Skocz do zawartości

Górnik Zabrze


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwe, by obrońca Górnika Zabrze Adam Banaś zagrał w Gliwicach? - Nie ma takiego tematu - rozwiewa wątpliwości Jacek Krzyżanowski, prezes Piasta.

Na początku stycznia Piast i Górnik podpisały umowę w sprawie transferu Banasia. Jednocześnie szefowie obu klubów dogadali się, że w kwietniowym spotkaniu Piasta i Górnika Banaś nie zagra. 26-letni piłkarz spisuje się bardzo dobrze, sytuacja Górnika jest bardzo trudna i na Roosevelta odżyły nadzieje, by piłkarz jednak wystąpił w bardzo ważnym meczu przeciwko Piastowi.

 

Według prezesa Krzyżanowskiego nie ma tematu ligowego występu Banasia przeciwko swojej poprzedniej drużynie. - Zadbaliśmy przede wszystkim o interes zawodnika. Nie chcemy, by był narażony na pretensje ze strony kibiców Piasta. Taką decyzję podjęliśmy wspólnie z prezesem Górnika i nie ma żadnego powodu, by ją zmieniać. Adam będzie mógł zagrać w kolejnym meczu obu zespołów, jednak obecnie jest to wykluczone i wątpię, by ktokolwiek z władz Górnika myślał inaczej - mówi prezes Krzyżanowski.

 

Gazeta Wyborcza Katowice

To się bardziej chyba nadaje do kącika absurdalnego :lol:

Dziwię się zarządowi Górnika, że w ogóle zgodzili się na taki zapis :-k chyba nie spodziewali się, że Banaś będzie wiosną najlepszym graczem obrony Górnika...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Naszym kopaczom potrzebne jest stado psychologów i to na wczoraj. Moze oni potrafią grac, ale taka presja jaka jest na nich wywierana wiąże im genitalia. Nasz kapitan po meczu podziekowal Kasperczakowi i zadedykował tę wygraną własnie jemu. Ja wierze, po tym co powiedział, ze Kasperczak robi dobrą robote. Banas jest najlepszym zakupem tej zimy. Mam nadzieje, ze w kolejnych meczach juz nie bedzie na nich ciążyc w takim stopniu widmo spadku i pokaża prawdziwe oblicze druzyny.

 

Mimo słabej gry dziekuje im za zwyciestwo.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Górnik po wygranej 2:0 z Lechią wreszcie łapie realny kontakt z resztą ligi. Drużyna spisuje się wiosną nieźle i w 9. dotychczasowych meczach zdobyła aż 13 punktów (3-4-2) i z broniących się przed spadkiem plasuje się pod tym względem na 2. pozycji za Piastem, który wiosną uciułał jedno oczko więcej. Najlepsze jest to, że pomimo zajmowania ostatniego miejsca w lidze zabrzanom brakuje tylko jednego punktu żeby być na miejscu dającym utrzymanie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

za GW

Grupa stu szalikowców przerwała w piątek trening piłkarzy Górnika Zabrze. Zaskoczony trener Henryk Kasperczak odszedł na bok, a zawodnicy wysłuchali ostrej reprymendy. Potem upokorzeni musieli włożyć na siebie koszulki z hasłem "Nie wystarczy tylko biegać lub trochę się starać, z naszym herbem na sercu trzeba zapierdalać ".

Z boku zdarzenie obserwował prezes klubu Jędrzej Jędrych. - Kibice są rozżaleni słabą grą piłkarzy w ostatnim meczu. Nie doszłoby do tego zdarzenia, gdyby nie postawa piłkarzy. A kibice reagują tak jak potrafią - przekonuje szef klubu.

Na boisku cała sytuacja wyglądała tak: kibice otoczyli pokaźną grupą trenujących zawodników, wcześniej poprosili trenera Kasperczaka, żeby odszedł na bok. Rozpoczęła się ostra rozmowa, zakończona "prośbą" o założenie koszulek. - Nikt nie odważył się zaprotestować - relacjonuje Sport.pl jeden ze świadków zdarzenia.

