Skocz do zawartości

Patch 9.2.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi bo zawsze kupowałem masę grajków ze Wschodu i potem puszczałem ich za psie pieniądze do polskich klubów. Dopiero gdy zacząłem się bawić bazą wyszedł ten feler :/ Jeśli połączyć to z fatalną manierą rozsprzedawania najlepszych piłkarzy do Czech i Bułgarii, to okaże się, że za x lat w polskiej lidze nie zagra już ani dobry Polak ani stranieri. A jak widać po Lechu chociazby tendencja jest kompletnie odwrotna. Już zgłosiłem te błędy na forum SI ale oczywiście zedo odzewu :[

 

M8_PL: nie chce mi się wszystkiego jeszcze raz pisać po polsku, więc sobie poczytaj tu:

http://community.sigames.com/showthread.php?t=54604

Odnośnik do komentarza
To nic, wchodźcie tam do nich i naciskajcie, musi nam się udać - musimy tylko pokazać ilu nas jest! Tylko bez bluzgów proszę bo to odniesie odwrotny skutek.

 

Nie wiem czy tam bystrzaki z SI zaglądają. Jakiś czas temu jeden z nich naskrobał:

 

Hi guys.

 

We do understand your frustration that this issue is currently present in the game.

 

We have all the information needed in order to fix the issue and so am going to close the thread as there is no need for it to remain open in the Bugs Forum. A fix for the issue should be included in the next patch we release, however there is no announced date, at this moment in time, for when it will be available.

 

If you wish to discuss this further or talk about anything else to do with FM then the General Discussion Forum is the place to do so.

 

Proponuję żeby floodować ich znalezionymi błędami w jakimś nowym wątku np. na Football Manager 2009 Bugs Forum i/lub na ogólnym

Odnośnik do komentarza

Silnik meczowy nie został nawet tknięty, a więc bramkarze dalej asystują, grajkowie przy każdej nadażającej się sposobności ładują na bramę z 25-35 metrów, 80% tych strzałów nie zmierza nawet w światło bramki kończąc swój lot w trybunach, a piłka odbija się od słupków i poprzeczki po kilka razy w każdym ze spotkań. Szkoda, bo są to błędy, które odbierają sporo realizmu i skutecznie uprzykrzają rozgrywkę...

Odnośnik do komentarza
Wcześniej nie zwróciłem na to uwagi bo zawsze kupowałem masę grajków ze Wschodu i potem puszczałem ich za psie pieniądze do polskich klubów. Dopiero gdy zacząłem się bawić bazą wyszedł ten feler :/ Jeśli połączyć to z fatalną manierą rozsprzedawania najlepszych piłkarzy do Czech i Bułgarii, to okaże się, że za x lat w polskiej lidze nie zagra już ani dobry Polak ani stranieri. A jak widać po Lechu chociazby tendencja jest kompletnie odwrotna. Już zgłosiłem te błędy na forum SI ale oczywiście zedo odzewu :[

 

M8_PL: nie chce mi się wszystkiego jeszcze raz pisać po polsku, więc sobie poczytaj tu:

http://community.sigames.com/showthread.php?t=54604

 

 

Tak to prawda mam sezon 2028/2029 na wersji 9.2.0 ( na wakacjach) i juz mało kto gra dobry w lidze polskiej . ale za to kluby bardziej mysla np. w wersji 9.1.0 w 2047 gornik miał Szkółka dobra i baza dobra w wersji 9.2.0 w 2028 na szkołka dosk. + akademia i baza doskonała ) . Zreszta jak ktos chce save to moge wrzucić :)

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy to tylko u mnie występuje ten problem?

 

Zapisałem grę przed meczem aby pobawic się taktyką, aby poznac zmiany jakie wprowadzono w silniku meczowym, aby doszlifowac taktykę i bardzo często po rozegranym meczu jak chcę wczytac na nowo sejw gra wywala mi się.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...