Skocz do zawartości

Jagiellonia Białystok


Rekomendowane odpowiedzi

Poźniak oficjalnie piłkarzem Jagiellonii. Bełchatów ma otrzymać za swojego zawodnika 800 tysięcy. No to chyba już koniec transferów.

 

IMO świetne posunięcie Jagi. Jeśli będzie grał na swoim poziomie, ominą go kontuzje to brak Grosika wcale nie musi być tak odczuwalny. Zapewne Poźniak wyląduje na lewym skrzydle, Kupisz na prawym.

Gdzie Radler poprzednio grał? Pamiętam go z występów - bardzo dobrych w Górniku swego czasu. Kiedyś zahaczył chyba o Anderlecht. Niezły chłopina zjazd po równi pochyłej zaliczył.

Odnośnik do komentarza

Anderlech to chyba jeszcze jako junior, na początku nieźle się zapowiadał. Ostatnio Odra, wcześniej Znicz. Dla mnie to zawsze był przeciętny zawodnik. Miał okresy lepsze i gorsze, obecnie to jest I ligowy poziom, na pewno nie ma umiejętności, żeby powalczyć o skład w Jadze. Zdziwiło mnie, że znalazł się na testach, ale to pewnie przez dobrą znajomość z Probierzem.

Odnośnik do komentarza

Zapewne Poźniak wyląduje na lewym skrzydle, Kupisz na prawym.

 

Kupisz na prawej stronie wydaje się być pewniakiem, ale nie można zapominać o Makuszewskim. Co do lewego skrzydła to walka o miejsce w składzie powinna być ciekawa, bo oprócz Poźniaka jest jeszcze Seratlić i Essomba. Z drugiej strony pewnie będzie lekka presja na trenerze żeby jednak zawodnika za taką kasę wystawiać w wyjściowym składzie.

Odnośnik do komentarza

Ciężko cokolwiek znaleźć na temat tego Poźniaka. Talent, reprezentant, blablabla, ale jakoś ani goli ani asyst.... Taki trochę ten talent przez media wykreowany, ale nie wiem, nie znam człowieka. Z tego co widziałem na kilku skrótach to chłopak dużo widzi na boisku.... czyli bardziej to on za Burkhardta, którego permanentnie coś tam boli.

 

Zakładając, że będziemy grać jednym napastnikiem to pole do popisu w pomocy Probierz ma ogromne. Maku, Kupisz, Essomba(ten to mam wrażenie poradziłby sobie wszędzie), Lato, Burkhardt, Poźniak, Seratlić i defensywni Hermes, Kaszczelan, Grzyb.

 

Radlera trochę szkoda, bo w moim przekonaniu to trochę niedoceniany grajek, a na zapchajdziurę nadawałby się idealnie, ale Probierz wie lepiej (przynajmniej nie można mu zarzucić, że bierze swoich :_winkle:).

Odnośnik do komentarza

Poźniak się podobno rozmyślił :lol:

 

- Nie wiem, czy z Poźniakiem będzie osiągnięte porozumienie - zakomunikował niespodziewanie po południu trener białostoczan Michał Probierz.

- Wszystko między klubami zostało ustalone, wszelkie dokumenty zostały podpisane. Agent Poźniaka ustalił czteroletni kontrakt. Piłkarz miał wieczorem wrócić z obozu GKS-u w Grodzisku Wielkopolskim i pojechać od razu do Gutowa Małego i złożyć podpis na kontrakcie z nami, ale podobno się rozmyślił. Zobaczymy jeszcze, jak to się rozwinie, bo agent piłkarza ma jeszcze z nim rozmawiać, gdy ten wróci z obozu - wyjaśniała w środę późnym popołudniem Agnieszka Syczewska, dyrektor zarządzający Jagiellonii.

GW

Odnośnik do komentarza
Kamil Poźniak, wbrew wcześniej podanym informacjom, nie zostanie zawodnikiem Jagiellonii. Pomimo zgody GKS Bełchatów i parafowania przez górniczy klub umowy, podpisu na kontrakcie nie zdecydował się złożyć sam Poźniak. Jak dowiedział się serwis, przyczyną takiej decyzji, była obawa przed rywalizacją w drużynie o miejsce w podstawowej jedenastce i wątpliwości co do szans właściwego rozwoju w naszej drużynie.

