Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

a nie maja opcji przelewy24? wtedy bys wplacil od reki bez prowizji.

był przelew24, ale jedynie z Moneybookers. A zapłaciłem 0,90gr prowizji, gdy wpłacałem kasę z Inteligo do Moneybookers.

Kaske już mam na koncie, bonus też już przyszedł :) Fajnie, że pokazuje w zakładce konta, jaki mam już obrót :)

 

edyta:

Wplacajac 100+100 trza zagrac lacznie za 1200pln po kursach lacznych >1.5, licza sie duble oczywiscie.

No i cholercia chyba jednak nie masz tu racji :(

Postawiłem dziś rano singla za 50 zł. przy kursie 1,66. W zakładce obrót wskoczyło mi 50 zł., z wymaganych 1200.

Przed chwilą postawiłem drugi kupon z 3 zdarzeniami za 20zł, gdzie tylko jedno zdarzenie miało powyżej 1,5. W zakładce obrót mam nadal 50 zł :(

Odnośnik do komentarza
edyta:
Wplacajac 100+100 trza zagrac lacznie za 1200pln po kursach lacznych >1.5, licza sie duble oczywiscie.

No i cholercia chyba jednak nie masz tu racji :(

Postawiłem dziś rano singla za 50 zł. przy kursie 1,66. W zakładce obrót wskoczyło mi 50 zł., z wymaganych 1200.

Przed chwilą postawiłem drugi kupon z 3 zdarzeniami za 20zł, gdzie tylko jedno zdarzenie miało powyżej 1,5. W zakładce obrót mam nadal 50 zł :(

hmm zapytaj na czacie, kilka miesiecy temu bylo ze total mial byc >1.5 mozna bylo grac 1.3x1.3.

Co do live to watpie by mieli takiego babola...moze chodzili czy padnie jeszcze jeden gol? jesli masz zaliczona wtope to tez wbij na czata i zglos ze mieli pomylke ;)

 

 

W 1/2 na 200m Bolt doszedl do mety truchcikiem jakby szedl po polowke do sklepu ;) czas 20.03 brakuje 0.70 do rekordu...zaczynam wierzyc, ze go pobije. Teraz na bf idzie grac po 4.29 (wystawiajac 1.29). Zagralem po 3.96 za 1/10 ;)

kurs sie zrobil poprostu bardziej atrakcyjny niz 1.8-2.0 kilka dni temu ;)

Odnośnik do komentarza
Co do live to watpie by mieli takiego babola...moze chodzili czy padnie jeszcze jeden gol? jesli masz zaliczona wtope to tez wbij na czata i zglos ze mieli pomylke ;)

Chyba jednak to tylko ja się zamotałem ;)

Teraz spojrzałem, że mam na kuponie 80:00 - End Poniżej 0.5, czyli chyba ostatnie 10' meczu :) moja kulka ;)

Odnośnik do komentarza

hmm ciezko powiedziec. NBA to napewno jakis buk z azjanami (np. pinnacle), inne ligi? hmmm to nie jest tak ze jeden buk ma super kursy na kazdy mecz. Trza sledzic betbrain czy inna strone i miec kase na moneybookers i wplacic do konkretnego buczka na dany mecz. Zdarza sie przeciez ze przy 4 meczach w kolejce 4 rozne buki maja maksy. Jesli masz baardzo maly budzet to nie wiem, ale chyba expekt ma te ligi wszystkie.

Odnośnik do komentarza

+ duza marza. Jedyny plus ze lubia spac przy zmianach kursow, ale z malym budzetem to az taki wielki plus nie jest. A moze wplac przez mb do 188bet.com Daja teraz jakies 18e bonusa ale kursy o 10% wyzsze niz w europie (marza ok 4-5% przy 15% marzy w bahu, gunie czy innym bwinie).

Odnośnik do komentarza
Mizerna oferta + brak zakładów live. Nie wiem pod jakim względem jest najlepszy.

 

 

Live to zło :P

 

Mizerna oferta?? Dla tych co grają ustawki mi spokojnie wystarczy Volleyball & Basketball =$$$$

 

 

Dzisiaj 3/3 z IO a nie grałem tego ehhhhhhhh :(

 

Zapomniałem dodać, że BetGun baaaaaaaardzo szybko wypłaca $$ :P to też Plus

Odnośnik do komentarza
Mizerna oferta?? Dla tych co grają ustawki mi spokojnie wystarczy Volleyball & Basketball =$

poprosze i infa o tych ustawkach tutaj, lub jesli nie mozesz to na priva :)

Buffu: roznie moze byc...jedni uwazaja ze Legia zagra przeciwko Urbanowi i wtopi a inni ze sie wreszcie obudzi i wygra spokojnie. Tak czy siak kurs z 1.95 na +1.5 spadl do 1.81 na +1.25. Chyba jednak no-bet, no chyba ze mala stawka 4fun, bo Legia tez ma problmy w obronie i Jaga bedzie miala pomoc swoich kibicow.

Odnośnik do komentarza
Ja np. nie mam ukończonych 18 lat, to czy mogę bez problemu grać na BetGun? :>

nigdzie nie mozesz...nawet u ziemniakow grac :P

no chyba ze konto w necie na brata/ojca/kumpla zalozysz :)

ps. Lucas wlasnie w Gunie sie dobrze gra "ustawki", bo spia i gdy na calym swiecie kurs np z 2.40 spadl do 1.90 do oni maja 2.35 jeszcze...tylko ze limit 400pln/100e max :/ czyli gowno nie stawka..

Odnośnik do komentarza

heh:)! Prawda jest taka, że ustawek jest o wiele mniej niż ludzie myślą. Nie raz boleśnie się o tym przekonałem. Zamiast grać pseudo ustawki lepiej wybierać dobrych typerów i grać razem z nimi. Ewentualnie opierać typy o dobre info jak tutaj:

 

http://sportinwestor.pl/analizy/gloria_buz...isoara_152.html

 

FT 1-2 i niewiele trzeba żeby zarobić trochę grosza. Ogólnie grając np tego kolesia(jedna jednostka 10 zł):

 

http://sportinwestor.pl/analizy/uzytkownik...eLegend,50.html , mamy 700 złotych zysku. Wybieramy paru takich typerów i znajdujemy całkiem dochodowe hobby.

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie żałuję, że skończyła się Olimpiada. Udało mi się nie przegrać wpłaconej stówki :) W sumie udało mi się nawet uzbierać już kilka stówek i obrócić 700 zł z 1200.

Tak jak już wspominałem, aby zrobić obrót, trzeba grać jedynie kursy >1,50 i nawet w zakładach kumulowanych każdy kurs musi być >1,50. Myślałem, że będzie z tym duży kłopot, ale póki co nie jest najgorzej. Jest na to 90 dni. Mi się udało zrobić 700 zł w ciągu niecałego tygodnia.

Powoli rozkręcają się wszystkie ligi, więc będzie większy wybór :)

Nie wiem, czy cokolwiek grać z dzisiejszych meczy. Jest nadzieja, że jeśli Barca zagra dziś poważnie, to pewnie będzie jakiś over, przynajmniej 2,5 :)

No i ewentualnei można się jeszcze zastanowić nad PAO :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...