Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Hala 30 maja 18:30 (poniedziałek)

 

1. Henkel (GK)

2. Smetek

3. Pulek

4. Perez

5. Grabek

6. Reaper

7. Rem-8

8. Hyde

9. SZk

10. Wujek

11. suter

12. aigel

 

Wyleciał póki co Jahu, bo nie ma jeszcze potwierdzenia. Na jego miejsce Pulek.

Czarls ostatecznie zrezygnował, to na jego miejsce na razie wpisany Smetek (jak przeczytasz, to potwierdź). Tradycyjnie jutro ostatecznie wyjdzie kto, co i jak :).

Odnośnik do komentarza

Perez miał rację. Panowie odnowiła mi się kontuzja stopy/kostki. Przypuszczam, że to drobna sprawa. Przemęczenie albo cuś (chciało się łazić za garniturem). Dzisiaj odpadam z hali. Na ogół mało ze mnie pożytku, a dzisiaj byłoby jeszcze gorzej. Nie chcę niepotrzebnie zajmować miejsca na hali. Lucyfer wchodź na moje miejsce.

Odnośnik do komentarza

Hala 30 maja 18:30 (poniedziałek)

 

1. Henkel (GK)

2. Pulek

3. Perez

4. Grabek

5. Reaper

6. Rem-8

7. suter

8. aigel

9. Hyde

10. SZk

11. Smetek

12. ?

 

OK, ostatnie wieści: Smetek potwierdzony, Czarls i Ciechan nie wyrobią się. Pozostaje nam jedno wolne miejsce.

Odnośnik do komentarza

Ja chciałem bardzo przeprosić za dzisiaj - całą noc nie spałem, bo pracowałem, później miałem konkurs i poszedłem spać o 15.30 z budzikiem na 17.30. No i obudziłem się o 21.30... Naprawdę sorry, jeżeli komuś nie pasuje coś, to mogę w przyszłym tygodniu zapłacić kilka złotych więcej.

Odnośnik do komentarza

Wracamy do dyskusji z poniedzialku - czy w czerwcu gramy jeszcze na hali? Ostatnie klopoty kadrowe chyba sklaniaja nas do zawieszenia rozgrywek. Im szybciej zdecydujemy, tym lepiej.

 

Po decyzji potrzebujemy pomocy Maura, ktory zna numer do mitycznej pani Malgosi i jest w stanie przekazac jej wiadomosc.

Odnośnik do komentarza

Problemów kadrowych nie ma więcej niż normalnie. Zostały chyba 3 poniedziałki do końca, ja bym już dociągnął, bo mi się tam dobrze gra. A to też ważne, żebyśmy od września mogli tam wrócić z dobrym terminem, jako klienci z długim stażem ;)

Ale to właśnie jest kluczowe. To nie powinno być na zasadzie "że nie ma więcej niż normalnie". Przy obecnym układzie gra na hali ma jedynie sens 6 na 6, bo jak jest mniej, to żadnej gry nie ma. Jest duszno, gorąco i po 45 minutach nie ma komu biegać, a granie 4 na 5 na małe bramki to raczej jednorazowa akcja.

 

Czarls raczej się nie zmobilizuje, Henek robi wolne i już nie ma dwóch GK. Ostatnio był problem ze znalezieniem dwunastego... Na ten tydzień jeszcze aigel odpadnie.

 

Reasumując, żeby nie wyszło, iż marudzę :D. Ja tam chętnie pogram, bo i tak mam czas, ale nie bardzo mi się uśmiecha przedzierać przez pół miasta (ostatnio w ogóle jakieś mega korki), żeby potem grać 4 na 5 jak ostatnio... Listę można zrobić i poczekać, ale nie do poniedziałku do 12.00 tylko wcześniej. Jak ktoś się zastanawia, bo może gorąco/może ma spotkanie/może noga boli, to jasno napisać, że nie i już. Wtedy można przedzwonić i odwołać.

Odnośnik do komentarza

No to OK, w takim razie kolejna próba. Zobaczymy, ile osób uda się zmobilizować do niedzieli wieczorem...

 

Hala 6 czerwca 18:30 (poniedziałek)

 

1. Pulek

2. Perez

3. Grabek

4. Reaper

5. Rem-8

6. suter

7. aigel

8. Hyde

9. SZk

10. Smetek

11. ?

12. ?

 

Nie ma dwóch GK. Pozostałych proszę o potwierdzenie, wpisywanie/wypisywanie itd.

Odnośnik do komentarza

Ja to wiadomo, tylko jeśli nie będzie 12 osób to przewiduję lipę.

W ogóle, Warszawiaki, pogoda jest piękna, może by ktoś reflektował piwo gdzieś w plenerze?

 

Nie ma szans, zeby się umówić. Ostatnio finał LM oglądaliśmy. Ja i Perez. Reszta się wyspała.

Ja piwko chętnie bym wypił, ale ustawić się będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...