Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam nowa nokie e 50 i teraz pojawia sie problem.Studiuje przy granicy z Polska, a wiec normalnie lapalem zawsze polska siec...Przy noki e 50 nie mogę calkowicie zlapac polskiej sieci...pojawia sie tylko czasem i na krotko.Moja wspollokator,majacy tez nokie e 50 ma na niej normalny zasieg bedac w tym samym miejscu w pokoju...Czy powodem ww sytuacji moze byc to,ze ja posiadam starą karte sim ,a wspolokator ma nową karte a w dodatku w przeciwienstwie do mnie na abonament?a moze kom jest zepsuta?Choc watpie,bo mam ja pare dni...

Wejdź w Menu->Narzędzia->Ustawienia->Sieć i zobacz Tryb Sieci czy jest ustawiony na GSM, jeśli jest ustawiony na podwójny to, to może być przyczyną takich problemów.

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Samsung C300 do wziecia za 1zl w abonamencie Plusa. Warto ? :-k

 

Moge wziac jeszcze:

-LG KP202

-Nokie 1600

 

W sumie doszedlem do wniosku, ze jakosc zdjec w aparacie telefonicznym i tak jest zenujaco niska wiec chyba podaruje sobie telefony z "pstrykadelkiem" :-k

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Poszukalem informacji nt tych modeli (samsung i nokia) i raczej zbyt duzych pozytywow nie ma :\ LG w ogole odpada jako telefon "z_klapka".

 

Wyjdzie na to, ze bede musial doplacic te 100-200zl do lepszego fona.

Tyle, ze na dobra sprawe, potrzebowalbym telefonu z:

-dobra bateria

-ladnym, nowoczesnym wygladem (biore 2 egzemplarze, jeden dla mnie, drugi dla dziewczyny)

-irda

-polifonia

-"twardosc", co bym aparat dluzej nie przebywal w serwisie niz byl faktycznie uzytkowany

 

Moze jakis SE ? :-k Chociaz te Samsungi "rozsuwane" tez bardzo ladnie wygladaja :-k

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Plus wypada najkorzystniej jezeli chodzi o usluge "darmowy numer". Miesiecznie wyniesie mnie to 25zl przez 6 miesiecy a pozniej 35zl. Biorac pod uwage to, ze w Orange za ta sama usluge zaplace okolo 55zl, w Erze w ogole tak owa usluga nie jest dostepna...samo przez sie sie rozumie :)

Odnośnik do komentarza

Oj słaba ta oferta Plusa, zdecydowanie wziąłbym SE K510i za 149 zł w Taryfie Kubali 25. Ten sam telefon jest za 1 zł w Taryfie Kubali 40. Nie wiem czy patrzyłem na dobry abonament. Samsung C300 słabiutki jest. Jeżeli koniecznie coś tańszego to w abonamencie 25 jest za 49 zł Nokia 6020. Telefon prosty, posiada wszystko to co wymieniłeś.

 

 

Słaba oferta oczywiście ze względu na ubogi wybór telefonów.

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

No dokladnie. Tez mysle nad tym SE ale znowu 300zl na telefony (bo biore x2 :) )... :-k

Z Nokii 6020 korzystalem i bylem zadowolony. Bateria dlugo trzymala, zdjecia wychodzily nawet znosne, jedynie slaba polifonia troche mnie nerwowala ale poza tym telefon byl bezawaryjny :-k

No i w sumie cala impreza kosztowala by mnie:

 

2x25zl abonament

2x49zl aparaty

 

=150zl :-k

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

No przeca bylem wczoraj :) Tijem a Ty przypadkiem nie jestes juz kilka lat w Erze ? No chyba, ze tacy niedoinformowani ludzie pracuja w naszych punktach informacyjnych :roll:

Na ten przyklad w ofercie Plusa, na stronie www, w taryfie Kubali 25zl jest do wziecia SE k310i za 1zl :|

