Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie chłopak nie ma ambicji. W Bełchatowie ma spokój, brak presji mediów i kibiców, kasę, koks i dziwki. W epoce łatwych przyjemności resztę ma w dupie. Na jego miejscu większość ludzi zrobiłaby to samo (nie bierzcie tego do siebie, bo fan futbolu wiadomo że wolałby grać przed 20000 zagorzałych kibiców niż na wsi).

Odnośnik do komentarza

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35617,8980815,Kamil_Pozniak_moze_zagrac_w_Lechii.html

Co na to szkoleniowiec biało-zielonych Tomasz Kafarski: - nonsens, żaden piłkarz nie ma u mnie gwarancji grania w pierwszej jedenastce. A Poźniakiem się interesujemy, ale na razie nie ma w tej sprawie żadnych konkretów - podkreśla szkoleniowiec Lechii.

 

:) Ktoś na pewno zmyśla.

Odnośnik do komentarza

Widocznie chłopak nie ma ambicji. W Bełchatowie ma spokój, brak presji mediów i kibiców, kasę, koks i dziwki. W epoce łatwych przyjemności resztę ma w dupie. Na jego miejscu większość ludzi zrobiłaby to samo (nie bierzcie tego do siebie, bo fan futbolu wiadomo że wolałby grać przed 20000 zagorzałych kibiców niż na wsi).

sorry, ale jeśli miałby być rezerwowym w Jadzie to także miałby brak presji mediów i kibiców, kasę, koks i dziwki, to nawet w lepszym wydaniu niż w Bełchatowie, nie?

Odnośnik do komentarza

http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35617,8980815,Kamil_Pozniak_moze_zagrac_w_Lechii.html

Co na to szkoleniowiec biało-zielonych Tomasz Kafarski: - nonsens, żaden piłkarz nie ma u mnie gwarancji grania w pierwszej jedenastce. A Poźniakiem się interesujemy, ale na razie nie ma w tej sprawie żadnych konkretów - podkreśla szkoleniowiec Lechii.

 

:) Ktoś na pewno zmyśla.

 

Tylko widzisz ja jestem zdania, że prezesi i trenerzy często jedno mówią na osobności, a drugie w mediach. Nie raz czytałem, że ktoś coś powiedział lub nie i nie wierzyłem tej wypowiedzi. Nie wiem czy Kulesza zmyśla, ale przypuszczam, że nie, bo nie ma takiej potrzeby, nie wiem czy Kafarski obiecał czy nie, ale zupełnie mnie nie dziwi, że zaprzecza, bo każdy by zaprzeczył. Co Poźniak powiedział lub nie? Cholera wie, po takim numerze można się spodziewać wszystkiego.

 

Żałuję, że transfer nie doszedł do skutku, ale nie jest to tragedia. W linii pomocy wybór ofensywnych zawodników Probierz ma ogromny (Essomba, Seratlić, Burkhardt, Grzelak, Kupisz, Makuszewski oraz młodzi Steć i Bartek Pawłowski). W związku z tym, że Maycon został w Gliwicach, a Trytko jest na wylocie przydałby się jeszcze jakiś napastnik. Jakimś wszechstronnym obrońcą też bym nie pogardził.

Odnośnik do komentarza

Dobra, trzeba przyznać, że to Jagiellonia została zdecydowanie najlepszym łowcą w okienku zimowym. Bardzo dużo ciekawych wzmocnień, wszystkie pozycje mocno obsadzone, jednak nie powinni pokładać większych nadziei w Grzelaku, bo jest on już wypalony. Nie wiem kogo miałbym im polecić, ale za granicą można by poszukać jakiegoś skrzydłowego/napastnika z prawdziwego zdarzenia. Naprawdę szacunek za to, lecz nadal sądzę, że mistrz nie powinien zostać w Białymstoku, bo ten klub za nic nie wjedzie do LM, choć i tak pewnie żaden polski zespół tego nie zrobi w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza

mistrz nie powinien zostać w Białymstoku, bo ten klub za nic nie wjedzie do LM, choć i tak pewnie żaden polski zespół tego nie zrobi w przyszłym sezonie.

