Skocz do zawartości

Polonia Warszawa w FM 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Póki co grzebię w oparciu o bazę z FM08 i obóz przygotowawczy w Ciechanowie.

Sytuacja jak wygląda każdy wie. mam tylko nadzieję, że sporo rzeczy szybko się wyjaśni, przepływ informacji będzie sprawniejszy, a SI uwzględni zmiany (z czym bywało baardzo różnie).

 

czekam na sugestie i konstruktywną krytykę. w momencie zakończenia kolejnych etapów tworzenia bazy (terminy SI) będę przedstawiał changelist na wzór tego, który powstał do poprzedniej edycji

 

ps. jest może ktoś z Grodziska? (researchera brak, a Polonia teraz tam się będzie przygotowywać)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

W Polonii w QS jest Radosław Gilewicz, a nie dawno gdzieś czytałem z nim wywiad, w którym mówił, że w Polonii potraktowano go jak śmiecia, zakończył karierę i zajmuje się firmą produkującą sprzęt sportowy. W nie długim czasie odbędzie się jego mecz pożegnalny. Zawodnik do usunięcia z bazy, bądź na non-player.

Odnośnik do komentarza

wiem, że to będzie zdziwienie, ale odsyłałem go jako 'non contracted staff' (zapewne kwestia tego że usunąłem klub, a nie cały kontrakt). w momencie oddawania bazy nie było pewne czy nie obejmie jakiejś funkcji w Polonii, więc został w bazie. teraz powinno być w porządku.

czekam na kolejne konstruktywne uwagi :)

Odnośnik do komentarza

Polonia nieco przycięta, składy przewietrzone, z reprezentacjami niestety nie znalazłem konkretnych i wiarygodnych danych więc póki co Sasa i Telich z 0 w tych miejscach. niedługo przygotuję changelistę (oczywiście ogólną, bo atrybuty i CA/PA praktycznie w każdym przypadku się zmieniły)

dzięki wszystkim za uwagi i czekam na więcej ;)

Odnośnik do komentarza

tak, tylko kwestia tego ile z tych spotkań rozegrał już w tym sezonie. tam gdzie znalazłem była jedynie informacja, że zagrał w iluś spotkaniach, bez podania w których. zapewne jakbym odjął te mecze na które został teraz powołany i zagrał, to pewnie liczba by się zgadzała. przed kolejnym updatem postaram się go dopytać.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

podobnie jak Profesor chciałby -8.5 dla Lewandowskiego, tak chciałbym -7.5 dla Mąki. Mąka jest młodszy od Jarki o rok, ciągle robi postępy, ale jeszcze brakuje mu trochę wyrównania formy, spojniejszej głowy i odpowiedniego miejsca na boisku (przy taktyce jaką preferuje Zieliński lekko nie ma - na jedynego napastnika się nie nadaje raczej, a jeśli gra na skrzydle to bardziej jako ofensywny niż pomocnik, co niekoniecznie się trenerowi podoba)

mam nadzieję, że w miarę szybko rozstrzygnie się sytuacja zespołu rezerw, przydałby się jeden termin bez wywalania 10-15 graczy i opracowywania podobnej liczby (zwykle od zera). postaram się też usunąć kilka wysokich atrybutów, które przez nieuwagę i natłok roboty pozostały. jak sparingi ME będą w Warszawie i w godzinach przystępniejszych niż 11 w niedzielę, to uzupełnię atrybuty (podobnie sytuacja z drużynami juniorskimi)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

przed kolejnym updatem:

- Slot, Kaczmarek i Grembocki w kadrze (2 pierwszych to efekt niezrozumienia z Krzyśkiem, o Grembockim nie wiem czemu zapomniałem)

- atrybuty techniczne powyżej 12 zostaną zweryfikowane

- postaram się dodać osiągnięcia zawodników, niestety edytor robi wszystko żeby stało się to istną mordęgą

- transfery muszą być potwierdzone na 100%, żeby je umieścić w grze, więc możecie spodziewać się nieaktualnej kadry (termin dla researcherów to 26 stycznia, a okienko trwa dłużej)

 

czekam na wszelkie sugestie. widzę ile jest drobnych pierdółek, które często umykają uwadze i wypunktowanie błędów w researchu mile widziane.

 

ps. wie ktoś jak się nazywa krajowy puchar w Macedonii? (edytor przy osiągnięciach w zasadzie każdy klik podsumowuje errorem i nie mogę tego znaleźć, jest w ogóle?)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...