegoś ze swoim marnym żywotem. Proponuję np. zabić się.

Odnośnik do komentarza

SZu wypowiadający się w imieniu społeczeństwa to lol równie dobry jak kibice twierdzący, że reprezentują kogokolwiek poza sobą. jaką reprezentację mają poza swoim środowiskiem fetyszystów kolorowych szalików pokazała widowiskowa (ponad 20% z tego co pamiętam) porażka Zbigniewa Romaszewskiego z Markiem Borowskim, który w glorii obrońcy pierwszego kibola RP dostał "pewny" okręg w W-wie, czyli jej prawobrzeżną część, matecznik kibiców Legii... czy "ogólnopolska" demonstracja w dniu jakiegoś tam meczu, która zgromadziła jakieś 3 tys. kibiców, czyli nawet nie 1/4 tych, którzy chodzą co kolejka na Legię. ogólnopolska, a nie udało się ściągnąć nawet 1/4 miejscowych - :rotfl:... świetna organizacja panowie!

 

a co przeszkadza - że obijacie sobie głowy w miejscach publicznych, gdzie mogą trafić osoby postronne. wynajmijcie sobie halę, plac, czy jakiś prywatny, ogrodzony las jak tak bardzo lubicie "rekreację" na łonie natury i tam w zamkniętym gronie samych zainteresowanych obijajcie się ile chcecie. tylko musicie się bardziej zakonspirować, bo przy aktualnej inwiglacji Waszego środowiska przez służby państwowe (i nie tylko) ciężko wam będzie uchronić się przed nalotami i przerywaniem tak lubianej przez Was rozrywki wjazdami policji. :)

Odnośnik do komentarza

a słyszałeś o grzybiarzach, zbierających jagody, poziomki, konwalie, wrzosy i inne dary natury (zależnie od sezonu), osobach obserwujących ptaki i inne dzikie zwierzęta, fotografach i malarzach przyrody, złodziejach drzewa, kłusownikach, dzieciakach robiących sobie imprezy na polanach w środku lasu, pracownikach Lasów Państwowych, czy ludziach po prostu spacerujących po lasach, lub wędrujących pieszo po Polsce i biwakujących gdzie się da?

przez dwadzieścia kilka lat mieszkałem kilkaset metrów od lasu i całe moje miasteczko korzystało z niego jako terenu rekreacyjnego - i nie tylko jego obrzeży, a 90% imprez licealnych wiązało się z wędrówkami po nim i szukanie odpowiedniego miejsca...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...