Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie znowu pojawi sie nas garstka. Proponuję na początek Kawowy. Później można pomyśleć.

Kto jutro przyjdzie? Ja, ty Perez, Lotto, może Ciechan, moze Smętek. Maregsowi mam dać znać, gdzie się spotykamy. Powiedział, ze wpadnie. Mauro ma być po 20:00, ale to nic pewnego.

Tłumów bym się raczej nie spodziewał.

 

Ja jutro jestem wolny od razu po pracy. 16:15 wychodzę.

Odnośnik do komentarza

Pewnie znowu pojawi sie nas garstka. Proponuję na początek Kawowy. Później można pomyśleć.

Kto jutro przyjdzie? Ja, ty Perez, Lotto, może Ciechan, moze Smętek. Maregsowi mam dać znać, gdzie się spotykamy. Powiedział, ze wpadnie. Mauro ma być po 20:00, ale to nic pewnego.

Tłumów bym się raczej nie spodziewał.

 

Ja jutro jestem wolny od razu po pracy. 16:15 wychodzę.

Mnie nie będzie, plany się nie zmieniły i jutro po 17 wyjeżdżam z Dorotą na weekend.

Odnośnik do komentarza

A propos soboty.

U nas 6 osób na bank: ja, Henkel, Millo, Kebab, Pulek i mój brat. Kumpel ma na bank 5 i jedna mu potwierdzi jutro rano (teoretycznie 6). Powinien być również Hyde, który mógłby uzupełnić nasz skład. Także teoretycznie przyda się z jedna (ewentualnie dwie, jeśli u kumpla ten gość odpadnie)osoby, które doszłyby do ekipy kumpla. Jeśli macie jakiegoś znajomego, które nie będzie marudził, że ma grać z nieznajomymi, to można śmiało dać znać. Także jedną osobę na 100 proc. można zabrać. Czy drugą też, będę wiedział jutro rano.

 

Edyta: OK, będzie jeszcze Patryk. Także u nas ekipa spoko plus mamy jeszcze Hyde'a, tak więc na tę chwilę jest 14 osób (ewentualnie rano dam znać, gdyby kumplowi się ktoś wysypał i będzie potrzebna jedna osoba).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...