Skocz do zawartości

Polscy kibice


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, Staruch, który sam przez megafon nawoływał do powrotu na trybuny, zatrzymany za "udział w burdach w Bydgoszczy" :hahaha: Zamiast wyłapać w końcu konkretne winne osoby, to oni zaczynają kolejną łapankę i nabijanie statystyk by tylko wyjść z twarzą po tych ostatnich absurdalnych decyzjach o zamknięciu stadionów.

Odnośnik do komentarza

A to miał przyjść pan Staszek dzielnicowy? Mogę się założyć, ze ci kolesie mają w policyjnych papierach adnotację "niebezpieczny" i pewnie wykonano procedurę. Bo nie sądzę, żeby to był jakiś janusz co raz w życiu krzesełkiem rzucił ;)

 

Wiesz, ja zazwyczaj wszelkie teorie spiskowe wyśmiewam, ale tutaj akurat to całkiem spójnie się układa ;)

 

Gdyby kibice wcześniej nie mówili o prowokacji, to od biedy mógłbym w to uwierzyć.

Ale imo to było pewne, ze będzie buba i wcześniejsze pisanie o "wielkiej prowokacji władz" było przygotowaniem alibi.

Odnośnik do komentarza
Czyli dochodzimy do tego, że to prowokacja ;)

Dopiero teraz o tym wiadomo? Teorie spiskowe o prowokacji pojawiły się przecież już wiele dni przed meczem, kiedy było wiadomo, że zagra Legia z Lechem, że będą dymy i trzeba jakoś tłumaczyć zachowania bydła.

 

Hehe, Staruch, który sam przez megafon nawoływał do powrotu na trybuny, zatrzymany za "udział w burdach w Bydgoszczy" :hahaha: Zamiast wyłapać w końcu konkretne winne osoby, to oni zaczynają kolejną łapankę i nabijanie statystyk by tylko wyjść z twarzą po tych ostatnich absurdalnych decyzjach o zamknięciu stadionów.

Piszesz tak, jakby to było coś strasznego. Będę miał podejrzenia co do tej akcji w momencie, w którym postawi się Staruchowi zarzuty, a on faktycznie, czego nie jestem pewien, nie brał udziału w burdach.

Wtargnął na murawę przecież, choć "w czasie" to zwrot cholernie niedookreślony, ale moim zdaniem to wtargnięcie było niedopuszczalne. Ciekawe, w jakim kierunku idzie orzecznictwo.

 

Gdyby kibice wcześniej nie mówili o prowokacji, to od biedy mógłbym w to uwierzyć.

Nie znasz się. Przecież wiadomo było, że kibole będą prowokowani, a że Kaczyński sto lat temu przewidział w swojej szklanej kuli, że to grupa podatna na jego głosy, to wykoncypował to sobie tak: podrzuci Sikorskiego do PO, ale on będzie cały czas skrycie wierny PiSowi. Później Sikorski dowie się, że są szykowane prowokacje przeciwko kibolom, więc przekaże to PiSowi, a szeregowi politycy tej partii rozniosą wieść w całym kraju. Dowiedzą się o tym kibole, ale że to miłe misie o małych rozumkach, to się wygadają w internecie.

;)

Odnośnik do komentarza

nie wiem, nie byłem na tym meczu, wyśmiewam tylko teorię o tym, że nigdy nie ma przecieków z akcji policyjnych.

 

Co z tego, że ci goście widnieli w aktach jako niebezpieczni? Czy standardowa procedura policji to antyterroryści w mieszkaniach wandali? Jak wybijesz szybę od przystanku to też możesz się spodziewać wizyty panów z długą bronią (długą odwrotnie proporcjonalnie do długości przyrodzenia?)?

