Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny [FM 2009]


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Poza tym chciałbym zapytać, jak zawodnika z mojego klubu wysłać do klubu filialnego? W FM2008 wyglądało to tak, że wysyłało się go podczas okienka po prostu do tego klubu, a w 2009 nie mam tej opcji :(

 

Najeżdżasz na zaznaczone miejsce (przejdź do klubu partnerskiego), wybierasz klub z listy (jeśli masz ich więcej niż jeden) i tyle.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam takie pytanko. A wlasciwie dwa.

 

1.

Kupilem ciekawego mlodzika, AM/ST. Chce z niego zrobic CM.

Po ustawieniu odpowiedniego treningu i wpuszczaniu go na koncowki meczow - wskoczyl pierwszy poziom gry na pozycji. Ale teraz troche podreperowalem sklad i wolalbym miec tego pacjenta w rezerwach.

 

Problem w tym, ze w U-21 gra jako napastnik. Czy mozna jakos wplynac na jego miejsce w skladzie?

Wiem, ze mozna objac kontrole nad rezerwami, ale wolalbym tego uniknac bo zwyczajnie mi sie nie chce. ;)

 

2. Widzialem jakies testy nt. rozmow motywacyjnych itd (x meczow o takich samych parametrach- rozmowy przez asystenta/gracza itd itp.. generalnie wyszlo ze nie ma to wiekszego znaczenia).

 

A czy ktos testowal wyniki druzyny w odniesieniu do charakterow? Byc moze, zwlaszcza w najnizszych ligach gdzie umiejetnosci i tak sa beznadziejne, dobrze by bylo zebrac samych bardzo zdeterminowanych i ambitnych?

Moze ktos juz przeprowadzal takie eksperymenty i moze pochwalic sie wynikami, oszczedzic mnie i podobnym kombinatorom parunastu godzin (prawdopodobnie bezowocnej) gry? ;)

Odnośnik do komentarza

Witam , chciałbym w grze zmienić jedną rzecz. Chciałbym w trakcie gry zmienić swoje zaufanie zarządu aby mnie nie wykopywali gdyż nie spełniłem oczekiwań sezonowych. czy da się to jakimś edytorem zmienić?

najprosciej wygrac kilka meczow z rzedu stosujac znane oszustwo z dodawaniem na czas spotkania nowego menedzera druzyny przeciwnej ;P

Odnośnik do komentarza

Zacząłem sezon Atletico Madryt wspaniale, na półmetku 3 miejsce , 14 przekonujących zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki. Jednak z początkiem zimowego okienka całość się posypała. Do klubu trafiły oferty z 'lepszych' klubów , ustawiła się kolejka po Simao, Maxi Rodrigeza i Forlana, do tego kilka zapytań o mniej ważnych grajków. Z powodu że, prowadziłem batalię na 3 frontach rozgrywek a wymieniona 3 to 3/4 mojego sukcesu ( 1/4 to Aguero ) musiałem odmówić. I tutaj pojawia się problem, odpadam z pucharów europejskich, pucharu hiszpańskiego a w lidzę notuję serię 9 meczów bez zwycięstwa. Głównie wymęczone remisy z średniakami i gorszymi teamami, najdziwniejsze że statystyki meczowe bardzo podobne jak wcześniej, 60 % posiadania piłki, prawie 80% celne podania, kilkanaście strzałów na bramkę, przynajmniej kilka celnych i kilka 100% sytuacji. Więc siadła skuteczność i chęć do gry mojego kwartetu, motywacja nic nie pomaga, na atrybuty spadają i ogólnie jakoś gry również. Ostatnio coś się ruszyło bo na wyjeździe wyniosłem 3-0 ale dalej morale nie za wysokie.

 

I tutaj pytanie, co zrobić by pomóc mojej drużynie ? Sprzedawać już teraz czy co ? Ktoś posłuży pomocną radą ? Oczywiście sprzedać ich mogę bo oferty za każdego przekraczają 20 MLN i za to mogę sobie zakupić kilku podobnych grajków, ale nikt gwarancji mi nie da że grać będą równie dobrze.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem sezon Atletico Madryt wspaniale, na półmetku 3 miejsce , 14 przekonujących zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki. Jednak z początkiem zimowego okienka całość się posypała. Do klubu trafiły oferty z 'lepszych' klubów , ustawiła się kolejka po Simao, Maxi Rodrigeza i Forlana, do tego kilka zapytań o mniej ważnych grajków. Z powodu że, prowadziłem batalię na 3 frontach rozgrywek a wymieniona 3 to 3/4 mojego sukcesu ( 1/4 to Aguero ) musiałem odmówić. I tutaj pojawia się problem, odpadam z pucharów europejskich, pucharu hiszpańskiego a w lidzę notuję serię 9 meczów bez zwycięstwa. Głównie wymęczone remisy z średniakami i gorszymi teamami, najdziwniejsze że statystyki meczowe bardzo podobne jak wcześniej, 60 % posiadania piłki, prawie 80% celne podania, kilkanaście strzałów na bramkę, przynajmniej kilka celnych i kilka 100% sytuacji. Więc siadła skuteczność i chęć do gry mojego kwartetu, motywacja nic nie pomaga, na atrybuty spadają i ogólnie jakoś gry również. Ostatnio coś się ruszyło bo na wyjeździe wyniosłem 3-0 ale dalej morale nie za wysokie.

 

I tutaj pytanie, co zrobić by pomóc mojej drużynie ? Sprzedawać już teraz czy co ? Ktoś posłuży pomocną radą ? Oczywiście sprzedać ich mogę bo oferty za każdego przekraczają 20 MLN i za to mogę sobie zakupić kilku podobnych grajków, ale nikt gwarancji mi nie da że grać będą równie dobrze.

 

Jak już zdecydujesz się na sprzedaż, to taka moja mała rada. Nie kupuj podobnych. Kup lepszych. Bo jak już coś zmieniać to chyba na lepsze, czyż nie ? ; )

Odnośnik do komentarza

No,gram z kolega w sieci i widzę ze bez dobrej taktyki sie nie obedzie , szkoda ze edytorem jakims nie mozna tego załatwić... No to mam duży problem

 

Witam , chciałbym w grze zmienić jedną rzecz. Chciałbym w trakcie gry zmienić swoje zaufanie zarządu aby mnie nie wykopywali gdyż nie spełniłem oczekiwań sezonowych. czy da się to jakimś edytorem zmienić?

najprosciej wygrac kilka meczow z rzedu stosujac znane oszustwo z dodawaniem na czas spotkania nowego menedzera druzyny przeciwnej ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...