Skocz do zawartości

Patch 9.2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tam pisał, że po instalacji łatki poprawiła się płynność w FMie, ok, ogólnie nie zamula już tak, ale tryb 3D nadal tnie..

owszem, poprawiła się - mnie się nie cięło i nadal nie tnie (mam 8600GT), natomiast czas wczytywania meczu 3D jest błyskawiczny (w porównaniu z ok. 15-20 sekundami na patchu 9.1)

Odnośnik do komentarza

No dobra... nie zebym mial narzekac, ale Bayern chyba zrobil sobie letnia wyprzedaz :D

http://img508.imageshack.us/img508/6186/llollob1.jpg

 

Nie wiem tez czy to moze jakos pomoc, ale powod wystawienia zawodnikow wyglada logicznie:

 

http://img247.imageshack.us/my.php?image=ehefo5.jpg

 

Na forum SI przeczytalem, ze Bayernowi zmienilo sie uzycie budzetu na place po patchu z 1 mln na 1,7 mln i to jest chyba powod tej wielkiej wyprzedazy, Bayern ma obecnie -8mln euro i 300 tys. euro przekracza budzet placowy (przejalem ich zeby ich ratowac ;P)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

a gdzie jest ta opcja historia występów jaka to jest opcja po ang w edytorze bo szukam i nie moge znależsć

 

ok już mam

 

a da się zrobić np tak żeby piłkarz był wypożyczony dopiero w styczniu?

 

a da się zrobić w edytorze np tak, przypuśćmy daje przykład, że zawsze jak włączam lige angielską (nowa gra) to ballack'iem są zainteresowane kluby, a da się zrobić tak, żeby po rozpoczęciu gry kluby nie były nim zainteresowane?

Odnośnik do komentarza
Wiadomo coś więcej ? Którego lutego, na początku, czy na końcu, czy patch będzie zawierał transfery z okienka zimowego, co zmieni...?

To już jest słodka tajemnica SI. A co do transferów to skoro ma zawierać uaktualnioną bazę to chyba właśnie po to, żeby uwzględnić w niej zimowe transfery :>

Odnośnik do komentarza
Wiadomo coś więcej ? Którego lutego, na początku, czy na końcu, czy patch będzie zawierał transfery z okienka zimowego, co zmieni...?

To już jest słodka tajemnica SI. A co do transferów to skoro ma zawierać uaktualnioną bazę to chyba właśnie po to, żeby uwzględnić w niej zimowe transfery :>

 

 

Mi się wydaje, że tak w okolicach 3-5 lutego powinni wydać już łatkę, ale nie jestem tego pewien.

Odnośnik do komentarza

Wątpie, że nowa łatka wyjdzie w okolicahc 3-5 lutego trzeba wspomnieć, że olienko transferowe kończy się dziś o północy, więc było by trochę mało czasy wieć strzelam, że gdzieś tak w następnym tygodniu powinna być albo pod koniec tego tygodnia.

 

a tak szczerze ta informacja, że w lutym ma wyjść nowa łatka wraz z uaktualnieniem transferów to prawda jest?

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

U mnie na patchu 9.2.0 pojawiła się taka dziwna rzecz. Niezależnie od tego jaką drużyną gram zawodnicy nie mogą strzelić bramki. Wszystkie mecz na remis lub przegrywam 0-1. Strzałów na bramkę oddaję około 20 (jeśli gram ze słabym przeciwnikiem), ale celnych max 2. Czy u was też występuję podobna sytuacja? To jakiś błąd łatki, czy może aż tak słabo gram ;).

 

PS. Moja obrona niezależnie jak jest cofnięta i z ilu składa się zawodników zachowuje się tak jakby jej nie było, przeciwnik mija ją jak tyczki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...