 

Kibice pozwoli nie zakładać koszulki z napisem tylko Adamowi Banasiowi, którego uznali za jedynego przykładającego się do obowiązków piłakrza.

 

Na oficjalnej stronie Górnika Zabrze zdarzenie zostało zatytułowane: "Męskie rozmowy na treningu".

Czy zastraszanie zawodników to nie sprawa dla policji? Jędrych: - Nie. Kibice w żołnierskich słowach tłumaczyli zawodnikom, czego od nich oczekują.

 

Piłkarze byli zaszokowani. Żaden nie chciał rozmawiać pod nazwiskiem. Jak to wpłynie na ich grę w sobotnim meczu z Odrą Wodzisław? - Mam nadzieję, że pozytywnie - dodaje Jędrych.

 

Co się wydarzy, jeśli zespół przegra? - Nie dopuszczamy takiej myśli - mówi jeden z zawodników.

Czy tylko mi się wydaje, że to są jakieś jaja?

Odnośnik do komentarza

jacy kibice jacy kibice ? Dla mnie to banda niezrównoważonych istot, ktore ludzmi sie nazywa :> Nawet jesli Górnik spadnie to przeciez koniec swiata jest w 2012 a nie po sezonie ? Ja tam mocno bym sie zastanowil czy grac dla klubu majacego takich bandytów jako kibicow :/ a jak sie utrzymaja to co w nastepnym sezonie po remisach i przegranych w dyby beda zapinac ? Paranoja, bylem za tym zeby Górnik sie utrzymal ale po takich wiadomosciach to jestem za tym zeby lecial tam gdzie ich miejsce, a po grze ich miejsce jest w I lidze.....

Odnośnik do komentarza
jacy kibice jacy kibice ? Dla mnie to banda niezrównoważonych istot, ktore ludzmi sie nazywa :> Nawet jesli Górnik spadnie to przeciez koniec swiata jest w 2012 a nie po sezonie ? Ja tam mocno bym sie zastanowil czy grac dla klubu majacego takich bandytów jako kibicow :/ a jak sie utrzymaja to co w nastepnym sezonie po remisach i przegranych w dyby beda zapinac ? Paranoja, bylem za tym zeby Górnik sie utrzymal ale po takich wiadomosciach to jestem za tym zeby lecial tam gdzie ich miejsce, a po grze ich miejsce jest w I lidze.....

Cosik mi tu gadasz troche z drogi Panie kolego. Piłkarze, którzy zajmują ostatnie miejsce w tabeli zarabiają bardzo duże pieniądze. Ich gra przypomina kopaninę rodem z A-klasy. Odpuszczają bez walki mecz z Piastem i mecz z Łksem. Przychodzili do Górnika pełni obietnic. Szczot kosztował 1,6 mln PLN, a nie potrafi celnie dosrodkowac, Gorawski wiadomo, dla Strąka celne podanie to juz sukces, Przybylski cały czas jedzie na meczu z Arką. Wielki biały czarodziej poskładał sobie taki zezpół i z tego zostanie rozliczony po sezonie. Przyszedł wielce ratować Górnika przed spadkiem, ale nie zapomnial podpisać kontraktu na duże pieniądz bez względu na wyniki.

Te pizdeczki reprezentują jeden z najbardziej utytuowanych klubów w Polsce z jedną z najwyższych publik w kraju. Podpisując kontrakt mogli się dwa razy zastanowić. Teraz nie ma zmiłuj się. Spuszczą klub do I-szej ligi i spierd*** do innego klubu, bo przeciez oni nie zasługują na grę w pierwszej lidze.

