Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

1-1 FT Fk Khimki - Tom Tomsk :( wtapiali, ale w koncowce remis i mogli pewnie na 2-1 wyciagnac. szkoda, ale lepiej wtopic na kursie 4.20 na 1 golem wygrana niz po 1.15 na czysty win :D jeszcze mi to oddadza... :>

 

Spore ruchy na Kastorię, złapałem po 1,9. Infa nie mam, ale śmierdzi mi ten mecz ;)

Odnośnik do komentarza
1-1 FT Fk Khimki - Tom Tomsk :( wtapiali, ale w koncowce remis i mogli pewnie na 2-1 wyciagnac. szkoda, ale lepiej wtopic na kursie 4.20 na 1 golem wygrana niz po 1.15 na czysty win :D jeszcze mi to oddadza... :>

 

Spore ruchy na Kastorię, złapałem po 1,9. Infa nie mam, ale śmierdzi mi ten mecz ;)

 

Znaczy przeciw ;)

Odnośnik do komentarza

hmm mysle ze tak. Wiadomo, ze nie gra sie kazdy typ kazdego usera z kazdego forum, sprawdz staty goscia, obserwuj jego typy. Z tego co pamietam na Sportinwestor pojawia sie wiele ciekawych propozycji.

Kumpel mi zachwala 2 typy:

KS Jastrzębski Węgiel SA - Domex Tytan AZS Częstochowa +2.5 na gosci po 1.85 w expekcie

oraz

AZS UWM Olsztyn - Trefl Gdańsk +2.5 po 1.70 w expekcie.

Ze niby value i baardzo warto.

Expekt ma promocje:

Dokonaj wpłaty depozytu w min. kwocie €10 w dniach 14 - 16 listopada.

Złóż podwójny kupon z min. kursem łącznym 2.00 za stawkę dokładnie €9 na jakiekolwiek spotkanie rozgrywane w dniach 14-16 listopada (dowlny rodzaj zakładu).

Jeśli spełnisz te warunki, otrzymasz od nas 10€ (100%) bonusu w dniu 17 listopada.

oczywiscie mozna grac w PLN, wplata 35, zaklad 33pln. Wtedy tego dubla sie ma bez ryzyka ;)

Odnośnik do komentarza
KS Jastrzębski Węgiel SA - Domex Tytan AZS Częstochowa +2.5 na gosci po 1.85 w expekcie

Na gości? :o no to koleś albo nie ma zupełnie pojęcia o siatkówce albo ma jakiś lewy przeciek. Przecież Częstochowa się całkowicie rozsprzedała, nie mają kim grać,

 

Częstochowa - AZS Warszawa 2:3

Skra - Częstochowa 3:0

Częstochowa - Trefl Gdańsk 3:2

Częstochowa - Olsztyn 0:3

 

3 porażki (w tym 2 u siebie!), 1 wymęczone zwycięstwo z beniaminskiem PlusLigi.

 

Jastrzębie - Bydgoszcz 3:1

Radom - Jastrzębie 0:3

Jastrzębie - AZS Warszawa 3:0

Skra - Jastrzębie 2:3

 

4 zwycięstwa w tym z napakowaną gwiazdami Skrą na ich terenie!

 

Jastrzębie co prawda przegrało wczoraj z Olympiakosem ale Grecy to jedna z najmocniejszych ekip w Europie. Częstochowa też przegrała w europejskich pucharach z inną grecką drużyną Iraklisem Saloniki 2:3.

Odnośnik do komentarza

AZS UWM Olsztyn-Trefl Gdańsk(+2,5) 1,7 exp 4/10

 

Moja wycena 1,3 na takie zdarzenie. Powód? Trefl gra do tej pory słabo, ale kiedyś ta maszyna musi zatrybić. Transfery przed sezonem bardzo ciekawe, mankamentem jednak brak zgrania. Olsztyn jest drużyną która pozwala "grać przeciwnikowi". Częste sety do >20. Trefl w mojej ocenie ma tutaj więcej szans niż wskazuje to kurs.

