Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak ktoś chętny, to jutro zanosi się na kolejne spotkanie sceny warszawskiej :D.

 

Miejsce: Nora

Dzień: 23.03 (środa)

Godzina: w zależności, jak komu będzie pasowało (ja będę ok. 18.15)

Skład: Perez, zapowiadał się lotokot, Wujek również wyraził chęć pojawienia się, Ciechan także pozytywnie. Mauro? Czarls? Pulek? Millo? Reaper? SZk? Ogólnie, kto może i chce, niech wpada :).

Okazja: Perez świętuje zaręczyny i wszyscy mogą mu przynosić prezenty ;) :D :D :D.

Odnośnik do komentarza

Ja za to wypadam :/ Dzisiaj i jutro mam trening (na jednym z nich muszę być), a jutro pewnie do 21 w pracy, więc dziś trzeba być :] Sorry panowie :)

 

Bardzo mi się to nie podoba. Ty i Mauro jesteście dla mnie stałymi elementami spotkań warszawskich i herbacianych w Wawerhampton. Bez was to nie to samo :/ .

Odnośnik do komentarza

Hala, 28 marca, 19:00

 

1. Henkel (GK)

2. Czarls (GK)

3. Perez

4. Pulek

5. Patryk

6. Grabek

7. Reaper

8. Mauro

9. Rem-8

10. SZk

11. Wujek

12. Jahu

---

13. Marcin ?

 

Czekam na korekty :). Lista zaktualizowana o osoby, których nie było lub które były, a ich nie będzie :D. Dopisywać się tradycyjnie :D.

 

Out: Bebok (nie było go), aigel81 (ten weekend chyba odpadasz?)

In: Perez, Pulek, Patryk, Czarls, Henkel - powrót po tygodniowej rekonwalescencji :D.

 

Żeby była jasność - jak się zdecyduje Marcin, to Jahu odpada. Poinformowałem go, że są osoby z dłuższym stażem halowym i scenowym, a już zupełnie na marginesie, że marnie gra. To żeby była jasność.

 

Czekam na potwierdzenia, dopisania, anulowania :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...