Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... no nie wiem. Teraz jest na ośmiu. Rem-8 ma na FB opis dosłownie sprzed chwili, że dotarł do Wrocławia, więc strzelam że też go nie będzie...

 

1. Pulek

2. Perez

3. Grabek

4. Reaper

5. suter

6. aigel

7. SZk

8. Millo

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

 

Henek i Czarls wcześniej zgłosili, że odpadają. Przy 8 osobach, nie żebym marudził, ale i ja odpadam, bo to żadne granie.

Odnośnik do komentarza

Tak, zdecydowanie można. Właśnie Reaper dzwonił i też mówił, że mu jednak dzisiaj nie pasuje.

 

Reasumując - dzisiaj na pewno nie, żeby nie rzeźbić, to ja również odpadnę z tych dwóch kolejnych (tyle zostało do wakacji). Jak ktoś może, niech da znać Grabkowi, bo nie mam do niego numeru.

Odnośnik do komentarza

Zanim wszyscy poodpadacie, najpierw dajcie znac Maurowi, ktoremu z racji organizacji hali przypada przykry obowiazek odwolania pilki w dzien hali (ryfa straszna).

 

Jesli powiedza, ze i tak musimy zaplacic (np. za dzis, z racji poznego odwolania), to co zrobimy? Konkretnie: kto i ile wylozy ze swojej kasy, kto zawiezie/przeleje?

Odnośnik do komentarza

Zanim wszyscy poodpadacie, najpierw dajcie znac Maurowi, ktoremu z racji organizacji hali przypada przykry obowiazek odwolania pilki w dzien hali (ryfa straszna).

 

Jesli powiedza, ze i tak musimy zaplacic (np. za dzis, z racji poznego odwolania), to co zrobimy? Konkretnie: kto i ile wylozy ze swojej kasy, kto zawiezie/przeleje?

O płacenie będziemy się martwić, jak powiedzą, że zapłacić trzeba... Mauro może podesłać mi numer, to zadzwonię, nie widzę w tym problemu.

 

Ponieważ ja od pewnego czasu nie uczestniczę w życiu halowym, dlatego przekazuje numer pod którym można odwołać grę na hali.

 

511 109 499 - Pani Małgosia.

 

Dziękuję, do widzenia.

 

OK, dzięki. Na razie nikt nie odbiera.

Odnośnik do komentarza

OK, załatwione bez najmniejszego problemu i bez żadnych dodatkowych opłat.

 

Żeby była jasność - halę odwołałem do końca bieżącego roku szkolnego (czyli de facto dzisiaj, 13.06 i 20.06). Jeśli ktoś bardzo chce, to proszę już na własną rękę organizować te 2 ostatnie poniedziałki, bo raczej nikt terminu nam "nie zgarnie".

 

Jeśli chodzi o wznowienie, to możemy spokojnie kontaktować się przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. A na okres wakacyjny, jeśli uda się zmobilizować, to pozostają nam rozgrywki na dworze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...