 

Jaśnie książę bał się walki o podstawowy skład. Nie ma to jak mentalność polskiego piłkarza :/

Odnośnik do komentarza
Kamil Poźniak, wbrew wcześniej podanym informacjom, nie zostanie zawodnikiem Jagiellonii. Pomimo zgody GKS Bełchatów i parafowania przez górniczy klub umowy, podpisu na kontrakcie nie zdecydował się złożyć sam Poźniak. Jak dowiedział się serwis, przyczyną takiej decyzji, była obawa przed rywalizacją w drużynie o miejsce w podstawowej jedenastce i wątpliwości co do szans właściwego rozwoju w naszej drużynie.

Jaśnie książę bał się walki o podstawowy skład. Nie ma to jak mentalność polskiego piłkarza :/

To jakaś bełchatowska przypadłość - w podobnych okolicznościach Śląsk został zbyty przez Cetnarskiego. Mentalność polskiego piłkarza - pewna posadka, niezłe pieniądze, niewielka presja ze strony kibiców, mediów, władz klubu.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to przypadłość stron klubowych, wątpię żeby Poźniak im takich informacji udzielił :roll: Menadżer twierdzi że nic nie podpisał, klub twierdzi że podpisał kontrakt zamiast zawodnika, nie wiem kto ma rację więc tak ostrych sądów odnośnie Poźniaka bym nie formułował.

 

PS. W wielu tematach pojawiały się wpisy że zawodnik ,,głupio robi idąc na ławę'' albo ,,było zostać i grać zamiast iść za kasą na ławę'' - czemu gdy tak robi i nie chce iść do klubu gdzie nie ma dla niego miejsca to jest atakowany? IMO Poźniak nie nadaje się ani na lewe skrzydło, ani na typowo defensywnego pomocnika, zostaje mu w Jagiellonii tylko pozycja OPŚ gdzie gra Burkhardt (a może zagrać też Grzelak, Kupisz albo Trytko). W Bełchatowie jest dla niego pozycja, może nie dostanie tam dużych pieniędzy ale jakieś postępy robi.

Odnośnik do komentarza

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2011/01/20/prezes-jagiellonii-pozniak-nie-ma-charakteru/

- Chłopak opowiadał, że gra w Jagiellonii jest jego marzeniem. Wszystko było ustalone. Dawał słowo, że stawi się na treningu. A potem... Zadzwonił i powiedział, że jednak się rozmyślił, że tu nie ma pewnego miejsca w składzie, a takie miejsce daje mu trener Kafarski w Lechii Gdańsk. Jego wybór. U nas nikt mu nie zagwarantuje pierwszego składu. Ani Michał Probierz, ani ja. Okazało się, że zawodnik po prostu nie ma charakteru. Nie ma co żałować, że do nas nie przyjdzie - przyznał na łamach serwisu współczesna.pl Cezary Kulesza, prezes Jagiellonii Białystok.

 

Gratuluję pięknie zmyślającego prezesa, akurat Kafarski nikomu nigdy nie dał pewnego miejsca w składzie.

Odnośnik do komentarza

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2011/01/20/prezes-jagiellonii-pozniak-nie-ma-charakteru/

- Chłopak opowiadał, że gra w Jagiellonii jest jego marzeniem. Wszystko było ustalone. Dawał słowo, że stawi się na treningu. A potem... Zadzwonił i powiedział, że jednak się rozmyślił, że tu nie ma pewnego miejsca w składzie, a takie miejsce daje mu trener Kafarski w Lechii Gdańsk. Jego wybór. U nas nikt mu nie zagwarantuje pierwszego składu. Ani Michał Probierz, ani ja. Okazało się, że zawodnik po prostu nie ma charakteru. Nie ma co żałować, że do nas nie przyjdzie - przyznał na łamach serwisu współczesna.pl Cezary Kulesza, prezes Jagiellonii Białystok.

 

Gratuluję pięknie zmyślającego prezesa, akurat Kafarski nikomu nigdy nie dał pewnego miejsca w składzie.

 

Ja gratuluję czytania ze zrozumieniem oraz tak znakomitej znajomości trenera Kafarskiego, że wiesz co mógł, a czego nie mógł powiedzieć Poźniakowi przez co od razu leci tekst o zmyślającym prezesie Jagi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...