Odnośnik do komentarza

Wiesz co - rozmawiałem z babką może z miesiąc temu, bo teoretycznie tego abonamentu nie ma i jeśli chciałbym wziąć telefon, to musiałbym zmienić abonament, co mi średnio pasuje. Więc laska mi powiedziała, że to można załatwić w ten sposób, że zmieniam abonament na coś tam 40 i potem, jak to jest zaksięgowane i telefon kupiony, to zgłaszam w Erze, że chcę mieć dalej tylko rozmowy za darmo z jednym numerem i płacę znowu 30 zeta :-)

Odnośnik do komentarza
dokładnie. Ja też mam ere i mam polączenia z jednym numerem za darmo. tylko nie wiem czasem ze jak podpisujesz umowe to musisz wybrac do tego jeszcze jedna taryfe wart a tez 30 zl, tak było w moim przypadku, tyle że ja place 60 zł za abonament.

 

Jak podpisywałem umowę, to nie było takich opcji. Ale nie wiem, jak to wygląda teraz. Zresztą, ja to i tak przyprawiłem o mini-zawał serca panią, bo przyszedłem od razu podpisać umowę na czas nieokreślony, bez promocji :keke: i nie wiedziała o co kaman :-)

Odnośnik do komentarza
Gość MikeMitnick

Taaaa sraly muchy bedzie wiosna. Bylem w Plusie, usiedlismy, umowa na stole, wybor telefonu i...nie maja (i nie beda mieli) Nokii 6020 na magazynie :doh!:

Dostalem nowa rozpiske wg ktorej moglbym sobie wziac:

 

-Nokia 6080 (129zl)

-Plusfon 401i (199zl)

-Samsung C260 (19zl)

-Samsung C520 (199zl)

-Samsung M300 (199zl)

-Samsung M600 (199zl)

-Samsung X530 (149zl)

-SE k510i (149zl)

-SE w200i (199zl)

 

Nie znam sie zupelnie na fonach a moj ostatni wybor (NEC 616v) okazal sie zupelnie nietrafiony (telefon gubi zasieg, problemy z esami, slaba bateria, bardzo kiepski aparat, mala karta pamieci) dlatego licze na jakis "typ" :>

Odnośnik do komentarza

Ja mogę zdecydowanie polecić SE W200i, kilku kumpli ma, spisują się rewelacyjnie, sam tez posiadam SE, tyle że K550i, i z czystym sumieniem mogę polecić tą markę, choć wiadomo, jestem SE-filem, więc być może moja opinia jest nieco subiektywna ;)

 

Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad wyborem między K510i a W200i. Pierwszy robi dobrej jakości zdjęcia (1,3 mpx aparat), ale nie może się równać z W200i pod względem jakości muzyki. Tyle że K510i ma jedną poważną wadę - nie ma pamięci zewnętrznej, a 28 MB to zbyt dużo nie jest. Wybór należy do Ciebie, ale ja bym brał W200i ;)

Odnośnik do komentarza

Waham sie miedzy SE k750i i Motorolą K1. Chcę mieć dobry aparat, dźwięk jest nieco mniej ważny, przede wszystkim dobry wyświetlacz i dobra bateria. Motorola ustępuje SE w paru miejscach, ale słyszałem, ze SE są bardzo awaryjne (zwłaszcza dżojstiki), a poza tym są nieco pospolite...;)

Odnośnik do komentarza

A aparat? Nie jest nigdzie napisane wprost, ale z opisów wynika że SE ma lepszy (poza tym ma lampę błyskową). Poza tym Motorola nie ma paru istotnych drobiazgów jak podczerwień, radio czy nawet taka bzdura jak narastający dzwonek (niby nic istotnego ale nie lubię być gwałtownie wybudzany rano ;)). Poza tym ta bateria lepsza to dość silny argument - nie chce mi się ładować telefonu co 2 dni, bo w końcu zacznę go zostawiać w domu rozładowanego. A oprócz tego k750i ma większą pamięć. Więc bardziej się skłaniam jednak do SE, jednak czekam na dalsze rady

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...