 

2008-11-15 godzina 17.00

Odnośnik do komentarza
KS Jastrzębski Węgiel SA - Domex Tytan AZS Częstochowa +2.5 na gosci po 1.85 w expekcie

Na gości? :o no to koleś albo nie ma zupełnie pojęcia o siatkówce albo ma jakiś lewy przeciek. Przecież Częstochowa się całkowicie rozsprzedała, nie mają kim grać,

zaklad jest na ugrania 1 seta przez gosci (+2.5). Wg niego to bardzo dobry zaklad. Ja przekazuje, nie znam sie na siatce.

Odnośnik do komentarza
zaklad jest na ugrania 1 seta przez gosci (+2.5). Wg niego to bardzo dobry zaklad. Ja przekazuje, nie znam sie na siatce.

Aha. Nie stawiam kombinacji jeżeli chodzi o siatkówkę jeżeli już to na zwycięzcę dlatego zaskoczył mnie taki typ ;) jeżeli chodzi o ugranie jednego seta to mają szanse ale imo niewielkie.

Odnośnik do komentarza
AZS UWM Olsztyn-Trefl Gdańsk(+2,5) 1,7 exp 4/10

 

Moja wycena 1,3 na takie zdarzenie. Powód? Trefl gra do tej pory słabo, ale kiedyś ta maszyna musi zatrybić. Transfery przed sezonem bardzo ciekawe, mankamentem jednak brak zgrania. Olsztyn jest drużyną która pozwala "grać przeciwnikowi". Częste sety do >20. Trefl w mojej ocenie ma tutaj więcej szans niż wskazuje to kurs.

 

2008-11-15 godzina 17.00

 

Oglądałem mecze Trefla i oni wcale nie grają słabo ;) Brakuje po prostu tego czegoś i tyle :)

Odnośnik do komentarza
AZS UWM Olsztyn-Trefl Gdańsk(+2,5) 1,7 exp 4/10

 

Moja wycena 1,3 na takie zdarzenie. Powód? Trefl gra do tej pory słabo, ale kiedyś ta maszyna musi zatrybić. Transfery przed sezonem bardzo ciekawe, mankamentem jednak brak zgrania. Olsztyn jest drużyną która pozwala "grać przeciwnikowi". Częste sety do >20. Trefl w mojej ocenie ma tutaj więcej szans niż wskazuje to kurs.

 

2008-11-15 godzina 17.00

 

Oglądałem mecze Trefla i oni wcale nie grają słabo ;) Brakuje po prostu tego czegoś i tyle :)

 

 

słabo w sensie nieskutecznie.

 

Typ podany z ręcznej 36-33 dla naszych:)! Myślę że można ufać stronie moich znajomych:)! Dziś ze strony głównej wszystkim trafili...

Odnośnik do komentarza
KS Jastrzębski Węgiel SA - Domex Tytan AZS Częstochowa +2.5 na gosci po 1.85 w expekcie

Na gości? :ono to koleś albo nie ma zupełnie pojęcia o siatkówce albo ma jakiś lewy przeciek. Przecież Częstochowa się całkowicie rozsprzedała, nie mają kim grać,

 

Częstochowa - AZS Warszawa 2:3

Skra - Częstochowa 3:0

Częstochowa - Trefl Gdańsk 3:2

Częstochowa - Olsztyn 0:3

 

3 porażki (w tym 2 u siebie!), 1 wymęczone zwycięstwo z beniaminskiem PlusLigi.

 

Jastrzębie - Bydgoszcz 3:1

Radom - Jastrzębie 0:3

Jastrzębie - AZS Warszawa 3:0

Skra - Jastrzębie 2:3

 

4 zwycięstwa w tym z napakowaną gwiazdami Skrą na ich terenie!

 

Jastrzębie co prawda przegrało wczoraj z Olympiakosem ale Grecy to jedna z najmocniejszych ekip w Europie. Częstochowa też przegrała w europejskich pucharach z inną grecką drużyną Iraklisem Saloniki 2:3.

no i goscie 3-2 wygrali :D po kursie ok 7.0 byli, +2.5 po 1.85 izi. Gdansk rowniez ugral seta i oba zaklady weszly :-)

Odnośnik do komentarza

Już nie przesadzaj z tą klęską, to po prostu niespodzianka jaką Akademicy jeszcze nie raz w tym sezonie sprawią :> Po raz kolejny Jastrzębie pokazało że ciężko im się gra u siebie przeciwko nam, niezależnie od sytuacji kadrowych ;]

Choć z drugiej strony ja bym nie stawiał tego zakładu który Qcz podał :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...