Skocz do zawartości

FM 2009 Grafika i Dodatki


krauze

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o edytor FMRTE. Zdenerwowany na zarząd, który 3 sezon z rzędu odrzucił mi propozycję rozbudowy bazy treningowej i szkółki postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i w edytorze zabrać sobie 15 mln zl z konta i podkręcić na 20 bazę i szkółkę. Jednak pokusa posiadania edytora w zasięgu ręki jest dość duża i postanowiłem dać Polsce gwiazdę na miarę Cristiano Ronaldo i podpakowałem mocno Roberta Lewandowskiego ( i tak największą polską gwiazdą, grał w Man City ). Za jakiś czas sprawdziłem jak mu się wiedzie i okazało się, że podniesione atrybuty to już przeszłość. Poeksperymentowałem i okazało się, że po jakimś czasie ( kilka tygodni ) atrybuty edytowane powracają do pierwotnego kształtu. Tak powinno być ? Też tak macie ? Może jakieś rozwiązania ?

Odnośnik do komentarza
Jednak pokusa posiadania edytora w zasięgu ręki jest dość duża i postanowiłem dać Polsce gwiazdę na miarę Cristiano Ronaldo i podpakowałem mocno Roberta Lewandowskiego ( i tak największą polską gwiazdą, grał w Man City ). Za jakiś czas sprawdziłem jak mu się wiedzie i okazało się, że podniesione atrybuty to już przeszłość. Poeksperymentowałem i okazało się, że po jakimś czasie ( kilka tygodni ) atrybuty edytowane powracają do pierwotnego kształtu. Tak powinno być ? Też tak macie ? Może jakieś rozwiązania ?

 

Bo oprocz zmiany umiejetnosci musisz zmienic tez CA i PA.

Odnośnik do komentarza
Jednak pokusa posiadania edytora w zasięgu ręki jest dość duża i postanowiłem dać Polsce gwiazdę na miarę Cristiano Ronaldo i podpakowałem mocno Roberta Lewandowskiego ( i tak największą polską gwiazdą, grał w Man City ). Za jakiś czas sprawdziłem jak mu się wiedzie i okazało się, że podniesione atrybuty to już przeszłość. Poeksperymentowałem i okazało się, że po jakimś czasie ( kilka tygodni ) atrybuty edytowane powracają do pierwotnego kształtu. Tak powinno być ? Też tak macie ? Może jakieś rozwiązania ?

 

Bo oprocz zmiany umiejetnosci musisz zmienic tez CA i PA.

 

 

Teraz ustawilem mu wszystkie umiejętnosci na 20, PA i CA na 200. Generalnie stworzylem z niego ideał w FMowym znaczenie, ale po paru tygodniach jest zawodnikiem ktory przy PA i CA 200 ma prawie wszystkie umiejętności na poziomi 15.

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie o edytor FMRTE. Zdenerwowany na zarząd, który 3 sezon z rzędu odrzucił mi propozycję rozbudowy bazy treningowej i szkółki postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i w edytorze zabrać sobie 15 mln zl z konta i podkręcić na 20 bazę i szkółkę. Jednak pokusa posiadania edytora w zasięgu ręki jest dość duża i postanowiłem dać Polsce gwiazdę na miarę Cristiano Ronaldo i podpakowałem mocno Roberta Lewandowskiego ( i tak największą polską gwiazdą, grał w Man City ). Za jakiś czas sprawdziłem jak mu się wiedzie i okazało się, że podniesione atrybuty to już przeszłość. Poeksperymentowałem i okazało się, że po jakimś czasie ( kilka tygodni ) atrybuty edytowane powracają do pierwotnego kształtu. Tak powinno być ? Też tak macie ? Może jakieś rozwiązania ?

 

Problem polega na tym,iż nie da się zrobić z zawodnika w fm'ie supermana, nawet jak dasz mu CA i PA na 200 i wszystkie atrybuty na 20 to i tak spadną one na 16 lub 15, choć takie atrybuty jak naturalna sprawność, agresja, logika pozostaną na 20 gdyż są atrybutami stałymi. Atrybuty zawodników w fm'ie uzupełniają sie, im bardziej zmniejszysz jeden atrybut tym bardziej będziesz mógł podkręcić drugi- tak to mnie więcej sie przedstawia. Natomiast jeżeli chcesz zrobić z Lewandowskiego gwiazdę to będziesz musiał wzorować sie na atrybutach jakiegoś dobrego grajka w fm'ie - polecam ronaldinho - ma dobre statsy techniczne i psychiczne, CA bodajże 180 a PA 196 wiec jest spore pole manewru. Dajesz Lewandowskiemu takie same atrybuty jakie ma ronaldinho ustawiasz mu takie samo PA i CA. Jak już Ci wyjdzie taki sam grajek to podkręcasz mu atrybuty fizyczne bo r10 ma słabe, wykorzystujesz CA i ustawiasz je na poziome 197 , 198 CA na 200(nie ustawiaj PA i CA na 200 bo wskutek treningu i tak atrybuty polecą o -1 zawsze zostaw te 2,3 poziomy CA na dotrenowanie).W ten sposób oprócz atrybutów fizycznych będziesz mógł podkręcić także atrybuty techniczne :) (tym samym tworzysz gracza jeszcze lepszego od r10 ) , chyba że za bardzo przepakujesz fizyczność to wtedy nie poleci technika, to tyle. :D

 

a i mówię tu o edytorze dołączonym do gry , co wiążę sie z rozpoczęciem nowej rozgrywki :)

Odnośnik do komentarza
Teraz ustawilem mu wszystkie umiejętnosci na 20, PA i CA na 200. Generalnie stworzylem z niego ideał w FMowym znaczenie, ale po paru tygodniach jest zawodnikiem ktory przy PA i CA 200 ma prawie wszystkie umiejętności na poziomi 15.

 

 

Bo nie da sie zrobic zadownika idealnego, ktory bedzie wymiatal na kazdej pozycji i bedzie absolutnym geniuszem. Jesli to jest napastnik, to po co mu takie umiejetnosci jak odbior pilki, krycie czy np. wykonywanie roznych? Tak samo z obronca, nie dawaj mu wysokich strzalow z dystansu czy wykanczania akcji, bo po co? Zmniejsz te co niepotrzebne i bedzie wszystko ok.

Odnośnik do komentarza

Piszę w tym temacie, bo w poprzednim nikt nie odpowiada :D

 

Mam pewien nazwijmy to problemik, mianowicie grając w koszulkach THIRD na widoku meczu wyświetla mi koszulki AWAY...

Sprawdzałem i wszystko jest jak powinno (nazwa zdjęcia, wpis w config itd...). (i nie mówicie ze wklejenie kitsów nie zmienia tych w 3D bo zmienia [sprawdziłem, zamieniłem te z THIRD z HOME i chodziło]).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...