Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

W opcjach dźwięku i obrazu zaznaczasz "pokazuj ID". Sprawdzasz swój profil i tam masz swoje ID.

 

 

sprawdziłem i co dalej?

Jak co dalej?

Tworzysz facepack, to znaczy obrabiasz swoje zdjęcie w dowolnym stylu, dorabiasz config, wrzucasz w folder z grafikami i cieszysz się z widoku swojej mordki. Jak masz problemy to możesz się zwrócić do mnie na PW, dać link do zdjęcia, numer ID, oraz styl facepacka, a wszystko wykonam.

Odnośnik do komentarza

Witam ;)

 

Mam taki problem ze strojami. Otóż wszystko zrobiłem jak należy umieściłem stroje w ... GRAPHICS >> PICTURES >> FACE/KITS/LOGOS, odznaczyłem w opcjach graficznych buforowanie skórki a w grze czyta mi tylko tak połowicznie :) np. w lidze Angileskiej jak i w niektórych drużynach z innych krajów stroje są, a w lidze Hiszpańskiej, Francuskiej i kilku innych nie odczytuje mi. :/

Natomiast loga, działają wszystkie, skiny również.

Co może być tego przyczyną?

Prosiłbym o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Są we wszystkich katalogach.

Daje screena przykładowego

http://i43.tinypic.com/znu83p.jpg

 

czytales wszystkie posty?

pisalem o tym TU

link do kit panel

 

PS. problemem moze byc takze roznica miedzy wygladem "defaultowej" koszulki, a dodanymi "kitsami"

np. w jednym masz "paski" a w drugim "boca" lub "ajax", wtedy zostaje tylko zabawa z edytorem

osobiscie zawsze przed rozpoczeciem gry, edytorem zmieniam wyglad koszulek w interesujacych mnie ligach i nie mam klopotu z wyswietlaniem, zajmuje to troche czasu ale cos za cos ;)

Odnośnik do komentarza
Są we wszystkich katalogach.

Daje screena przykładowego

http://i43.tinypic.com/znu83p.jpg

 

czytales wszystkie posty?

pisalem o tym TU

link do kit panel

 

PS. problemem moze byc takze roznica miedzy wygladem "defaultowej" koszulki, a dodanymi "kitsami"

np. w jednym masz "paski" a w drugim "boca" lub "ajax", wtedy zostaje tylko zabawa z edytorem

osobiscie zawsze przed rozpoczeciem gry, edytorem zmieniam wyglad koszulek w interesujacych mnie ligach i nie mam klopotu z wyswietlaniem, zajmuje to troche czasu ale cos za cos ;)

 

Stworzyłem folder panels i wgrałem plik "kit panel" i elegancja Francja.(Kurcze tyle kombinowania i zamieszania z powodu jednego pliku :) )

Serdeczne dzięki.

;)

Odnośnik do komentarza

Witam!!! Zainstalowałem FMRTE pod patcha 9.3.0, załadowałem grę i odpaliłem scouta. Chciałem załadować grę w FMRTE ale wyskakuje komunikat "You are using an unsupported version of FM 2009 the editor may or may not work well with this version, if you see weird attribtes in a club/player... dont press the save button. Gdy wciskam OK wyskakuje komunikat ERROR LOADING TEAMS DATA. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu, z góry dziękuję i pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza

4 posty wyżej masz odpowiedź. Ja z kolei mam problem innego typu. Oto on -> http://img14.imageshack.us/my.php?image=problemv.png

Żeby sie pozbyć tych tylnich skinów to musze zapewne jakiegos default wgrać ale z 1 kitem co jest nie mam pojęcia. Wyczytałem coś że musiałbym do roku dopisać kita ale o ile mi wiadomo Arsenal te koszulkie ma jeszcze przez 2 lata i nie należą one do jakies specjalnej edycji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...