Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

Da sie jakos sprawdzic czy juz poszlo te 500 egzemplarzy?

 

i jak sprawdzic juz po rejestracji czy sie załapało do tej 500?

 

W ramach ciekawostki, nastepnego dnia support odpowiedzial mi, ze nie zalapalem sie, a dzis przyslali maila ze jutro wysla mi FM'a :D Ot, mila niespodzianka :D A bonus tak czy siak dostalem :P

Odnośnik do komentarza
Przykro nam, ale w wyniku błędu technicznego start bingo na naszej stronie uległ znacznemu opóźnieniu. Tym samym żadne vouchery nie działają. Prosze spróbować ponownie wykorzystać swój kod, gdy Bingo zostanie uruchomione. Niestety nie mamy konkretnych informacji kiedy to się stanie. Mamy jednak nadzieje, że najpóźniej do poniedziałku problem zostanie naprawiony. Przepraszamy za wszelkie trudności związane ze sprawą, jednocześnie dziękując za Państwa cierpliwość i zrozumienie.

 

Taką informację dostałem na livechacie, także nie jest stracona promocja tylko trzeba czekać.

Odnośnik do komentarza

Greis top 10 po 1.55 w baw 4/10

W sprincie z 2 pudlami na 14 miejscu. ok 12s straty do 10tki, ale przed nim kilka bolków wiec wg mnie ma duze szanse na 10. To stara wyga i podobnie jak Fisher zawsze lubil te biegi. Wyglal 1 zawody wiec o forme biegowa sie nie boje, na strzelnicy z 17/20 bedzie w 10.

 

edyta mowi ze byl na 4 miejscu z 1 pudlem. z 17/20 bylby dokladnie na 10 miejscu.

Odnośnik do komentarza

Ekaterina Iourieva - Kati Wilhelm 1.75 nb 7/10

szybszy czas strzelania w poscigu.

Iorieva to najszybciej strzelajaca ruska. Poprzedni poscig ruska 2 czas, niemka 29, przewaga 25 sekund! Dzis 2 strzelania i 16s dla ruskiej. Ind bieg (4 strzelania) - 28s dla ruskiej! Wg mnie kurs powinien byc 1.15.

Dla przykladu jest para Ole Pistolet Bjordalen - Hafsas. Srednia przewaga 6-11s dla Norwega a kurs jest 1.35. Tu jest ok 25-29s czyli kosmicznie wieksza a kurs 1.75??

Jak nie bedzie jakiejs awarii karabinku to powinno wejsc z palcem.

 

edyta podaje wyniki:

1 strzelanie -4s

2 strzelanie -6s

3 strzelanie -28s

4 strzelanie -12s

 

laczny czas lepszy o 50s ;)

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z progresją remisową? Dzisiaj kumpel podrzucił mi linka, poczytałem - wygląda ok. Wiem, że potrzeba sporego kapitału i w razie wielkiej serii bez remisu traci się wszystko, no ale potencjalne zyski wyglądają nieźle.

Jak to wygląda w praktyce, ktoś kiedyś stosował? Jeśli tak, to może jakieś porady co do wyboru ligi, klubu... No i przede wszystkim czy warto się w to bawić? (nie wiem czy bawić to dobre słowo, bo przy dłuższych seriach stawki muszą być naprawdę pokaźne)

Odnośnik do komentarza

nie warto - zdecydowanie nie warto. Potencjalny zysk jest zbyt maly w stosunku do wkladu kapitalu. Przy np 9 poziomie zaczynajac za smieszne 2pln masz juz 2/4/8/16/32/64/128/256/512 musisz grac juz za 512.... a co jak nie padnie remis jeszcze 2-3 razy? zagrasz za 2000? odpuscisz i padnie?

a jak wejdzie na 2-3 poziomie to masz 4plnx3=12 zysku minus 6=6pln ...bezsesnu.

Odnośnik do komentarza

hmm... nie wiem co jest grane w parze Amman - Schlierenzauer... Bylo 1.40 jak widzialem kolo 16 teraz uwaga uwaga... 2.75 na Ammana!!!!!! A co sie stalo.... Amman zrezygnowal z kwalifikacji! Chyba niezly value sie trafil na koniec roku, bo z tego co bylo widac w Obersdorfie Amman mocniejszy (poprawcie mnie jesli sie myle - skoki nie sa moja mocna strona)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...