 

W ogóle w jakiej społeczności my żyjemy, coby współczuć Klusce niesprawiedliwego ataku urzędników - a człowiekowi z nizin społecznych niesprawiedliwego wyroku lub choćby aresztu - nie. Nie mówię, że to odnosi się do tej sprawy, ale zadałem pytanie dla większego dramatyzmu :D

Odnośnik do komentarza

ale me_who tu wlasnie dochodzimy do sedna. Niech kaza tych, ktorzy niszczyli stadion - jak najbardziej. Ale wydaje mi sie, ze oddzial antyterrorystyczny do jednego goscia nie jest potrzebny :D tym bardziej, ze na tym nagraniu ten grozny bandyta z kaskiem w domu otworzyl sam drzwi policji, konkretny gangster :D

 

natomiast wiem z pierwszej reki, ze Staruch przez caly czas stal na swoim miejscu, tam skad prowadzil doping. Nie wbiegal na murawe, ale oczywiscie musieli zatrzymac wroga publicznego nr 1, bo by nie bylo poglosu :)

Odnośnik do komentarza

ale me_who tu wlasnie dochodzimy do sedna. Niech kaza tych, ktorzy niszczyli stadion - jak najbardziej. Ale wydaje mi sie, ze oddzial antyterrorystyczny do jednego goscia nie jest potrzebny :D tym bardziej, ze na tym nagraniu ten grozny bandyta z kaskiem w domu otworzyl sam drzwi policji, konkretny gangster :D

 

natomiast wiem z pierwszej reki, ze Staruch przez caly czas stal na swoim miejscu, tam skad prowadzil doping. Nie wbiegal na murawe, ale oczywiscie musieli zatrzymac wroga publicznego nr 1, bo by nie bylo poglosu :)

Odnośnik do komentarza

Nie znam się na procedurach policyjnych, mogę tylko zgadywać, ze to nie jest pierwszy kontakt "nawiedzonych" z Policją. I wykonuje ona jakieś swoje procedury. No i jest też imo różnica między zdemolowaniem przystanku, a np. zdemolowaniem przystanku "razem z pasażerami", a taki był cel wyrywania krzesełek na stadionie w Bydgoszczy.

Nie neguję tez tego, że jest w tym jakiś tam aspekt propagandowy :) Ale jedno nie wyklucza drugiego :)

Odnośnik do komentarza

nie wiem, nie byłem na tym meczu, wyśmiewam tylko teorię o tym, że nigdy nie ma przecieków z akcji policyjnych.

 

Co z tego, że ci goście widnieli w aktach jako niebezpieczni? Czy standardowa procedura policji to antyterroryści w mieszkaniach wandali? Jak wybijesz szybę od przystanku to też możesz się spodziewać wizyty panów z długą bronią (długą odwrotnie proporcjonalnie do długości przyrodzenia?)?

Zdaje się że nie rozumiesz chyba, o co michowi chodzi. Nie chodzi o to, co ostatnio gość zrobił - chodzi o to, jak został zaklasyfikowany w aktach. No dajmy na to: Człowiek z Blizną został zatrzymany za jakieś oszustwa podatkowe, ale chyba nie myślisz, że aresztował go dzielnicowy? :) Tout proportions gardees. ;)

Odnośnik do komentarza

zobaczymy jak to potoczy sie dalej. Nie wierze w to, ze wszystkie z 1000 osob, ktore podobno maja byc zatrzymane, maja bogata kartoteke w policji :) mam paru znajomych, ktorzy wybiegli na murawe (to nie Ci, ktorzy pozniej przepychali sie z ochrona ;)). Czekaja na AT w domu :D

Odnośnik do komentarza

zobaczymy jak to potoczy sie dalej. Nie wierze w to, ze wszystkie z 1000 osob, ktore podobno maja byc zatrzymane, maja bogata kartoteke w policji :) mam paru znajomych, ktorzy wybiegli na murawe (to nie Ci, ktorzy pozniej przepychali sie z ochrona ;)). Czekaja na AT w domu :D

no właśnie, póki co zatrzymano osoby najbardziej groźne, bo to od nich rozpoczęto identyfikacje - stąd takie a nie inne środki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...