Skocz do zawartości

Warszawa i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

:DDobry pomysł, nawet bardzo dobry. Przed 18 pójdę z żoną oglądac wózki :D

Wózki powiadasz... Wujek, idziemy też! Przypadkowo trafimy na Maura i jego żonę :D.

 

No to luz, w takim razie operacja "Idzie luty, napij się piwa w Norze" przeniesiona z dzisiaj na jutro :).

Odnośnik do komentarza

Wujek zakupy,

O masz zaczyna sie :lol: a tak sie nabijal z innych :rotfl: ech Łasic Łasic ;)

 

 

Chetnie bym sie wybral, ale dalej sie nie dalo? :P

 

Dzis na wizycie kontrolnej lekarz zadecydował, że gips zdejmiemy dopiero 28 lutego :| Pozniej 1 czy 2 tyg rehabilitacji i powinno byc ok, powinno... :roll:

 

Szybko się więc na hali nie zobaczymy ;( Moze pod koniec marca jak wszystko pójdzie pomyślnie.

Milego grania zatem panowie :zazdroscjakstaddokanzas: bede sledzil i jak bedzie brakowac ludzi to moze cos poszukam u swoich + :)

Odnośnik do komentarza

Wujek zakupy,

O masz zaczyna sie :lol: a tak sie nabijal z innych :rotfl: ech Łasic Łasic ;)

 

 

Chetnie bym sie wybral, ale dalej sie nie dalo? :P

 

Dzis na wizycie kontrolnej lekarz zadecydował, że gips zdejmiemy dopiero 28 lutego :| Pozniej 1 czy 2 tyg rehabilitacji i powinno byc ok, powinno... :roll:

 

Szybko się więc na hali nie zobaczymy ;( Moze pod koniec marca jak wszystko pójdzie pomyślnie.

Milego grania zatem panowie :zazdroscjakstaddokanzas: bede sledzil i jak bedzie brakowac ludzi to moze cos poszukam u swoich + :)

 

Starzeję się :D .

Odnośnik do komentarza

Panowie, to żeby jutro nie było od rana "nie wiem", "może" itd. Ja z Ciechanem powinniśmy być ok. 18.15. Zapowiedział się Piotr Sebastian, Wujek powinien być, Heniu, Kebab (przyjdź i tak w robocie się opieprzasz :D), Hyde. Nawet marudny Pulek :D. Mobilizować się :)

 

Smetek: bliżej dworca, to my się ostatnio z Brachem spotkaliśmy w Sfinksie przy Rotundzie - na Centralny jest 5 minut.

jeżeli dobrze kumam to rotunda to skrzyzowanie Marszałkowskiej z Alejami Jerozolimskimi ?

Odnośnik do komentarza

Panowie, to żeby jutro nie było od rana "nie wiem", "może" itd. Ja z Ciechanem powinniśmy być ok. 18.15. Zapowiedział się Piotr Sebastian, Wujek powinien być, Heniu, Kebab (przyjdź i tak w robocie się opieprzasz :D), Hyde. Nawet marudny Pulek :D. Mobilizować się :)

 

Smetek: bliżej dworca, to my się ostatnio z Brachem spotkaliśmy w Sfinksie przy Rotundzie - na Centralny jest 5 minut.

jeżeli dobrze kumam to rotunda to skrzyzowanie Marszałkowskiej z Alejami Jerozolimskimi ?

Dokładnie. Stamtąd masz 5 minut na Centralny. Bliżej jest ewentualnie Wook w podziemiach Marriottu lub coś w Złotych Tarasach, tyle że tam jest wiecznie milion osób.

Odnośnik do komentarza

piątek 18 luty? w inne dni tygodnia moze byc ciezko, ze wzgledu na codzienne dojazdy do pracy, w piatek moge posiedziec, a 19stego akurat mam wolny weekend od szkoły,

 

kto chetny? Sphinx dla mnie spoczko :) nie bedzie oblozony w piatek wieczorem ?

Z piątkami jest ten problem, że czasami jest fala wyjazdów :D. Piotr Sebastian praktycznie co weekend odpada, Czarls też czasami wybywa. 18... mam w planie wyjazd na wschód, ale nie wiem czy 11 czy 18 :D.

 

Przy okazji weekendowe zapiski na halę. Ostatnio udało się zebrać 12 osób i grało się całkiem przyjemnie. Na tę chwilę odpada trzy osoby od Reapera i jedna o Maura. Czekamy na uzupełnienie forumowiczami, a potem będziemy dokooptowywać.

 

Poniedziałek, 7 lutego, 19:00

1. Henkel (GK)

2. Perez

3. Grabek

4. Mauro

5. SZk

6. Patryk

7. Jahu

8. Wujek

9. ?

10. ?

11. ?

12. ?

 

Oczywiście jeśli ktoś ze stałych bywalców odpada - proszę informować. Na tę chwilę, co mi wiadomo, jedynie Wujek czeka, czy mu się nóżka zregeneruje :).

 

A gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, to dzisiaj od 18.00 zbieramy się w Norze na przysłowiowym jednym piwku* :)

 

* jednej herbacie/kawie/soczku :D

Odnośnik do komentarza

A nie w odwodzie? :kekeke:

Uwierz Gabe, kumple Reapera są zdecydowanie w odwecie, za to, że na ostatniej hali przetransferowaliśmy im Jaha :D.

 

Poniedziałek, 7 lutego, 19:00

1. Henkel (GK)

2. Perez

3. Grabek

4. Mauro

5. SZk

6. Patryk

7. Jahu

8. Wujek

9. Reaper

10. ?

11. ?

12. ?

Odnośnik do komentarza

A nie w odwodzie? :kekeke:

Uwierz Gabe, kumple Reapera są zdecydowanie w odwecie, za to, że na ostatniej hali przetransferowaliśmy im Jaha :D.

 

Poniedziałek, 7 lutego, 19:00

1. Henkel (GK)

2. Perez

3. Grabek

4. Mauro

5. SZk

6. Patryk

7. Jahu

8. Wujek

9. Reaper

10. ?

11. ?

12. ?

 

"Zapoznajmy chlopakow z Jahem" :-)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za kolejne spotkanie warszawskie pełne śmiechu dla Mauro, Pereza, Lotokota, Shqvarnego i Heńka :D .

Dobrze, że mieliśmy rezerwację ;) :D.

 

Hala, 7 lutego (poniedziałek), 19.00

1. Henkel (GK)

2. Perez

3. Grabek

4. Mauro

5. SZk

6. Patryk

7. Jahu

8. Wujek

9. Reaper

10. aigel81

11. Hyde

12. ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...