Skocz do zawartości

Bukmacherka - czyli zarabianie na sporcie


Rekomendowane odpowiedzi

GKS Bełchatow - Wisla Krakow

typ: goście nie stracą gola @2.55

 

typ wydaje sie na tyle ciekawy, poniewaz druzyna Probierza za jego kadencji nie strzelila jeszcze bramki, a patrzac na potencjal ofensywny Belchatowa, mozna wiazac spore nadzieje, ze to nie ulegnie zmianie.

hm..?

 

dostałem bonusa od betsafe w postaci 10 zł ;)

na dziś poszły:

Dortmund i Bayern

Odnośnik do komentarza

pojebalo mi sie. chcialem napisac, ze druzyna Probierza za jego kadencji nie stracila jeszcze gola :D

 

ja na Niemcy 1X2 wole nie grac, bo to liga jest bardziej nieprzewidywalna od polskiej.

 

 

ps: za co ten bonus?

nie wiem właśnie, ale przyszedł mail, więc skorzystałem ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Halo, halo. Jest Euro, można poobstawiać.

Jakiego bukmachera polecacie? Dobra oferta, bonus na start(albo pierwszy bez ryzyka) i łatwość wypłacania etc...

 

Założyłem konto na betssonie, ale tam chcą ode mnie prowizję za przelew(za przelewy24 nie ma prowizji, więc może tak), ale dostaję jakiś voucher w Euro. Nie będzie żadnych strat na przewalutowaniu? :>

Odnośnik do komentarza

Pewnie, że wpłacasz do 100/200/iluśtam PLN, i oni dają 2x więcej. Tylko zanim wypłacisz musisz tym obrócić 6-ileśtam razy po kursach co najmniej 1,5/1,8/2... :)

W Betssonie też takie coś jest, teraz się męczę z przelewami24...

 

A te przelewy są jakiś z dupy, albo ta ich aplikacja. Puściłem przelew, i jeszcze nie doszło, więc mi cośtam na tym p24 napisali, że transakcja niepotwierdzona i teraz nie wiem czy normalnie to wysłać czy czekać. Bo nie mam zamiaru wpłacać 2x więcej...

Odnośnik do komentarza

ale wlasnie ten bonus dotyczy tylko i wylacznie osob, ktore chca sie zarejestrowac, czy moga z niego skorzystac osoby, ktore juz wczesniej utworzyly tam konto?

 

Lagren, ja puszczalem przelew przez to p24 i tam mialem to okienko, gdzie moglem odswiezac i status ciagle byl waiting for payment. w koncu musialem gdzies wyjsc, zamknalem to okno, a gdy wrocilem, kaska byla na koncie.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w LŚ Kanada gra z Finlandią, która gra bez swojego pierwszego rozgrywającego (Miko Eskoo, odpoczywa od kadry), a ich drugi rozgrywający doznał wczoraj kontuzji. Zostają więc z jednym rozgrywającym, młodszym bratem Miko, Antii Eskoo. Czyli 30-letnim zawodnikiem z ligi fińskiej, który nigdy nie zrobił kariery. Poza tym nie ma gra jeszcze kilku zawodników jak Shumov czy Kunari. A Kanadyjczycy we wczorajszym meczu z Brazylią wystawili drugi skład koncentrując się na dzisiejszym meczu z Finlandią. Może stawka nie jest wysoka, bo w BAH jest 1,55 na Kanadę, ale warto postawić.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Ciekawy mecz na dzisiaj:

Walia - Belgia

Belgowie już od paru dobrych lat nie zagrali na żadnym turnieju, teraz w końcu mają drużynę, która musi odnieść sukces. W świetnej formie są Hazard, Dembele, Felaini, oprócz tego większość zawodników gra w czołowych klubach. Z kolei Walia oprócz Bale'a ma praktycznie samych przeciętnych zawodników, do tego kontuzje mają Bellamy i Taylor. Walia w poprzednich eliminacjach wygrała tylko z Liechtensteinem i Azerbejdżanem, u siebie przegrali z Rosją, Niemcami i Finlandią. Kurs na Belgię całkiem niezły ale leci w dół, parę dni temu był jeszcze 1.9, teraz ok 1.75. Warto zagrać.

Oprócz tego gram jeszcze Azarbejdżan 1X, Estonia 1X i Mołdawia nie strzeli gola.

Odnośnik do komentarza

Ja po raz kolejny chciałbym poruszyć temat giełdy zakładów sportowych której potencjał mądrze wykorzystany jest jeszcze większy niż zwykłych bukmacherów. Mówię tutaj konkretnie o Betfair o którym kiedys pisał kacpergawlo. Tam swoje miejsce znajdą zarówno gamblerzy jak i ludzie zajmujący się tradingiem. Kursy gracze ustalają sami więc są one z reguły wyższe niż u bukmacherów zarówno tych naziemnych jak i internetowych. Różnica polega na tym że od zysku na danym wydarzeniu pobierane jest 5% co i tak daje wyższe wygrane niż u normalnego buka. Plusem giełdy jest to że zysk możemy wygenerować jeszcze przed rozpoczęciem danego wydarzenia i nie musimy później martwić się głupio straconą bramką w 90 minucie czy czerwoną kartką która może odmienić losy meczu. http://www.weszlo.co...&st=0&sk=t&sd=a pod tym linkiem znajduje sie temat jednego z moderatorów portalu Traderzy.pl który pokazuje jak zarobić na spadkach i wzrostach kursów. Ile sportów tyle metod i strategii ale każdy może dostosować swoją wiedzę w danej dyscyplinie do generowania zysków ale także i strat których jak wiadomo nie da się uniknąć. Z moich obserwacji wynika że największe profity ludzie uzyskują na takich dyscyplinach jak piłka nożna, tenis oraz wyścigi konne. Ja osobiście najlepiej odnajduję sie w handlu w przerwach spotkań piłkarskich i uważam że trading jest naprawdę mocną alternatywą dla czystej bukmacherki.

Odnośnik do komentarza

Proszę Cie bardzo. Wszystkie te screeny pochodzą z forum lub profilu FB portalu Traderzy.pl

http://screenshooter...7201231/oisnvxy

http://screenshooter...7201231/pjlicsd

http://screenshooter...7201231/kktabxo

http://screenshooter...7201231/iknihll

 

 

Tutaj jeszcze moje zetsawienie zysków i strat z tej niedzieli. Tak jak pisałem wcześniej ja handluję tylko w przerwach meczy. http://screenshooter...7201231/yswgfmm

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...