Mydlenie oczu kibicom sie skonczyło. Niektórzy zawalają prace, szkołe, rodzine tylko dlatego, zeby być na meczu. Płacą za bilety i oczekują zaangazowania od kopaczy. Ja, zeby zarobić 2000 pln musze troche sie namęczyć, a oni mają dużo więcej za przysłowiowe "lecenie w h***"

Odnośnik do komentarza

grales kiedykoliwek w pilke nozna na hu%@# wie jakim poziomie? Jak tak to powinienes wiedziec ze sytuacje takie: chcesz, robisz wszystko zeby wyszlo a najnormalniej w swiecie nie idzie zdarzaja sie bardzo czesto. Na treningach dajesz wszystko, przychodzi mecz i mogila nic nie idzie. Tym bardziej akcje jakie "kibice" robia na pewno nie pomagaja w odzyskaniu pewnosci siebie.

 

 

Przyszedł wielce ratować Górnika przed spadkiem, ale nie zapomnial podpisać kontraktu na duże pieniądz bez względu na wyniki.

 

To wina pilkarza ze podpisal z nim prezes taki a nie inny kontrakt ? Trzeba bylo myslec przed podpisaniem a nie teraz ;)

 

Ja, zeby zarobić 2000 pln musze troche sie namęczyć, a oni mają dużo więcej za przysłowiowe "lecenie w h***"

 

trzeba bylo zostac grajkiem ;) ja tam za mecz mam 30-70 zl, naslucham sie hu$@# od wiesniakow itp ale jestem happy ;)

bo tak nawet w a klasie "kontrakt" mamy w zaleznosci od wyniku ;) to odnosnie pierwszego cytatu z Twojego postu :P

Odnośnik do komentarza
grales kiedykoliwek w pilke nozna na hu%@# wie jakim poziomie? Jak tak to powinienes wiedziec ze sytuacje takie: chcesz, robisz wszystko zeby wyszlo a najnormalniej w swiecie nie idzie zdarzaja sie bardzo czesto. Na treningach dajesz wszystko, przychodzi mecz i mogila nic nie idzie. Tym bardziej akcje jakie "kibice" robia na pewno nie pomagaja w odzyskaniu pewnosci siebie.

 

 

Przyszedł wielce ratować Górnika przed spadkiem, ale nie zapomnial podpisać kontraktu na duże pieniądz bez względu na wyniki.

 

To wina pilkarza ze podpisal z nim prezes taki a nie inny kontrakt ? Trzeba bylo myslec przed podpisaniem a nie teraz ;)

 

Ja, zeby zarobić 2000 pln musze troche sie namęczyć, a oni mają dużo więcej za przysłowiowe "lecenie w h***"

 

trzeba bylo zostac grajkiem ;) ja tam za mecz mam 30-70 zl, naslucham sie hu$@# od wiesniakow itp ale jestem happy ;)

bo tak nawet w a klasie "kontrakt" mamy w zaleznosci od wyniku ;) to odnosnie pierwszego cytatu z Twojego postu :P

 

No moze grałem na h***** poziomie, ale zawsze na meczu dawałem z siebie wszystko. Wiadomo nie w kazdym meczu wszystko wychodzilo, zdarzaly sie takie, w których nie wychodziło nic, ale zawsze nadrabiało się ambicją i chęcią do gry. Tutaj tego nie ma. Celne dośrodkowanie, podanie w uliczkę, zagranie z klepki to jest szczyt marzeń. Przecież te zgrupowania przedmeczowe po coś są. Mam wrażenie, ze one służą do czegoś innego. Rozumiem, jeden mecz może nie wyjść, ale nie co drugi.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobra postawa kibiców. Już wcześniej pojawił się regulamin w którym piłkarze mieli zakaz pojawiania się w barach po 22:00. I nie rozumiem co jest bandyckiego w wręczeniu zawodnikom koszulek? Skoro zawodnicy sami nie potrafią się zmobilizować to trzeba ich zmusić do mobilizacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...