Skocz do zawartości

Liga hiszpańska (Liga BBVA)


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, ale Krychowiak to defensywny pomocnik, a nie pilkarz pierwszej linii, ktory mialby konstruowac akcje.

Zreszta - Krychowiak mial byc drewniany i przez bardzo dlugi czas byl drewniany. Kibice kochali go za cechy wojownika, ale na pewno nie za umiejetnosc rozgrywania akcji. Zadaniem Krychowiaka w Sevilli bylo odebrac pilke i podac do Banegi.

Odnośnik do komentarza

Sevilla przed sezonem kupila nieznanego wczesniej Franco Vazqueza, ktory ma prawdziwe wejscie smoka na prawym skrzydle. W ostatniej kolejce zanotowal gola i asyste. Po drugiej flance biega raczej pewniak do gry (i kadrowicz La Roja) - Vitolo. Wiec wydaje sie, ze jesli Grosik by przyszedl, to bylby ktoryms z kolei rezerwowym, bo w kadrze sa jeszcze tacy skrzydlowi jak Konoplianka czy Ben Yedder.

Osobiscie nie wydaje mi sie, zeby Sevilla byla dobra opcja dla Grosickiego, ale mam nadzieje, ze sie pomyle :D

Odnośnik do komentarza

A to kim będą grać na środku ataku? Cały sezon Vietto? Ben Yedder to napastnik, cofnięty, ale jednak, Vazquezowi też bliżej do ataku. W tej chwili jest Vitolo, Sarabia (ale ponoć nie przewidziany na skrzydło) i Konoplianka. Poza Vitolo reszta jest nierówna więc kto wie, kto wie ;)

A Vazquez był znany w Serie A :P

W ostatnim meczu napad tworzyli Ben Yedder i Vietto, a na skrzydłach Sarabia z Vitolo, także miejsce mogłoby się znaleźć ;)

Odnośnik do komentarza

Jakos mi niespieszno zeby sie katowac SerieA ;)

Zobaczymy jak to sie ulozy. Monchi reke do transferow ma - moze faktycznie cos uwidzial w tym Grosiku :) A jesli Sampaoli bedzie sensownie rotowal to moze i Grosik by cos pogral.

Mimo wszystko caly czas wydaje mi sie, ze gracza nie o takim profilu potrzeba Sevilli.

Niech mnie ten transfer (jesli dojdzie do skutku) wyjasni :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Burdel w Valencii nie chce się zatrzymać ;) po intensywnym okienku transferowym, które nie wyglądało źle (dużo zarobionej kasy, parę ciekawych wzmocnień, sprzedaż Gomesa, Mustafiego czy Paco za duże pieniądze) Valencia fatalnie zaczęła sezon. Trzy porażki z rzędu, a łącznie siedem gdy policzymy ostatni sezon i Pako został zwolniony. Czy to dobra czy zła decyzja to ciężko powiedzieć bo różnego rodzaju dziwne decyzje są w Valencii podejmowane co chwila i nawet nie ma się czasu zastanowić nad nimi ;) Chciałoby się napisać, że jest jakaś nadzieja dla klubu, ale nie wiem gdzie miałaby ona być lub dzięki komu. Biorąc pod uwagę dziwne wybory Lima czekam na kolejnego noname'a za sterami Ches...może Zigic ;) ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...