Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mozna by to bylo tlumaczyc w czasach, gdy Play byl tylko na Cyfrowym, a nie w kablowkach i na innych platformach. Poza tym doprecyzuje: program oglada sie fatalnie nawet na standardy polsatplayowe - kazda emisja zaniza wynik dzienny, niezaleznie od godziny premiery/powtorki program robi dolek.

Odnośnik do komentarza

SZk :picard:

Nie zrozumieliśmy się, nie chodzi o to, że nie oglądam na yt bo nie mam Polsat Play. Moja wypowiedź dotyczyła Twojej oceny standardów Polsat Play.

Gdzie napisałem, że nie wiem czy to arcydzieło czy nie? Nieważne, powtarzam: fajnie, że ktoś się wziął za coś takiego. Polsat zresztą już wcześniej się interesował tego typu rzeczami (choćby wywiad ze Staruchem).

Odnośnik do komentarza

Po I brawo Polonia, po II brawo zarząd Polonii:

 

http://ksppolonia.pl...zadu-klubu.html

 

Precz z komuną :)

he, he - hipokryci zawsze są zabawni.

dla wyjaśnienia - zarządowi polecam zapoznanie się z życiorysem JW, może wtedy zorientują z jaką opcją polityczną związany był przez większość życia i jak wiele (zwłaszcza w wymiarze finansowym) tym związkom zawdzięcza (ergo - skąd się wzięła kasa na ich pensje i na klub w ogóle). a jak im mało to mogą jeszcze sobie zerknąć na skład zarządu JW Construction ze szczególnym uwzględnieniem wiceprezesa - no chyba, że Józef Oleksy to nie postkomuch (czy piastująca przed nim to stanowiska Barbara Blida), w ogóle historia wiceprezesów i członków zarządu tejże firmy to ładny przykład przenikania się biznesu z polityką.

kibiców rozumiem - nie muszą wiedzieć jak umoczony w SLD jest ich prezes, ale zarząd - kaman... brać kasę od "komuchów" i potem na nich pluć - nieładnie panowie z zarządu, nieładnie :D

Odnośnik do komentarza

I to się zgadza, na Polonii nigdy Oleksy i wszyscy różni dziwni doradcy Wojciechowskiego nie byli zbytnio lubiani i jeszcze nie spotkałem się z pozytywną opinią na temat Oleksego i jego zasiadania w radzie nadzorczej. O Oleksego, jego karierę polityczną nieprzystającej do historii i wartości Polonii prezes był pytany, ale nie raczył zabrać stanowiska. Kolejny doradca który w piłkarskiej Polonii jedyne co robi, to w tej radzie nadzorczej Polonii jest i poza pobieraniem pensji nie przejawia jakiejkolwiek innej aktywności. Co nie zmienia faktu że jego obecność nie jest ciepło przyjmowana, a sprzeciwy i wątpliwości były wyrażane.

Sam Wojciechowski też nieco nachlapał o kibicach, stowarzyszeniu i osobach w nim działających. Niestety to nic nowego, nieomylny prezes musi wyrobić swoją normę obrażania i poniżania osób z którymi ma (albo i nie) możliwość współpracować. Jego akurat ciężko nazwać komuchem - dobry kombinator z agresywną strategią, który wyczuł i trafił na koniunkturę i mu się udało. Sądzę że jakby został w kraju, to związałby się z zupełnie inną opcją polityczną. Poza pieniądzem nie wyznaje innych poglądów politycznych.

 

Cała sprawa z tą flagą na gnieździe absurdalna. Zapadła decyzja o nieukaraniu Polonii, więc w sumie było więcej hałasu i gazu niż konkretów i konsekwencji.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe w jaki sposób to uderza Polsat Play, który w swojej ramówce ma takie programy jak Kamasutra czy Zjedz Kambodżę. Masz SzK dane na temat oglądalności tych programów/?

Dane z zeszlego weekendu: "Zjedz Kambodze" mialo dwie emisje, ich wynik trzykrotnie przebil "Fanatyka" (tez dwie emisje). "Kamasutra" - jedna emisja, na poziomie lepszego wyniku "Fanatyka". Zreszta nie wiem, po co o to pytasz - programy z jednej stacji maja ze soba konkurowac? ;)

 

Powtorze to, bo niektorzy chyba wypieraja te informacje: "Fanatyk" nawet na tle ogolnej niskiej ogladalnosci Playa jest w dolku. W jaki sposob uderza to w Playa? Zaniza jego sredni wynik dobowy, miesieczny etc. Im nizsze wyniki, tym mniej argumentow dla reklamodawcow, czyli: mniej pieniedzy. Im mniej pieniedzy, tym mniejsze szanse na przetrwanie stacji na rynku, tym wieksza szansa, ze wywali sie nierentowne programy, zanizajace wyniki.

Odnośnik do komentarza

No nic z tego - po prostu bawi mnie podjara, ze Polsat wreszcie zrobil cos dla kibicow, ktora za pol roku przerodzi sie w pytania na serwisach kibicowskich, czy ktos wie, dlaczego juz nie ma kolejnych serii "Fanatyka". A ja bede mial kolejny (po tych niezebranych podpisach) dowod na to, jak marginalne jest srodowisko kibicowskie i z rozbawieniem bede czytal te same historie o wielkim ruchu kibicowskim, pisane wciaz przez tych samych autorow i czytane przez coraz mniejsza liczbe ludzi (bo ile mozna czytac to samo?).

Odnośnik do komentarza

Nie tylko w tym kraju, ale na całym świecie. Wystarczy, że wiesz jakie są chwytliwe tematy, z kim dana grupa się nie lubi i wymyślisz historyjkę i nabierzesz pewnie 90% dziennikarzy. Świadczy to jednak nie tylko o mediach, ale i takich osobach. Źle świadczy.

świadczy to także o lemingich, które głdko łykają ten kit, dzięki temu wiem jednak jak Goebbels zahipnotyzował prawie wszystkich Niemców :)

 

Po I brawo Polonia, po II brawo zarząd Polonii:

 

http://ksppolonia.pl...zadu-klubu.html

 

Precz z komuną :)

he, he - hipokryci zawsze są zabawni.

dla wyjaśnienia - zarządowi polecam zapoznanie się z życiorysem JW, może wtedy zorientują z jaką opcją polityczną związany był przez większość życia i jak wiele (zwłaszcza w wymiarze finansowym) tym związkom zawdzięcza (ergo - skąd się wzięła kasa na ich pensje i na klub w ogóle). a jak im mało to mogą jeszcze sobie zerknąć na skład zarządu JW Construction ze szczególnym uwzględnieniem wiceprezesa - no chyba, że Józef Oleksy to nie postkomuch (czy piastująca przed nim to stanowiska Barbara Blida), w ogóle historia wiceprezesów i członków zarządu tejże firmy to ładny przykład przenikania się biznesu z polityką.

kibiców rozumiem - nie muszą wiedzieć jak umoczony w SLD jest ich prezes, ale zarząd - kaman... brać kasę od "komuchów" i potem na nich pluć - nieładnie panowie z zarządu, nieładnie :D

problem w tym, że dzieki farsie Okrągłego Stołu kasę w naszej Republice Bananowej mają głównie komuchy i postkomuchy, a w każdym razie ludzie zaaprobowani przez Ubekistan

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...