 

Jagiellonia nie powinna zostać mistrzem, bo nie wejdzie do LM, ale skoro żaden polski klub tego nie zrobi, to żaden polski nie powinien zostać mistrzem. Mamy dopiero styczeń, ale ja już mam kandydata na post roku :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Dobra, trzeba przyznać, że to Jagiellonia została zdecydowanie najlepszym łowcą w okienku zimowym

 

... które kończy się 28 lutego, więc za ponad miesiąc. Póki co wzmocnienia Jagi wyglądają, przynajmniej na papierze, nieźle (chociaż nie wiem czy da się zastąpić takiego piłkarza jak Grosicki) ale na nazywanie jej najlepszym łowcą w tym okienku jest zdecydowanie za wcześnie.

Odnośnik do komentarza

patrząc pod tym kontem, to skoro parę lat temu BOT GKS Bełchatów i KGHM Zagłębie grały w pucharach i się ośmieszyły, jestem zdania, że zawsze kluby bez doświadczenia w pucharach będą odpadały, taka prawda

 

Zagłębie odpadło ze Steauą, Bełchatów z Dnipro. I to nie po jakichś pogromach więc nie wygaduj bzdur, że się ośmieszyły. Jagiellonia grała w tym sezonie w pucharach. Uważasz, że się ośmieszyła?

Odnośnik do komentarza

A kluby z "doświadczeniem" to nie odpadają? Najlepsze drużyny w Polsce niestety na arenie europejskiej nic nie znaczą. Wisła zdobywała seryjnie mistrza i tylko raz naprawdę poważnie zaistniała w pucharach. A zdarzało jej się odpaść z teoretycznie jeszcze większymi ogórkami z doświadczeniem z rund przedwstępnych. Ostatnio na szczęście wyjątkiem jest Lech. Ale tam nie wykonuje się nerwowych ruchów i zawsze można liczyć na gotówkę ze sprzedaży biletów.

 

Jeśli Jaga zachowa formę z rundy jesiennej i zdobędzie mistrza, moim zdaniem stać ją będzie na solidny występ w pucharach.

Odnośnik do komentarza

Umówmy się, że na logikę najlepszą opcją byłoby, gdyby mistrza zdobył Lech - ze względu na wyrobienie zdecydowanie najlepszego rozstawienia z naszych drużyn i teoretycznie najłatwiejszą drogę do tej wymarzonej LM. Jednak wiemy, jak sytuacja Lecha wygląda - będzie im cholernie ciężko. A skoro tak, to ja zdecydowanie wolę Jagiellonię, niż Wisłę, a zwłaszcza Legię, które w ostatnich sezonach (bo nie mówimy o czasach wczesnego Kasperczaka) nie pokazały w pucharach NIC dobrego...

Odnośnik do komentarza

owszem, odpadło ze Steauą, ale i z Dynamem Mińsk o ile mnie pamięć nie myli, więc jest to kompromitacja i blamaż. A GKS ile się męczyło z Ameri Tbilisi haha. Zerknijcie gdzie trzeba. Jagiellonia się nie ośmieszyła w pucharach, choć grecy byli bez wątpienia do wyeliminowania

Odnośnik do komentarza

Jasne, że pieprzenie. Mistrzem zostaje ten, który po ostatniej kolejce zdobył najwięcej punktów i jest na 1. miejscu w tabeli. Natomiast kwestia, że niektórych bardzo boli, że w tym roku może to nie być Lech/Wisła/Legia, jest powtarzalna i nie warta dyskusji.

 

Warto spojrzeć na ewentualne występy Jagi w pucharach pod kątem rankingu. Tutaj niestety jest fatalnie i Lech może liczyć na dużo lepsze rozstawienie, ale tylko Lech. Bo Wisła i Legia w rankingu nie wygląda wiele lepiej od Jagi. Z drugiej strony zawsze kiedyś musi być ten sezon, w którym zdobywa się te pierwsze punkty.

 

Ja podtrzymuję to co napisałem w Livescorze podczas meczu Aris - Jaga. Trzymam kciuki za Jagiellonię w walce o mistrzostwo, bo co ciekawa drużyna z charakterem prowadzona przez Hanysa z krwi i kości :>

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...